Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב יד שנייה "מעניין" עד 60K

Liran5
שימו לב! השרשור הזה בן 2197 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם

יש ברשותי יונדאי i30 שנת 2014

הרכב עובר לאמא שלי ולי ניתן תקציב של 60k לרכב יד שנייה.

אז אחרי 4 שנים עם היונדאי, מבחינת אמינות רק דברים טובים יש לי להגיד עליו, חוץ מעניין אחד שחשוב בשבילי.. הרכב משעמם(!!)

רציתי לשמוע את דעתכם בנוגע לרכב הבא שלי.

עלו לי כמה אופציות כמו סוניק RS,פולו 1.2TSI,פאביה וכ'ו אבל עניין המחלות הכרוניות מרתיע אותי מאוד (בשיחה עם בחור שמוכר סוניק RS שנת 2014 עלה שהוחלף טורבו)

הדרישות שלי הן רכב מעניין עם מינימום תקלות ואם אפשר צריכת דלק נורמלית זה יהיה מעולה.

תודה רבה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגדיר "מעניין". לאנשים שונים יש הגדרות מאוד שונות למעניין.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק בהחלט.

מבחינתי מעניין זה אבזור עשיר כגון: מערכת מולטימדיה,בקרת שיוט,גלגלי מגנזיום ועיצוב יפה ובנוסף זריזות. לא מחפש רכב לנהיגה ב 200 קמ"ש אלא יותר עניין הזריזות והתאוצה (להידבק קצת לכיסא :) )

את כל מה שמעניין אותי ראיתי ברכבים שציינתי למעלה, אבל לצערי בנוסף לכך גם פחדים מאנשים מסויימים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה יכול להעלות קצת את התקציב, אתה יכול לנסות לחפש פוקוס מ-2016 ומעלה, בגרסת טיטניום. לדעתי אפשר למצוא אחת כזו באזור ה-80, ואולי פחות אם אתה יודע להתמקח ונפלת על מישהו שהתייאש. אבל זה מעל התקציב. הפוקוס סובלת בעיקר משם גרוע בגלל הגיר הרובוטי שהיה בה לפני מתיחת הפנים (שהוחלף בפלנטרי ב-2016).

קצת מעל זה אפשר למצוא מאזדה 3 2 ליטר מהדור החדש, בערך מ-2014. אני לא זוכר את גרסאות האבזור השונות של ה-3, תבדוק. ה-1.5 ליטר הרבה יותר קרוב לתקציב, אבל די חלש.

אם לא בא לך להעלות תקציב, אתה יכול לחפש פיג'ו 308 מ-2014 או סיטרואן c4 מ-2015 (אבל רק עם מנוע 1.2 טורבו, לא 1.6).

עוד אופציה מעניינת תהיה לאנצ'יה דלתא. היא קצת יותר יקרה לתחזוקה ועיצוב הפנים שלה קצת מיושן (והחיצוני קצת "מיוחד", אם נהיה עדינים), אבל יש לה ריפודי עור אם זה מדבר אליך.

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדרישות שלי הן רכב מעניין עם מינימום תקלות ואם אפשר צריכת דלק נורמלית זה יהיה מעולה.

קורולה ורודה, עונה על כל הדרישות, וגם מעניינית.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג'ולייטה יכולה להיות אופציה שתענה לך על דרישות הכוח, אבזור ועיצוב אבל תדרוש תחזוקה מעט גבוהה יותר מהפלח הנמוך יותר שהוזכר (איביזה/פאביה וכו'), באם כן, חשוב לבדוק שהרכב טופל כל 10/15 ולא כל 30 כדי למנוע תקלות עתידיות שקורות ברכבים שלא מטופלים בתדירות נכונה

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2197 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...