Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כבישים מהנים לנהיגה בארץ...

gadik6
שימו לב! השרשור הזה בן 2914 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חשבתי אולי כל אחד יכתוב אלו כבישים מהנים לנהיגה הוא מכיר, איפה הם נמצאים, ויספר עליהם קצת ויתאר אותם... כך בסופו של דבר יהיה לנו מן "מדריך לכבישים מהנים בארץ"... אולי נוכל אפילו להוציא ספר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני יגיד לך למה זה לא רעיון טוב..

כי כל פעם יכנס לפה איזה ערס מתלהב שירצה לקחת את הסיויק 20000 כ"ס של אבא לאחד מהכבישים האלו שמסתוביים שם רוכבי אופנועים שבד"כ רוב הרוכבים יודעים את החוקים.. אבל אז יבוא הערס הזה יחליק בסיבוב ויחסל איזה אופנוען אחד במקרה הטוב..

אם אתה מחפס כבישים טובים יש לך את הכביש ליד מצפה רמון מהכבישים בצפון תלך רק אם אתה רגוע אם לא אתה מסכן את עצמך ואחרים.

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יגיד לך למה זה לא רעיון טוב..

כי כל פעם יכנס לפה איזה ערס מתלהב שירצה לקחת את הסיויק 20000 כ"ס של אבא לאחד מהכבישים האלו שמסתוביים שם רוכבי אופנועים שבד"כ רוב הרוכבים יודעים את החוקים.. אבל אז יבוא הערס הזה יחליק בסיבוב ויחסל איזה אופנוען אחד במקרה הטוב..

אם אתה מחפס כבישים טובים יש לך את הכביש ליד מצפה רמון מהכבישים בצפון תלך רק אם אתה רגוע אם לא אתה מסכן את עצמך ואחרים.

רוכבי אופנוע מסתובבים גם בכל שאר הכבישים, וסביר להניח שאותו "ערס" יעשה שטויות גם בעיר או בכל כביש אחר, ככה שלפי דעתי זה לא ממש שונה... לכל דבר יש סכנה שינצלו אותו לרעה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויותר מזה - אותם ערסים מתלהבים בוודאי שלא ישקיעו זמן וכסף בשביל לנסוע לאיזה כביש מפותל במקום נידח בארץ כאשר יש להם את כל מרחבי ראשון/רחובות/אשקלון לעשות רייסים מרמזור לרמזור.

בכל מקרה - חיפוש בפורום יעזור רבות מכיוון שנכתבו ת'רדים שלמים על כבישי נהיגה מהנים בארץ.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויותר מזה - אותם ערסים מתלהבים בוודאי שלא ישקיעו זמן וכסף בשביל לנסוע לאיזה כביש מפותל במקום נידח בארץ כאשר יש להם את כל מרחבי ראשון/רחובות/אשקלון לעשות רייסים מרמזור לרמזור.

בכל מקרה - חיפוש בפורום יעזור רבות מכיוון שנכתבו ת'רדים שלמים על כבישי נהיגה מהנים בארץ.

רוני

אולי אפשר לרכז את זה בשרשור אחד נגיד לפי איזורים, אני בטוח שיהיו פה כאלו שישמחו למידע מסוג זה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים. ומבטיח לפעול בנושא. בינתיים אנא בצע חיפוש אחר "כבישי נהיגה", תמצא עשרות תוצאות שמתוכן תוכל לדלות כמה ת'רדים מאוד שימושיים.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים. ומבטיח לפעול בנושא. בינתיים אנא בצע חיפוש אחר "כבישי נהיגה", תמצא עשרות תוצאות שמתוכן תוכל לדלות כמה ת'רדים מאוד שימושיים.

וואו... הת'רד הזה ממש קרא את המחשבות שלי. לפני יומיים חשבתי לשאול את אותה שאלה בדיוק :shock3:

דווקא חיפשתי בשבוע שעבר, ולא מצאתי יותר מדי המלצות לכבישים. אולי יכולת החיפוש של מוגבלת, אבל יכול גם להיות שאין יותר כבישים כאלו בארץ..

(אזהרה - פרסום עצמי)

ההמלצות שלי - כבישי נס-הרים ובר-גיורא. בבלוג שלי מתואר טיול נהיגה קצר שערכתי בדיוק שם בשבוע שעבר..

(סוף פרסום עצמי)

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שמנוע החיפוש של הפורום לא אוהב אותי במיוחד...

תודה. הוספתי לBOOKMARKS.

עריכה: עכשיו שאני חושב על זה, את רוב רובם של כבישי הצפון שהוזכרו כאן אני מכיר היטב. הבעיה היא שאת רובם אני מכיר מאחורי גלגל ההגה של טיוטה צבאית, כזאת שכבר ראתה המון קילומטרים ועמוסה בכמויות ציוד שלא היו מביישות גם משאית של תנובה. לא חוויה מרנינה במיוחד, ברכב שדורש סיבוב כמעט שלם של ההגה רק כדי לעבור נתיב, או כזה שהמנוע שלו מייצר הספק מקסימלי של 0.00003 כ"ס, בנקודת שיא ההספק, כמובן.

באחד העיקולים של הכביש שמוביל לסאסא מצאתי את עצמי מתקרב להר במה שהסתבר להיות כמהירות גבוהה מדי, וגם תת-היגוי חזק מדי. מזל שבולמי הזעזועים ברכב הזה כל כך חלשים.. בלימה חלשה וכל המשקל עבר קדימה, חזרה האחיזה, והדם חזר לאשכים.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההמלצות שלי - כבישי נס-הרים ובר-גיורא. בבלוג שלי מתואר טיול נהיגה קצר שערכתי בדיוק שם בשבוע שעבר..

(סוף פרסום עצמי)

הערה לבלוג שלך . צלחות ה-32 מ' בעמק האלה שייכות לבזק - לא לרשות השידור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כביש אחד שאהוב עלי במיוחד ,אני מכיר אותו מגיל אפס ,נהגתי עליו בשיעורי נהיגה שלי (ולפניהם ),נהגתי שם על טרקטורים ,על אופנועים ובעיקר ברכבים רגילים.

פעם היה נוהל סגירת כביש כשרכב אחד עומד בכניסה ואחד בסוף ,רכב שלישי עושה סיבוב בדיקה שהכביש ריק ובדרך חזרה נהנים קצת מהגז ,עם מגיע רכב לאחד מהרכבים הסוגרים אז מודיעים בקשר(לפני תקופת הפלא) ומיד הרכב הסורר מוריד גז .

נהננו מאוד ולא ממש ידענו מה אנחנו עושים ,אבל שברו שם כמה שיאים יפים ....

הכביש הוא בין צומת הודיה לצומת גבעתי.

אזהרה -בכביש הזה הראות דפוקה והתשתית גרועה ,צריך ללמוד אותו טוב כדי להגיע למהירות המותרת....

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אני אגיד לך, התרשמתי... אני אבדוק בימים הקרובים את הכבישים באיזור ערד, זה לא ממש רחוק ממני...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 שנים מאוחר יותר...

אז ככה אנחנו כמה חברים, רוצים פשוט לצאת ולנהוג עם הרכבים שלנו. אין לנו מכונות על אבל בא לנו לנהוג:)

הרכב הכי טוב הוא אלפא מיטו, 155(שלי)

אזז עשיתי כמה חיפושים באינטרנט במטרה לחפש האם קיימים אנשים שעשו את זה (כמובן שיש) וממליצים על מסלולים מסויימים.

הדבר הכי קרוב לזה שמצאתי: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?542746-Abarth-Road-Trip-(%D7%AA%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%AA-%D7%95%D7%97%D7%95%D7%95%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%98%D7%99%D7%95%D7%9C-%D7%A1%D7%95%D7%91%D7%91-%D7%93%D7%A8%D7%95%D7%9D)

כמובן שאני מקנא

הכבישים הארוכים השוממים.... איי

אבל לא מצאתי מפת מסלול מומלץ, שזה בערך מה שקיוויתי למצוא

מין טיול מוכן כזה שאנחנו צריכים למלא אחר ההוראות.

אז נשמח לקבל המלצה - לאן לנהוג, (עדיפות לצפון ומרכז) כבישים ספציפיים מהנים לנהיגה, המנעות מהיתקלות במשטרה(שכנראה אורבת בכבישים שאנשים הולכים לשם להתגרזן), מקומות נחמדים עם נוף לעצור בהם, מסעדה בדרך.

מתכננים יום אחד, אבל אם יש משהו מעניין אולי למצוא אכסניה ללילה ולהמשיך לטייל ביום למחרת.

עיקר הטיול לפי התכנון הוא לנהוג אבל לא יזיק גם מקומות לטיול רגלי נחמד

מקווה שפירטתי בצורה טובה! :) תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כביש 31 לכיוון ים המלח שנקרא סדום ערד. נס הרים שנמצא ליד ירושלים, אשתואל וכל המסביב..

ולאחרונה היה מפגש סטטי של מועדון old school שבו נסעו לנהר הירדן, מקום מהמם. קראתי על נופים מסביב עוצרי נשימה.. בדוק מקרוב איפה זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2914 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...