Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גרירת קארוון עם מיטסובישי גרנדיס 2006

Mediali
שימו לב! השרשור הזה בן 2219 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אני מעוניין להתקין וו גרירה עבור מיטסובישי גרנדיס 2006 כדי לגרור פעמיים-שלוש בשנה קארוון לטיולים

ברישיון רכב מופיע שהמשקל הכולל של הרכב הוא 2250 קילו

הקארוונים הם במשקלים של 750, 1250 ו1500 (והם עם בלמים)

שאלות :

1. כשדיברתי עם אחד מהמתקינים של הווים הנציגה אמרה לי שלא כדאי לגרור קארוון עם גרנדיס כי זה יגמור לי את הגיר גם אחרי נסיעה אחת - האם נכון ?

2. איזה משקל קארוון אפשר לגרור עם גרנדיס כזה ?

3. אשמח להמלצות למתקינים באזור מודיעין

בתודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, אין קשר בין משקל עצמי לכושר גרירה של הרכב.

ברשיון רכב צריך להיות רשום את משקל גרירה עם ובלי בלמים.

בעניין של גיר, כן ולא. הרכב אכן מתעמץ יותר גם המנוע וגם גיר, יחד עם זאת אין שום מניע לגרור עם הרכב שיש ברשותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנתון שלך אין הוראה על כושר גרירה, תעשה בדיקה לפני התקנה. מ 2007 יש דגמים שמותר לגרור 1700 קג. קח בחשבון שזה רכב ישן עם גיר ישן.

תודה - אז מה שהשורה התחתונה

גרירה של קארוון עם 1250 קילו תהרוס לי את הגיר גם אם זה פעמיים או שלוש בשנה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא, אתה יכול לגרור חופשי רק לקחת בחשבון מגבלות של רכב עם מנוע בנזין רגיל ולא איזה דיזל.

מה שכן, עצה שלי לשים לב לנסיעה בעליות ארוכות שלא יתחמם הגיר כי הוא יעבוד קשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2219 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...