Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה לטכנאי מזגנים בחיפה

benj
שימו לב! השרשור הזה בן 2215 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

יש לי מזגן תדיראן 2.5 כ״ס בן 7 שעושה לי בעיות. אודה להמלצה ממקור ראשון על טכנאי מזגנים הגון ומקצועי בחיפה.

תודה מראש,

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדרג.

תודה- מה היתרון על ״המקצוענים״, ובאמת בעלי המקצוע שם הגונים יותר?

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינני יודע האם לאתר מדרג יש יתרון על "המקצוענים", ההתרשמות האישית והלא מחייבת שלי היא שאתר "המקצוענים" הוא פחות איכותי. אני כן יכול לומר שמהניסיון שלי עם אתר מדרג, מעולם לא התאכזבתי. כל חוות הדעת באתר מדרג (או לפחות רובן המוחלט) למיטב ידעתי, אמינות. הם תמיד מתקשרים או שולחים הודעת מייל ומבקשים חוות דעת אמיתית וכנה על בעל המקצוע. זאת ועוד, הם אפילו מתנים בכך את השירות שלהם. בעלי מקצוע לא מוכשרים \ רמאים לא מצליחים לשרוד שם.

פיצ'ר חדש שהם הוסיפו בשנה האחרונה לדעתי, הוא אשרור של הביקורת שנתנה לאחר תקופה של חצי שנה. כך הם מנסים ללכוד בעלי מקצוע שמבצעים עבודה מסויימת שרק בחלון זמן של חצי שנה ומעלה מתבררת כלא איכותית. כי הרי לא תמיד ניתן מידית לדעת האם העבודה שבוצעה איכותית. הם ממש שולחים מייל לאחר חצי שנה ומבקשים אשרור כדי לוודא שהעבודה איכותית במרוצת הזמן, ליד כל חוות דעת ישנה ניתן לראות האם היא אושררה ואם כן באיזה תאריך. (בעלי המקצוע באתר כמובן מאד לא אוהבים את זה, אבל זה בהחלט מיטיב עם מקבלי השירות)

כל משתמש רשאי לערוך את חוות הדעות שהוא נותן בכל עת. זה עשוי להיות חסרון, עשוי להיות יתרון. תלוי איך מסתכלים על זה.

החסרון הוא שהם גובים עמלות שמנות ולא מבוטלות מבעלי המקצוע (10%) שמטבע הדברים מגולגלות ללקוחות בחשבון הסופי.

עריכה אחרונה על ידי THELAD

Peugeot 208 1.2 Active (Manual) , 2014

.It's all about Music & Numbers

:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה- מה היתרון על ״המקצוענים״, ובאמת בעלי המקצוע שם הגונים יותר?

בן

המקצוענים זה חארטה שאנשים משלמים לקבל פרסומת.

במדרג אשכרה עוקבים אחרי בעלי המקצוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינני יודע האם לאתר מדרג יש יתרון על "המקצוענים", ההתרשמות האישית והלא מחייבת שלי היא שאתר "המקצוענים" הוא פחות איכותי.

יש ועוד איך. הייתי נותן שירות בתוך "המדרג" בעצמי, והם "עשו לי את המוות" - בקטע טוב. עקבו אחריי, התקשרו ללקוחות שלי, ביקשו חוות דעת, היו רציניים ביותר.

הייתי לפניהם אצל "המקצוענים". הם יודעים לקחת כסף, ו... זהו. על פני אותו אורך זמן, קיבלתי עבודות מהמדרג אך אפילו לא אחת מהמקצוענים.

המדרג מומלץ על ידי בחום בעקבות ההתנסות הזו, כי אני יודע מה בעל עסק שמפרסם שם עובר!

אני כן יכול לומר שמהניסיון שלי עם אתר מדרג, מעולם לא התאכזבתי. כל חוות הדעת באתר מדרג (או לפחות רובן המוחלט) למיטב ידעתי, אמינות. הם תמיד מתקשרים או שולחים הודעת מייל ומבקשים חוות דעת אמיתית וכנה על בעל המקצוע. זאת ועוד, הם אפילו מתנים בכך את השירות שלהם. בעלי מקצוע לא מוכשרים \ רמאים לא מצליחים לשרוד שם.

נכון לחלוטין.

אשמח להמלצה.

בן

בשמחה. אפס חמש ארבע, 6649534. שמו דורון.

הוא מלווה אותי כבר 8 שנים, ואני סומך רק עליו. היחיד שנתתי לו להיות בבית ולטפל במזגן כשרק אשתי הייתה שם בלעדיי.

בהצלחה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...