Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש מברג מאד ספציפי, עדין, עבור סייקו 5

מיכה שטיינמן
שימו לב! השרשור הזה בן 2218 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב, לפני מס' ימים הבת שלי הראתה לי שהשעון שלה התפגר.

מדובר בסייקו 5 מסדרת SNK. המיכסה האחורי שלו הוא מהסוג השקוף, ולאחר מספר בדיקות הבנתי שהבעיה נעוצה בבורג הראשי שמחזיק את המטוטלת אל המנגנון. הוא השתחרר. חיפוש קצר בגוגל חיזק את הדיאגנוזה שלי והראה שאפילו מדובר בתופעה ידועה (יחסית, יחסית).

בארשת פנים חשובה שלפתי את ערכת מברגי השען שלי שרכשתי פעם באיביי, פתחתי שולחן ניתוחים במטבח ופתחתי את מיכסה השעון ע"י פותחן שעשיתי ב- 10 דקות מנירוסטה ששכבה אצלי.

הבעיה היא שהמברג הכי דק שלי, עדיין שמנמן מדי עבור החריץ של ראש הבורג.

חיפשתי מייד באיביי ובגוגל - אפס ממצאים.

מישהו יכול לעזור? אני חושב שהבעיה הראשית היא שאני לא יודע מה מידת המברג המיועד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני עושה במקרה כזה הוא דבר פשוט. לוקח מברג יישן ובעזרת פצירה מתאים את המידות שלו לבורג.

אם יש לך מקדחה ואבני השחזה/ליטוש תוכל בצורה קלה יותר להשחיז את המברג.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה עם להב של סכין יפנית חדשה. בדרך כלל פותר לי בעיה של פתיחת ברגי שעונים מסוג כזה.

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...