Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לחייל משוחרר עד 22K - חובה *סאנרוף*

MrCola
שימו לב! השרשור הזה בן 2226 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

אני מנסה למצוא רכב לחבר,חייל משוחרר, חבר לא כל כך שפוי האמת בגלל האובססיה לסאנרוף (אדון אריות הירדן אם אתה רואה את זה אז אל תיעלב).

התקציב שלו הוא 17 - 22, עדיפות לכמה שפחות והתקציב לא יכול להימתח עוד. בעקרון הוא מחפש סופר מיני אבל גם רכב משפחתי שלא יהיה ארוך מדי מתאים, קשה לו עם חניות.

הדרישות שלו הן:

1. מראה חיצוני צעיר (הכוונה לרכב עם כמה שיותר "פוזה") והכי חשוב סאנרוף - רכב בלי סאנרוף נשלל על הסף.

2. אמינות

3. חיסכון בדלק

4. אוטומט בלבד

בינתיים ארבעת האופציות הן גולף 2006 , יונדאי איי 30 2008-9 supreme, יונדאי גטס GLS 2006, איביזה 2006-8.

נשללו על הסף: דייהטסו סיריון, טויוטה ראנקס, סיאט מי, פיאט בראבו (כל הפיאטים בעקרון), פורד פיאסטה, טויוטה יאריס.

לא יודע מה עוד אני יכול להציע לו, תעזרו לי בבקשה.

עריכה אחרונה על ידי MrCola
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה עוד אני יכול להציע לו, תעזרו לי בבקשה.

שני דברים:

א. להתבגר

ב. להוציא רישיון על ידני

אם הוא מחפש רכב חסכוני ואמין, שיחכה עם הסאן רוף לרכב הבא. או שיחסוך קצת ויעלה את התקציב.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופל קורסה הוא שוקל, מאזדה 6 ארוכה לו מדי.

יונדאי גטס הוא יקנה רק אם תהיה לו בהזדמנות.

יש לו רישיון על ידני אבל הוא אומר ש"הוא לא אוהב", להתבגר הוא מוכן רק אם הוא ישב באוטו עם סאנרוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בדיוק חסכון בדלק אבל יש עוד אופציה שיכולה להיות דיי זולה.

שברולט אופטרה ויש גם דגם "ספורט" שמתאים לכל הפוזה שהוא מחפש.

מבחינת אמינות - היה לי חבר שהחזיק אחת כזו והיא הייתה לא רעה - איכות החומרים לא משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה זה בכלל "רכב לצעירים"? הגדרה דבילית.

חסרים ערסים בני 40+ שנוסעים במכוניות פוזה שבורות?

בלי קשר לעניין הכלכלי, תגיד לחבר שביד2 אפשר להכניס את המילה "סאנרוף", לבחור אוטומט בלבד ואת טווח המחירים שהוא מוכן לשלם ושיראה מה יוצא לו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2226 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...