Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיסה פנימית בפולין בין גדנסק-ורשה

cfir71
שימו לב! השרשור הזה בן 2226 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא ביקרתי בפולין, אבל יש הנחיות באתר חברת התעופה. עם נהלי הביטחון הקיימים בדרך כלל מומלצות שעתיים, אבל אם אין לך צורך למסור מטען לבטן המטוס יתכן שתוכל לקצר קצת.

ברוב נמלי התעופה שאני מכיר הצ'ק אין נסגר 45 דקות לפני הטיסה, ואתה צריך להביא בחשבון עיכוב בדרך לשדה, כך שלא הייתי מהמר על הגעה ברגע האחרון.

כמובן לא לשכוח לעשות צ'ק אין מוקדם דרך המחשב\טלפון ולהדפיס את כרטיס העליה למטוס או לשמור כרטיס אלקטרוני בטלפון.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאורטית כן.

מעשית לא הייתי מסתכן בתכנון כזה. פקקון בדרך או חוסר התמצאות קצר בשדה עד שאתה מוצא את הדוכן הנכון, אפילו רק ניגש רגע לשירותים ואתה מפסיד את הטיסה. סגירת צ'ק אין היא עניין נוקשה מאד, אתה יכול להגיע, למצוא את הדיילות במקום אבל אם הדוכן סגור תצטרך לקנות כרטיס חדש לטיסה הבאה. אתה גם לא מכיר את נהלי הביטחון שיש שדות בהם הוא מתבצע לפני הצ'ק אין ויכול לעכב אותך הרבה מאד זמן, וגם אם הוא אחרי הצ'ק אין ואתה מגיע קצת מאוחר יכול לעכב לך את הגעה לגייט.

עכשיו יבוא הבן הבכור שלי ויגיד שאני היסטרי. הגישה שלו היא להגיע שעתיים לפני הטיסה אפילו לנתב"ג (שדורש 3 שעות). עם העומסים שקיימים היום בשדות רבים ועם תנאי תנועה שאני מניח שאינך מכיר קח לך את מרווח הבטיחות. מכסימום תשרוף עוד כמה זלוטי על קפה באולם ההמתנה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבוא רק עם כבודה שעה לפני זה משהו שאני עושה רק בשדות תעופה שאני מכיר היטב ויודע בערך מתי יש בהם עומסים, וגם אז זה יכול לצאת מלחיץ.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחו"ל אני לא מהמר - בארץ, בעיקר בתקופה שטסתי הרבה, כן (הייתי מגיע שעה וחצי-שעתיים לפני הטיסה).

בחו"ל? טיסת פנים - שעתיים בדר"כ, טיסה בינלאומית - שלוש שעות בדר"כ, חבל על ההימור, והשעה הנוספת עוברת מאוד מהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בשדות מוכרים יש סיכון.

דוגמא: לפני כחצי שנה התור בדרכונים בנתב"ג ביציאה היה קרוב לשעה - בחמסה זה לא היה יותר טוב ובסוף אחד הבנים שלי מצא איזה תור עם מצלמה - כנראה משהו ניסיוני - שהתקדם טיפה יותר מהר. גם ביציאה מנתב"ג, אם לפני 8-10 שנים הייתי רגיל שהדרך מפתח המטוס עד תחנת הרכבת אורכת כ-25 דקות הרי כיום הזמן כפול, בגלל העומס העצום בשדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוורשה לא הייתי מסתכן בהחלט תוכל להתקע בפקקים.

השדה בגדנסק קטן וקרוב למרכז העיר אבל הכל, תלוי באיזה שעה הטיסה ומה יהיה מז"א. גם בפולין כולם נוסעים לאט על הקרח.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...