Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוקץ במחיר עלות החלפת מראה? (הכותרת הריקנית נערכה)

שימו לב! השרשור הזה בן 2217 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, לפני כשבועיים אמי פגעה ברכב שחנה. סוג הרכב קיה סיד החדשה. היא פגעה במראה של הרכב, וכתוצאה מכך חלק פנימי במראה נפגע ונישבר. הגעתי למקום האירוע והחלפנו פרטים.

היום הוא מתקשר אליי והוא אומר לי שעלות החלפת המראה כולל עבודה היא בסה"כ של 5140ש"ח.

כל הסיפור הזה לא נישמע לי הגיוני בסה"כ זה מראה שנפגעה.

שאלתי היא האם הגיוני שמראה תעלה בסוכם הנ"ל או שיש פה ניסיון עקיצה? IMG_20180321_153127.jpg

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנחש שההצעת מחיר הגיעה מאחד מוסכי היבואן, תנסה להתקשר לכמה מוסכים של היבואן ולבקש הצעת מחיר תבדוק אם המחירים זהים, אולי תמצא במחיר יותר טוב ותצליח לשכנע את הנפגע לטפל במקום אחר.

בנוסף אתה יכול לחפש לקנות את המראה בעצמך ולספק לנפגע + תוספת תשלום על עבודה למוסך ולקוות שהנפגע יסכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העקיצה היא לא של בעל הרכב, אלא של המדינה שגובה מיסים מופקעים ומנפיצה כללי יבוא נוקשים שאפקטיבית מונעים יבוא מקביל.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל כי אנו רק.. דברנים נחמדים.

על-פניו מחיר המראה מאוד יקר -

א - בודקים את המחירים של המראה במספר מדינות ואתרים בחו"ל - ורואים את ההפרשים.

ב - מבצעים הערכת מחיר כולל מיסים - הוספה של כ 120% .

ג - במידה וההפרשים במחירים מאוד גדולים - יותר מ 200% - אפשר

ד - לפנות למשרד התחבורה ולמשרד הכלכלה - פניות הציבור ולהעלות את הטענות.

ה - לפנות לועדת הכלכלה של הכנסת - יו"ר הועדה ב מייל / מכתב ולהעלות את הטענות.

האם מישהו יעשה זאת ?:wink:

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מטורף !!

אני מעריך שחלופית אפשר לקנות ב 500-1000 ש"ח.

אתה יכול להציע או לקנות לו בעצמך מראה חלופית ושילך למוסך להרכבה או שיתבע את הביטוח שלך. לשלם מכיסך מחיר כזה לא ריאלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2217 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...