Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בקניית פורד מונדאו 2011 טרנד מנוע 2300 מקרסו טרייד אין

Jeka88
שימו לב! השרשור הזה בן 2215 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני מעוניין לקנות מונדאו 2011 טרנד מנוע 2300 לאחר מתיחת הפנים מקרסו טרייד אין,הצלחתי להשיג את המספר של הבנאדם שנתן להם את הרכב(הוא נתן להם את המונדאו ולקח רכב אחר) ודיברתי איתו והוא אמר שהרכב טופל במורשה ולפני שהוא מסר את הרכב לטרייד קרסו דרשו ממנו ללכת לעשות בדיקה(כלומר אני מניח שהבדיקה היא כמה שיותר "אמיתית" מכיוון שככל שיהיו בה יותר דברים רעים ככה אפשר יהיה לקחת ממנו יותר כסף),אני מצרף את הבדיקה ומעוניין לשמוע את דעתכם עלייה,מה שצד את עיניי זה שמה שרשום תחת סעיף מערכת היגוי(הבנתי שיש בעייה ידועה עם זה וזה או מסרק הגה או משאבת הגה כוח) ועניין הבלמים.

הציעו לי את הרכב תמורת X כסף או תמורת X כסף פלוס 4 אלף תמורת זה שהם יתקנו את הליקויים(אני מניח שהם ישתמשו בחלפים הכי זולים שיש ולכן אולי כדאי לי לקחת את הרכב ולטפל בו בעצמי בסכום הזה).

האם אתם יכולים להגיד לי כמה עולה לתקן את עניין ההיגוי בתנאי שזה ממשאבת שמן הגה כוח או מסרק הגה?ובלמים?

כמו כן צריך לעשות קצת פחחות סביב האוטו.

מה דעתכם?

מונדאו בדיקה.jpg

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לשפוך אור רק על עניין המשאבה.

במוסך מורשה, יאמרו לך שאם מחליפים משאבת הגה כוח, יש להחליף גם את המיכל. כל העסק הזה עולה בסביבות 3.5K אם אני זוכר נכון.

תחליפי, יש ספרדי וסיני. ספרדי עולה בסביבות 1500 שקל אם אינני טועה, והמיכל עולה בסביבות 300 שקל. על זה תוסיף עבודה.

סיני עולה סביב 1000 שקל- פחות מומלץ.

שיפוץ גם עולה סביב 1000 שקל.

לגבי הבדיקה, לא קונה את זה, כתוב בבירור שמזמין הבדיקה הוא קרסו.

הייתי לוקח לבדיקה משלי במכון שאני מכיר ומאלץ אותם לתקן כל דבר אחר שצץ.

במידה והם לא מוכנים לכך (מה שלא סביר כי הם מתים למכור, ועוד מונדאו אטמוספרית...), הייתי עובר הלאה.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא סינית.

דיברתי אתו לא מזמן, הוא בעצמו לא כ"כ המליץ עליה. אמר שהיא סבירה ורק אם מחליפים רק את המיכל בנוסף.

אני אישית, הייתי קונה תחליפי את המשאבה הספרדית או משפץ. לא הייתי קונה את המשאבה הסינית.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שזה נראה לך אולי כמו בזבוז כסף - אבל קח את הרכב לבדיקה מטעמך גם. סביר להניח שלא תמצא כלום. אבל אלו 500 ש"ח שווה להשקיע.

במקביל תלך למוסך פורד (יש את חבר הפורום מוסך שי-לי - מורשה פורד אור יהודה) - שם תבדוק היסטוריית טיפולים ותקבל הצעת מחיר לתיקון כל התיקויים.

וככה תדע מה העסקה העדיפה, אני מאוד בעד - להוריד את X ולקנות ולא שהם יתקנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד פורד בדיוק מאותה שנה ואותו דגם שהבעלים שלו טוען שהוא החליף שם את משאבת ההגה ומשאבת הדלק במוסך מורשה וגם כל הטיפולים אצלו בוצעו במורשה,המחיר שהוא דורש הוא באיזור ה X פלוס 4 אלף,השאלה היא האם עדיף לקנות את הרכב שלו כאשר שני המחלות של הרכב כבר תוקנו וכמובן שאוודא את זה מול הקבלות מהמורשה או לקחת את הרכב עם הבעיה בהגה ולתקן אותו לבד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לקחתי את הרכב לנסיעת מבחן היום,המנוע והגיר הרגישו ממש טוב,אבל כל הפח של הרכב מבחוץ היה מקומט,לא זכור לי שראיתי רכב שנראה כלכך רע מבחינה חיצונית,בנוסף כשסיבבתי את ההגה היו רעשים,מניח שזה בגלל המשאבת דלק התקולה,בנוסך הייתה דלוקה נורת כרית אוויר,הציעו לי את הרכב ב25 כולל כל התיקונים או ב21 ללא התיקונים,העדפתי להמשיך הלאה ולחפש אקסמפלר אחר,לאחרונה גם התחלתי להתעניין בהונדה סיויק,מבחינת מחיר הדגם המאובזר יותר שכולל גם סאן רוף נמכר באיזור ה32 אלף שח לשנת 2008,האם כדאי להתחיל לחפש דגם כזה למרות שהוא כבר בן עשר??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מוכן לשלם 32 אלף ש"ח על סיוויק 2008, כדאי לך כבר להתחיל לאכול תערובת, חציר ולפעות. זה יישמע יותר הגיוני

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צריך רכב גדול יחסית,הגובה שלי הוא 2.07 ואני מכוון יותר למשפחתיות גדולות(מאזדה 6 מונדאו ודומיהן)לפי מה שראיתי לסיוויק יש בסיס גלגלים של 270 סמ כלומר הסלון שלה אמור להיות מרווח,כמו כן היא יחסית חסכונית לרכבי מנהלים,התקציב שלי הוא עד 30 אלף עם נטייה לכמה שפחות אבל אני לא רוצה גרוטאות לגמריי,על איזה אופציות אתם ממליצים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2215 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...