Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופר לנסר

שימו לב! השרשור הזה בן 2215 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

בשעה טובה התחדשתי לי בסופר לנסר, גיר רגיל שנת 97.

הרכב אומנם ישן אבל עדיין טוב ואמין.

רציתי לדעת איזה שיפורים מומלץ לעשות לרכב כזה (לא משהו במנוע, רק אחיזה, ג'אנטים יותר גדולים אם מומלץ כאלו דברים), כדי לשפר את האחיזה של רכב בסה"כ ואת ההנאה שאני אוכל להפיק ממנו בלי שיפורים מיותרים או לא חוקיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

צמיגים איכותיים משפרים מאד את האחיזה.

גודל הג'אנט לא ממש משפיע, בד"כ מחליפים לג'אנט גדול יותר בגלל שהבלמים שופרו והוגדלו ואין מקום בג'אנט המקורי. ככה סתם אין סיבה להחליף ג'אנטים חוץ משיפור המראה של הרכב או בגלל שקשה למצוא צמיגים במידה שמתאימה לג'אנט המקורי.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

אתה יכול להתחיל מזה https://www.youtube.com/watch?v=mfxfNonSiAc, יש להם אחלה עצות בסירטון.

חחח אני בטוח שאעזר בזה תודה

צמיגים איכותיים משפרים מאד את האחיזה.

גודל הג'אנט לא ממש משפיע, בד"כ מחליפים לג'אנט גדול יותר בגלל שהבלמים שופרו והוגדלו ואין מקום בג'אנט המקורי. ככה סתם אין סיבה להחליף ג'אנטים חוץ משיפור המראה של הרכב או בגלל שקשה למצוא צמיגים במידה שמתאימה לג'אנט המקורי.

צמיגיים איכותיים הכוונה בצמיגים שהם ספורטיביים ? נגיד כמו צמיגים של טויו ? (שמעתי שהם יחסית ספורטיביים אני לא באמת יודע).

גודל החישוק לא ישפיע בכלל לדעתך ?

וחוץ מזה יש עוד משהו שאפשר לעשות ? יש טעם להנמיך רכב כזה למשל ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק אם יש קבוצות פייסבוק ללאנסר אבולושן, במידה וכן, חפש שם בתי בולם עם קפיץ, בולם וסט בלימה קומפלט, זה יעשה באוטו טרנספורמציה אדירה ולא יעלה יותר מכמה אלפים בודדים.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק אם יש קבוצות פייסבוק ללאנסר אבולושן, במידה וכן, חפש שם בתי בולם עם קפיץ, בולם וסט בלימה קומפלט, זה יעשה באוטו טרנספורמציה אדירה ולא יעלה יותר מכמה אלפים בודדים.

תודה !

מישהו יודע מאיפה אני יכול להשיג את המדבקות של השם של הדגם ? כאילו ה super lancer מאחורה וה mitsubishi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

את הכיתוב מיצובישי (כמו בתמונה) אתה יכול להזמין מאיביי.

Mitsubishi-Logo-Emblems-Sticker-Badge-Lancer-GRS-EVO.jpg

את המדבקה של "סופר" כנראה לא תוכל להשיג כי זה משהו שהיבואן בארץ הוסיף ואין באמת דגם שנקרא "סופר לנסר". במדינות אחרות זה נמכר פשוט כ"לנסר", ואת הכיתוב הזה ניתן למצוא בקלות באיביי.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

בית דפוס פשוט יוכל לבצע את המשימה, שלח לו דוגמא של המדבקה והוא יסגור לך את הפינה.

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הכיתוב מיצובישי (כמו בתמונה) אתה יכול להזמין מאיביי.

Mitsubishi-Logo-Emblems-Sticker-Badge-Lancer-GRS-EVO.jpg

את המדבקה של "סופר" כנראה לא תוכל להשיג כי זה משהו שהיבואן בארץ הוסיף ואין באמת דגם שנקרא "סופר לנסר". במדינות אחרות זה נמכר פשוט כ"לנסר", ואת הכיתוב הזה ניתן למצוא בקלות באיביי.

כן גיליתי את העניין עם הסופר די מזמן, די הופתעתי האמת..

תודה בנוגע למדבקה הזו, אזמין אחת כרגע

בס"ד

בית דפוס פשוט יוכל לבצע את המשימה, שלח לו דוגמא של המדבקה והוא יסגור לך את הפינה.

במחיר נורמלי כן ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

אני לא יודע להגיד מחירים, מה שכן יש לי חבר שמתעסק עם דברים כאלו, אני אשאל אותו בל"נ מה עלות ואחזור עם תשובות.

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נא לחזור לנושא השיפורים.

מדבקות, (בניגוד למה שאומרים על מדבקות NO FEAR) הן לא באמת שיפור.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי רכב כזה בדיוק.

מה שעשיתי לשלי:

קפיצי הנמכה של K&W צהובים 30 מ"מ

החלפת גלגלים ל 185/60R14 וצמיגים איכותיים.

מוטות מייצבים (מוטות בין הבולמים) קדמי עליון, אחורי עליון ותחתון.

אגזוז זרימה חופשית, פילטר אוויר פתוח - כל זה להרגשה טובה ואולי להעיר כמה סוסים שנרדמו.

מה שאני ממליץ לך לעשות זה קודם פלאשינג איכותי למנוע, שימון וחיזוק כל החלקים הנעים.

בכל שאלה על הרכב דבר איתי אשמח לעזור.

מקס.

<-- זה היעד :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי רכב כזה בדיוק.

מה שעשיתי לשלי:

קפיצי הנמכה של K&W צהובים 30 מ"מ

החלפת גלגלים ל 185/60R14 וצמיגים איכותיים.

מוטות מייצבים (מוטות בין הבולמים) קדמי עליון, אחורי עליון ותחתון.

אגזוז זרימה חופשית, פילטר אוויר פתוח - כל זה להרגשה טובה ואולי להעיר כמה סוסים שנרדמו.

מה שאני ממליץ לך לעשות זה קודם פלאשינג איכותי למנוע, שימון וחיזוק כל החלקים הנעים.

בכל שאלה על הרכב דבר איתי אשמח לעזור.

מקס.

מה מוטות מייצבים יביאו לי ?

ואיזה צמיגים איכותיים אפשר לשים על ג'אנטים במידה 14 ? (אני לפעמים קצת משתגע עם הפתיחות והגלגלים ממש מתפרפרים לי)

בנוגע ל

אגזוז זרימה חופשית ופילטר אוויר פתוח, זה לא חוקי נכון ? כי יש לי כרגע טסטים פעמיים בשנה ואין לי ככ כוח להתעסק בדברים כאלה כל הזמן.. אבל אשמח להמשיך לשמוע עוד המלצות ממך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל מה עוד עצות אם אתה לא מתכוון להתעסק בכך ויש לך גם טסט פעמיים בשנה?

יש דברים שמוטב, לעזוב אותם כמו שהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל מה עוד עצות אם אתה לא מתכוון להתעסק בכך ויש לך גם טסט פעמיים בשנה?

יש דברים שמוטב, לעזוב אותם כמו שהם.

אני מתכוון להתעקס בדברים חוקיים בלבד, בגלל זה הזכרתי את הטסט פעמיים בשנה ובדיוק בשביל זה שאלתי כאן בפורום, כדי לדעת אילו שיפורים חוקיים אני יכול להוסיף לרכב שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2215 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...