Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ליסינג(עם תשלום על הדלק) או רכב פרטי

selad12
שימו לב! השרשור הזה בן 2218 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, מתחיל עבודה חדשה בירושלים בעוד מספר ימים, מגיע מרחובות (ומחזיר את הליסינג לעבודה הקודמת).

במקום החדש אין דלק חופשי או עד מכסת קילומטרז אלא פשוט משלמים תשלום קבוע על הליסינג פלוס תשלום דלק

רוב המשפחות והג'יפונים בסביבות ה2600-2900 עלות (ועל זה משלמים דלק- ההטבה היחידה היא שאפשר להוסיף לברוטו ובעצם לקבל אחוז זיכוי לפי מדרגת המס- מניח שזה אומר כ2/3 מעלות הדלק).

בעבודה הקודמת (חולון) הייתי עושה 30K בשנה- אבל פה רק הנסיעות לירושלים זה בערך 30K..(כך שנראה לי שגם אם אצמצם אני מכוון ל45-50K שנתי צפוי..)

הייתי מאוד שמח לג'יפון משפחתי-היה לי סובארו XV עד כה (יש ילדים, מטיילים הרבה, יורדים בקטנה לשטח לפעמים) אבל תלוי עלות (מקסימום נסתפק במשפחתית), רמת בטיחות גבוהה(ציון גבוה מבחני ריסוק וכו)

האבזור והמראה החיצוני פחות קריטי לי- יותר פונקציונליות,נוחות נסיעה ועלויות.

מה המלצתכם? אני מניח שכך או כך אני צריך לחפש משפחתית זולה וחסכונית.

בהינתן דגמים אני יכול לברר מול קצין הרכב עלויות ליסינג.

המון תודה לעונים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליסינג בלי דלק במחיר כזה לא נשמע מאוד משתלם, למרות שבק"מ (המאוד קשוח, יש לומר) שלך זה עוד עלול עדיין להיות סביר.

פרט ליכולות שטח, קיה נירו כנראה תענה בצורה סבירה על הדרישות: חסכונית, בטוחה וסבירה מבחינת מרווח למשפחה עם 2 ילדים. למיטב הבנתי יש לה גם הטבה בשווי מס' עקב היותה היברידית, אבל כבר הרבה זמן לא היה לי ליסינג אז תוודא.

אופציות אחרות יהיו ג'יפונים עם מנועי דיזל כמו קשקאי או קדג'אר, אולי אפילו 3008 (לדעתי היא תהיה קצת יקרה יותר). גם לאף אחד מהם לא תהיה שום יכולת שטח, ואאל"ט הם פחות מצוידים מבחינת בטיחות אקטיבית מהנירו, בוודאי בגרסאות הליסינג שלהם.

אם לא ג'יפונים, אפשר גם אוריס סטיישן היברידית, יונדאי איוניק, או אולי רנו גראנד קופה דיזל (שגם לה אין שום אבזור בטיחות אקטיבית למרבה הצער).

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה יש היום פתרונות היברידיים שיוכלו להוזיל לך עלויות דלק. אני בזמנו הבאתי נירו באלבר, רכב מעולה חסכוני ונוח ממליץ לך לבדוק את העניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר גבוה מאוד לליסינג ללא דלק שאתה עוד משלם עליו שווי שימוש גם על הדלק! עדיף לקחת ליסינג תפעולי בפרטי, יעלה הרבה פחות

המון תודה לכל העונים. נראה לי שבכל קונסטלציה עם קילומטראז' כזה עדיף לי לקחת רכב בליסינג חברה/פרטי כדי לא לספוג בעצמי את הבלאי. בפרטי אבל אני לא בטוח שזה יצא יותר זול- להבנתי שמים 30 אחוז מהעלות בהתחלה ואז תשלום חודשי כל חודש (שבטח יצא סביב 1500-1600 שקל עבור משפחתית ממוצעת)

או שאני מפספס משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליסינג פרטי לא קיים בנסועה גבוהה ככ ואם יהיה קיים הוא יהיה יקר מאוד!.

רכב חברה בליסינג חברה תפעולי הוא האופציה העדיפה במידה וקיימת.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיג'ו 308 סטיישן מגיעה עכשיו עם מנוע טורבו דיזל.

אבזור הבטיחות החלקי הוא המינוס הכי גדול שלה. אבל חוץ מזה מדובר ברכב נוח, חסכוני ומרווח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2218 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...