Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שבירת פלאג רשלנות מוסך (נערכה כותרת ללא תוכן)

שימו לב! השרשור הזה בן 2215 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם אני חדש כאן אז תהיו עדינים(:

עכשיו לתאור מקרה ברכב שלי: תוך כדי טיפול שגרתי המכונאי שבר פלאג. המוסך עשו לי ראש מנוע שלאחר מכן התחילה נזילת שמן שלא עליתי עליה עקב זה שלא סגרו את הראש מנוע טוב. האוטו התחממם עקב החוסר בשמן ואז באתי למוסך והם עשו לי ראש מנוע שוב. יש לציין שזהו מוסך נחשב בעל דרוג גבוה במידרג ולא סתם חאפר.

עכשיו עבר בערך חודש שבא עקב זה שהייתי בחול הרכב כמעט לא נסע ועכשיו בימים אלו הוא ממש מרעיש ומעשן ומנוע דופק. אחרי ביקור אצל שתי מומחים החוות דעת היא שהמנוע שלי סיים את דרכו.

עכשיו לשאלה עצמה: האם יש מקום לבקש מהמוסך אחריות לנזק? כי עבר מאז הפעם הראשנה שעשו ראש שלושה חודשים כביכול האחריות ואם הוא לא יסכים לשאת בנזק האם יש לי קייס לתביעת נזיקין.

תודה מראש לכול המגיבים חשוב לציין שכול מה שרשמתי מגובה בהיסטוריה ועובדות.

***ההודעה נערכה והסופו סימני פיסוק. להבא הודעה כזו תימחק***

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לחפש מהנדס/שמאי רכב מומחה בכדי לקבל חוות דעת מקצועית בכדי להבין האם הכשל קשור לטיפול כושל המוסך.

בכול מקרה מכיוון שתמו ועברו 3 חודשים האחריות פגה לכן שקול פניה מנומקת ומנומסת למוסך שביצע את העבודה ונסה להגיע איתו להבנות בנטל הכספי של החלפת מנוע או תיקון המנוע הקיים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באת עם מנוע תקין למוסך.

הם עשו נזק וניסו לתקן פעמיים. בסופו של יום - לא הצליחו הנזק המשיך והגעת למצב שצריך לעשות טיפול גדול יותר.

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות זה לדאוג לתיעוד טוב של הכל. תקליט שיחות. תשמור קבלות. תרשום תאריכי ביקור במוסך - מה קרה ומה נאמר.

לפני שמאי/מהנדס וכו' - אתה צריך לגשת למוסך ולהציג להם את הבעיה. תן להם הזדמנות לקחת אחריות.

יכול להיות שלבד הם יציעו לך לסדר את הבעיה.

בנוסף, אם הגעת דרך מדרג אתה יכול לערב אותם.

אם זה לא הולך - רק אז הייתי ממשיך במסלולים המשפטיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2215 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...