Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס סטיישן 2012 - מזגן תקין ?

MeNi Vahav
שימו לב! השרשור הזה בן 2227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

יש לי מערכת בקרת אקלים אוטומטית

בחורף כשהייתי פותח את המזגן על 17 מעלות הוא היה מוציא קור חזק ביותר,וכשהייתי מגיע ל18 מעלות ומעלה הוא היה מחמם

עכשיו בקיץ,רק כשאני שם את המזגן על lo (מתחת ל15.5 מעלות,מצב קירור תמידי) הוא באמת מקרר את הרכב

אבל אם אני שם על 15.5 או על 16 הוא רק מוציא אוויר בלי קירור ולפעמים גם מוציא אוויר חם משום מה.:|:?:

המזגן על חום תקין.

לא משתמש כלכך באוויר מסוחרר,רק פעם אחת גם כן בחורף כדי לבדוק את המזגן והוא היה מוציא ממש אוויר קפוא.

יש תקלה במזגן או שאני מדמיין? מה יכולה להיות התקלה במזגן ומחיר לתיקונה?

תודה אנשים טובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תקין.

בפוקוס 12 תקינה המזג חזק ומקפיא בקלות.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החשד שלי הוא שחיישן טמפרטורה חיצונית לא תקין (או חוט אליו מנותק) ולכן הוא משדר

קור סיבירי (נמוך מאוד של מינוס) ולכן המזגן אינו מקרר, כי מחשב המע' "מבין" שאין צורך בקירור.

בהפעלת מצב (LOW) מתבצע מעקף של נתון טמפרטורה חיצונית.

ראה מה היא תצוגת הטמפרטורה החיצונית.

בברכה - רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...