Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט פנדה רובוטית 2005

השרשור נעול! רק פותח השרשור וצוות האתר יכולים להגיב
שימו לב! השרשור הזה בן 2166 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פיאט פנדה רובוטית, 2005. 180K בערך, יד 5. הרכב ברשותי 6 שנים, כאשר בשנתיים הראשונות מתוך השש הרכב ההיה רשום על שם אחותי, לאחר מכן היא רכשה רכב אחר ולכן רשמנו את הרכב על שמי. (היד הראשונה החזיקה ברכב שנה, יד שניה החזיקה ברכב 6 שנים, יד שלישית שבועיים ואז הבינה שהרכב קטן מדי לצרכים שלה, יד רביעית וחמישית אחותי ואני)

מצב מכני: הרכב במצב נסיעה תקין. אני מקדים טיפולים, ומחליף כל חצי שנה שמן, פילטר שמן ופילטר אוויר. כולם מקוריים או של MANN בלבד. הרכב טופל בצורה פדנטית על ידי, ובנקודות שבהן היה חסר לי ידע נעזרתי בחברי הכנופיה היקרים והמוכשרים. בפעמים המעטות שהרכב נכנס למוסך לצורך תיקון, המוסך נבחר בקפידה וע"י המלצות של חברי הפורום בלבד. הודעותיי בפורום יכולות להמחיש עד כמה אני פדנט בכל הקשור לאחזקת הרכבים שלי, ועד כמה אני לא סומך על מוסכים ובוחר אותם בפינצטה.

מצב קוסמטי: הרכב מעביר את ימיו בכרך הסואן, לכן ישנן מעט שריטות שטחיות ושפשופים, כיאה לרכב במעמד הזה. תא הנוסעים מאופיין במעט שריטות שהבעלים הקודם השאיר, הריפודים המקוריים של הרכב במצב לא טוב. (אפשר לשים כיסויים איכותיים, רחוק מהעין רחוק מהלב)

גילוי נאות: הרכב עבר תאונה עצמית בשנה הראשונה בבעלותנו (כלומר לפני 6 שנים), בה אחותי הייתה בטוחה ששילבה לרוורס, אבל יצא שלא, לכן היא נכנסה בקיר במהירות נמוכה. התוצאה: הטמבון קיבל מכה ונשרט, התומך מפלסטיק של הרדיאטור נשבר. הרדיאטור נקשר בעזרת אזיקונים עבים, וכך גם הטמבון. חיצונית הכל במקום במשך 6 שנים, ואין שום פגיעה בפונקציונאליות. (אין שום בעיה לעבור טסט כמובן, מאז הרכב עבר טסט 6 פעמים ללא שום ריג'קטים)

הרכב ימכר ב-5K שקלים חדשים.

מחיר סופי שמשקלל בתוכו את המצב הקוסמטי.

**יש קובץ אקסל שמפרט כל פעולה שבוצעה ברכב ב-4 השנים האחרונות, עם תאריך ועלות.

הודעות יש לשלוח בפרטי עם מספר טלפון לחזרה.

בתמונות הרכב מלפני שנה וכמה חודשים זוכה לטיפול ולרגעים של חסד ע"י הכנופיה שכללו החלפת בלמים, נוזל בלמים, פלאגים וחוטי הצתה.

*הרכב נמכר כיוון שאני תקוע עם רכב נוסף (סקודה פאביה של אבא שלי) שאני לא מצליח למכור, ומאחר שלא פתחתי את היכולת לנהוג בשני רכבים בו זמנית, אני נאלץ לבחור רכב אחד, לכן אני מנסה למכור אחד מהם.

אם תקחו ממני את הפאביה, אני אשאר עם הפנדה בכיף! :lol:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?644747-%D7%9C%D7%9E%D7%9B%D7%99%D7%A8%D7%94-%D7%A1%D7%A7%D7%95%D7%93%D7%94-%D7%A4%D7%90%D7%91%D7%99%D7%94-%D7%A1%D7%A4%D7%99%D7%99%D7%A1-2013-(%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%AA)

IMG_20160715_130028_HDR.jpg

IMG_20160715_130036_HDR.jpg

IMG_20160715_130021_HDR.jpg

עריכה אחרונה על ידי THELAD

Peugeot 208 1.2 Active (Manual) , 2014

.It's all about Music & Numbers

:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...