Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג'יפון חדש XC60 / X3 / GLC / Q5?

318i
שימו לב! השרשור הזה בן 2169 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וולבו XC60 - גרסת הדיזל מגיעה יחסית מאובזרת בגרסת המומנטום פלוס, אבל באמת אולי כדאי T8, ומקסימום לא תמיד להסתמך על המנוע החשמלי. בתוספת של 10K למחירון, מקבלים רכב הרבה יותר מאובזר ויותר חזק, אם כי הרבה פחות חסכוני לפי הביקורות.

עוד חסרון גדול עבורי - חוסר מלאי, הספקה באוגוסט - צריך רכב דיי מיידית.

הרבה פחות חסכוני כשמדברים על פלאגין הייבריד זה תלוי מאוד לאיזה מרחקים אתה נוסע ביום יום. אני נוסע כל יום לעבודה 8 ק"מ לכיוון ומאז שהתקינו לי את עמדת הטעינה ירדתי לפחות מחצי בהוצאות "דלק".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יכול להיות, הסתמכתי על הכתוב כאן:

https://www.carsforum.co.il/cars/%D7%9E%D7%92%D7%96%D7%99%D7%9F-%D7%A8%D7%9B%D7%91/3024/%D7%9E%D7%91%D7%97%D7%A0%D7%99%D7%9D/%D7%95%D7%95%D7%9C%D7%95%D7%95-XC60-(%D7%A4%D7%9C%D7%90%D7%92-%D7%90%D7%99%D7%9F-%D7%94%D7%99%D7%99%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%93-T8)---%D7%9E%D7%91%D7%97%D7%9F-%D7%93%D7%A8%D7%9A

בסוף המבחן, אני מסתכל על לוח המחוונים ועלי מסתכל המספר 14.7, נחמד, חסכוני. אלא שאז אני מזהה שאחריו נמצא הסימון L/100KM. רגע, לא יכול להיות. 6.8 ק"מ לליטר? לא הגיוני. נכון, הרכב עמד הרבה עם מנוע פועל ואין מה לעשות - הכוח משכר, אבל צריכת דלק כזו נראית מוגזמת. אז או שהמחשב זייף ברמות קיצוניות, או שהיינו הרבה יותר מדי כבדים עם רגל ימין, או שאם אתם לא מתכננים להשתמש באופציה להטעין אותו מהשקע, כדי שתקחו בחשבון שצריכת דלק של קטנוע 50 סמ"ק לא תקבלו כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להוסיף שהX3 נמכר בדרך כלל יותר זול מההאודי כחדש וכיד שנייה, הוא אחד

המבוקשים ומבקשים עליו 5-10 K מעל המחירון לרכב עם נתונים טובים וקמ נמוך

או קמ רגיל לשנתון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, יש לי דעה "משוגעת" שאומרת שאם יש לך רגל כבדה על הגז, זה לא משנה על מה תנהג, צריכת הדלק תהיה גבוהה.

קשה לי להשוות את הרכב שאני נוהג עליו עכשיו לשני הרכבים הקודמים שלי כי הם "דרשו" והוא לא. אני משווה את הרכב הנוכחי לפני התקנת העמדה ואחרי.

אני לא מכיר אותך ואיך אתה נוהג. אם הרגל שלך כבדה על הגז אז לא יעזור לך כלום. אין ניסים. אם אתה אוהב לנסוע רגוע ומידי פעם ללחוץ אז לפחות לגבי פלאגין הייבריד, כפי שציינתי, זה תלוי מאוד במרחק הנסיעה שלך כל יום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר. לT8 הנעה כפולה קבועה בכל מצב, למרות שהמחשב נוטה להעביר את מירב הכוח (ברוב המצבים) לגלגלים הקדמיים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לגבי ה-XC60 גרסת ה-T8 (פלאג אין)

מישהו יודע, אם נוסעים רק בעזרת מנוע הבנזין, כאשר הסוללה ריקה, הרכב עדיין 4x4 או הנעה קדמית?

תודה

לא מכיר את ה XC60 אבל אצלי, במצב קומפורט, הרכב מנסה כמה שיותר לעבור למצב חשמל עד הרבע "טנק" האחרון של החשמל.

מאותו הרגע הרכב הופך להיות היברידי רגיל. כלומר מנוע הבנזין דולק כל עוד מאיצים (כמעט בכל לחיצה על דוושת התאוצה. אולי על חשמל רק כשמלטפים אותה). רק בשיוטים ועצירות מנוע הבנזין כבוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרוב מאוד גם RX200 ברמת גימור גבוהה יותר המכונה פרימיום ב405K.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

עדכון:

אז לבסוף רכשנו VOLVO XC60 T8 R-DESIGN

תודה לכולם על העזרה, בזכותכם לא בחרתי בדיזל (היחסית רועש מבחוץ)

(ותודה רבה לחבר הפורום שניסה להעביר לי את ההזמנה שלו מאחורי הקלעים!)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! אחלה בחירה!

אתה צודק לגבי הדיזל. שאגב גם קצת רועשת מבפנים לא רק מבחוץ. לא המנוע דיזל הכי נעים שיצא לי לנסות.

מה זמן ההמתנה היום אגב?

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, אני אחרי ארבעה חודשים ו-16,000 ק״מ על ה-T8, עשית קנייה מצויינת.

צריכת הדלק אצלי (למרות שרובה המוחלט של הנסועה היא מחוץ לטווח החשמל) היא 1:16-1:15, ולזה צריך להוסיף 850 קוט״ש שניצלתי עד היום (מבחינת עלות זה כמו 75 ליטר דלק נוספים - זניח כשמדובר על 16,000 ק״מ).

זה דורש קצת שכל בניהול מצבי הנהיגה כדי מצד אחד לא להגיע לנסיעה עירונית פקוקה ללא חשמל ומצד שני לא להשאר עם חשמל ״ספייר״, לטעון במצבים מסויימים ולשים על הולד במצבים אחרים, אבל זה משחק נחמד, והתוצאות מעולות מכל בחינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2169 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...