Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שידוך וופר לטויטר HERTZ ML 280.3

שימו לב! השרשור הזה בן 2224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מבקש המלצה לוופר 6.5 עבור הטויטרים האלה :

https://www.amazon.it/gp/product/B0156UEE46/ref=ox_sc_sfl_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=AU6MIW34OBZX7

וופרים ייחוברו למגבר 100Wx2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחירה הטבעית תהיה כמובן המידבאס של אותה סדרה. משמע ML 1650.3 Legend.

ובעצם, למה לא מלכתחילה לרכוש סט שלם?

אם אתה מעונין בהמלצות אחרות, ציין תקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה טוויטר עם יכולות מרשימות - מה שאתה צריך לשדך לו זה מידבאס שיכול לתפקד היטב לפחות עד אזור ה2K ואת זה כמעט כל מידבאס יודע לעשות כשמדברים על קוטר 6.5 אינטש.

השאלה שצריכה לעניין אותך מיד אח"כ או אולי הרבה יותר מזה היא לאיזה סאב וופר אתה תשדך את המידבאס שתבחר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחירה הטבעית תהיה כמובן המידבאס של אותה סדרה. משמע ML 1650.3 Legend.

ובעצם, למה לא מלכתחילה לרכוש סט שלם?

אם אתה מעונין בהמלצות אחרות, ציין תקציב.

אין לי צורך בקרוס (יש DSP), אז לא שווה לי לקנות סט שלם ועדיף להרכיב בחלקים.

התקציב הוא בערך 200 יורו (מתכוון לקנות בחו"ל, אלא אם כן יש המלצות ממש חמות על משהו יד2)

ML1650.3 דיי יקר (330 יורו באמזון איטליה) , יש את ML1600 שעולה שם 220 יורו, אבל הדגם הזה לא מופיע באתר של הרץ, ולא ברור מה הבדלים בינייהם.

בגדול, האם וופר של הרץ יהיה הכי אופטימלי או שווה לבדוק חברות אחרות?

ML1650.3:

https://www.amazon.it/gp/product/B00UCDFBZO/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A4G7VXOVP1PV7&psc=1

ML1600:

https://www.amazon.it/gp/product/B007IJZ4ES/ref=ox_sc_act_title_2?smid=A4G7VXOVP1PV7&psc=1

זה טוויטר עם יכולות מרשימות - מה שאתה צריך לשדך לו זה מידבאס שיכול לתפקד היטב לפחות עד אזור ה2K ואת זה כמעט כל מידבאס יודע לעשות כשמדברים על קוטר 6.5 אינטש.

השאלה שצריכה לעניין אותך מיד אח"כ או אולי הרבה יותר מזה היא לאיזה סאב וופר אתה תשדך את המידבאס שתבחר.

התכנון הוא ללכת סאב קטן של "10, תקציב 1K ש"ח ,בזמנו חשבתי על SA10 של Sundown אבל לא סגור על זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי סאב - ראיתי פה ביד שתיים על IDMAX 10 , סאב מאוד מומלץ לטעמי.

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מנסה להביא וופר של היי-אנרג'י או היי-אנרג'י xl (יש אחד שמוכר פה בפורום זוג ב500 ש''ח אם אני לא טועה).

hu: pioneer prs80

amp: celestra fa2300x, Zapco ST-2000XM II, hertz hdp4

front: hertz spl show ST44 + SV165L

sub: fi q15, psi recone

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי ה IDMAX הרבה יותר טוב . עוד אופציה משובחת זה גנסיס אודיופיל 12" שיש פה למכירה בלוחות . סאב SQ מהטובים שיש , אני בעצמי כמעט קניתי כאלו לא מזמן רק כדי שישכבו אצלי בארון במקרה ויום אחד אני אקים לתחיה את המערכת שלי :) , הם עד כדי כך טובים .

לגבי הוופרים , הייתי בודק גם אופציה של L6 משומשים אם נכנס לך בתקציב . זה וופר שאני מאוד אוהב לעבודה אקטיבית. (אין לי ניסיון איתו במערכת פאסיבית).

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי וופרים של Hertz HSK 165. אם אתה צריך שלח לי הודעה בפרטי....

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

HU: Mosconi Amas-96k Optical Out-> DSP: Helix Pro MK2 -> Amp: Zapco Z-150.6 AP

Front: Scanspeak 16W/4531G06 + Hybrid Audio X3-CP + Hybrid Audio X1

Sub: 2x UnderSeat JL-AUDIO ACP108LG-W3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...