Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לנסיעות ארוכות עד 40K ש"ח (הכותרת נערכה)

sashatelaviv
שימו לב! השרשור הזה בן 2225 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מחזיק היום פג׳ו 208 שנת 2017, רכב מעולה שעונה על כל הצרכים שלי, אני מעוניין למכור אותו בשביל לסגור את ההלוואה שלקחתי עליו בבנק ולקנות רכב יותר זול

אני נוסע בערך 40 אלף קילומטר בשנה, בשנתיים הקרובות אעבור 100 אלף קילומטר, מחפש רכב נוח, אוטומטי, אמין שיוכל לעמוד ב40-50 אלף קילומטר בשנה עם כמה שפחות תקלות

התקציב שלי הוא 40 אלף ש״ח

יש משהו שיכול להתאים לדרישות שלי במחיר הזה או שעדיף להשאר עם ה208 שלי ? ( נשאר לי לשלם עליה 62,000 ש״ח).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. כמה קילומטרים עבר הרכב שלך?

2. מהיכן תקח 40000 ש"ח כדי לרכוש את הרכב שיבוא במקום ה-208?

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצעה הזאת נראית לי לא משהו בגלל:

1) אתה מציע לו רכב בן 10.

2) רכב שצריכת דלק נמוכה זה לא הצד החזק שלו.

3) עלות חלפים ותיקונים לא מהזולים.

המלצתי: תשאר עם ה-208, תחזיר חלק מהלוואה עם הכסף שיש לך (ואולי) כדאי לפרוש את היתרה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה צריכת הדלק של הפיגו?

יותר חשוב לדעתי למצוא רכב חסכוני אולי בקצת יותר כסף, 100 אלף קמ זה הרבה דלק לעומת ירידת ערך של רכב טיפה יותר יקר

(בהבדל של 1 ל10 לעומת 1 ל15 בחישוב גס תעבור את ה25 אשח הפרש בדלק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחבורה ציבורית מבחינתי היא עינוי אמיתי, נסיעה של 50 אלף בשנה על אוטובוס נשמע כמו גיהנום והכפלת זמן הנסיעה.

העבודה משלמת לך על הבלאי של הרכב? על הטיפולים התכופים? - במה אתה מתכוון בזה שהנסיעה משולמת על ידי העבודה?.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע בערך 4,000 ק״מ בחודש בענייני עבודה, אני מקבל שקל וחצי על כל קילומטר שאני עובר , כל ההוצאות ( דלק וטיפולים ) על חשבוני

ומה שאני מרוויח על הקילומטרים שאני עובר זה חלק מהשכר שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הגיוני.. התצרוכת דלק שלו עולה 0.37 שקלים לקמ בערך, כך שנשאר לו מעל שקל. כלומר 10000 שקלים בין טיפול לטיפול או 15 אלף אם הוא מגדיל את הטווח, שזה מספיק כסף לטיפול ובלאי נוסף.

אין לו אופציה לנסוע באוטובוס, אבל אני במקומך נשאר עם הפיגו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2225 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...