Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

העדר מבחני דרכים ל יונדאי i30 החדשה (הכותרת נערכה)

TroisCentsSix
שימו לב! השרשור הזה בן 2224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הi30 הגיעה לכאן כבר בנובמבר 2017. כרכב טורבו הראשון של יונדאי היא מעניינת אותי מאד אבל באופן חשוד עדיין לא ראיתי בשום מקום ביקורת עליה, חוץ מynet שאהבו ואפילו עימתו אותה עם הגולף (ניצחה!). בד"כ כשיונדאי מביאים רכב חשוב יש ביקורות כבר באותו שבוע, אם לא באותו היום. בוחני האתר - ידוע מה הסיבה להיעדר הביקורות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היבואן לא טורח לשחרר מכוניות למבחן או אפילו למכור אותן, מעבר לקמצוץ שעלו על הכביש שנה שעברה ודף שלהן באתר, אין כאלה באולם תצוגה אפילו.

ודרך אגב ,זה ממש לא רכב הטורבו הראשון של יונדאי, הוולוסטר טורבו הייתה פה הרבה לפני וכמובן רכבים עם מנוע טורבו דיזל קיימים כבר הרבה זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פניו, לא נראה שבונים עליה הרים וגבעות.

גם כך סגמנט הקומפקטיות הולך ונעלם לטובת הג'יפי - פוזה למינהם, ולמעט הגולף, אף קומפקטית אינה נמכרת כאן באמת.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוריס היברידית היא לא קומפקטית? מה עם קיה סיד?

שתיהן מכרו יותר מהגולף בשנה שעברה (האוריס הרבה יותר).

הקטגוריה אמנם בדעיכה, אבל פחות דרמטית ממה שנוהגים לצייר. היא אף פעם לא היתה הקטגוריה המובילה (משפחתיות 4 דלתות הובילו בעבר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פניו, לא נראה שבונים עליה הרים וגבעות.

גם כך סגמנט הקומפקטיות הולך ונעלם לטובת הג'יפי - פוזה למינהם, ולמעט הגולף, אף קומפקטית אינה נמכרת כאן באמת.

גולף? נמכרת בקושי, מאזדה 3 2.0 וקורולה GLI אפשר לומר.

כנ''ל גם האיוניק, אוריס וההיברידיות למיניהם.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטגוריה אמנם בדעיכה, אבל פחות דרמטית ממה שנוהגים לצייר. היא אף פעם לא היתה הקטגוריה המובילה (משפחתיות 4 דלתות הובילו בעבר).

תסתכל שוב.

השוות את כל המכירות של האוריס וכל המכירות של הסיד למכירות של הגולף.

שתי אלה נמכרות גם במרכב סטיישן, בו הגולף לא מיוצגת בארץ ולכן זה ההשוואה לא רלוונטית.

לפחות עד נובמבר , לא מצאתי את דצמבר שנה שעברה, אלו ההצ'בקים המובילות:

2275 גולף , 2025 לאון , 1042 3 האצ'בק, 1077 אוריס האצ'בק .

הסיד האצ'בק הסתפקה רק ב292 יחידות.

משווים תפוחים לתפוחים.

מי ידע שהסטיישן תאכל את ההצ'בק ככה , אחרי עשור של חוסר פופלריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו בימי המכירות שהיו לפני מספר שבועות, עם פרסומים בכל מקום על ההשקה של קונה וi30 החדשה, לא עמדה אפילו i30 אחת באולמות התצוגה. כשתשאל באולם מתי ניתן יהיה לראות את הרכב, תקבל תשובה מעניינת "בשלב זה לא ידוע".

גם חברות הליסינג לא משווקות אותה, כשחלקן טוענות שכרגע פשוט אין צפי ליבוא, ואחרות טוענות שהיבואן לא מעוניין כלל בשיווק לליסינג.

התנהלות מוזרה מאוד.

Aprilia Shiver 750

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני התעניינתי ברכב בסוכנות, ניסו לדחוף לי את הקונה אבל הסברתי שאני לא מעוניין.

קיבלתי הצעת מחיר ראשונית בלי אגורה הנחה וביקשתי שיעדכנו אותי ברגע שיהיה רכב בתצוגה ואפשרות לנסיעת מבחן.

התקשרו אחרי יומיים, הציעו לי נסיעת מבחן בקונה :roll:.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב האוריס והסיד שנמכרו הם סטיישנים - תצורה שלא מוצעת בגולף בארץ.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי אז על פניו נשמע שכלל לא מתבצע יבוא. מוזר, למה השיקו אותה אם כך? גם באתר היא מופיעה והמפרט שלה מרשים מאד.

באסה, ממש עניינה אותי. לעזאזל עם הג'יפונים האלה... :mm_mad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...