Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לקומפוננט עד 400₪

שימו לב! השרשור הזה בן 2218 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

בעקבות אילוצים ומכירת האופנוע והמעבר לרכב החלטתי לפחות להנות בפקקים בדרך ולא לסבול.

התרגלתי להגיע תוך 7 דק הביתה לעומת 30-40 דק היום עם הרכב.

המצב כרגע, הרכב קיה ריו צורה חדשה 2013 מערכת מקורית, מעדיף להשאיר את המערכת המקורית בשביל לשמור על מראה האוטו ולא להחליף פנל.

אם יהיה צורך יש לי פנל איפשהו בבית של אלפיין אבל זה רק אם לא יעבוד על המערכת המקורית כמו שאני מצפה.

הזמנתי מנחת Rockford-RFHLC4 שהיה אפשר לחבר מגבר למערכת המקורית.

יש ברשותי מגבר,מונו וסאב שנשאר מפעם.

עכשיו נשאר לרכוש קומפוננט בשביל להשלים את המערכת התקציב 400₪ צריך 2 זוגות גודל 6.5 ל 4 דלתות.

ראיתי שיש הרבה המלצות על Hertz DSK 165.3 בגלל הנצילות הגבוהה שלהם אבל קראתי שהם צורמים ולא נעימים לאוזן ב 450₪.

אשמח לקבל המלצה על קומפוננט בתקציב שרשמתי, תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון 400 ש"ח עבור 2 זוגות קומפוננט, שכח מזה. אפילו ביד שניה יהיה קשה למצוא משהו לדעתי.

אם אתה מתכוון 400 ש"ח עבור כל זוג קומפוננט, שכח מזה. אחד את התקציב ל-800 עבור זוג בודד קדמי.

ועם עוד קצת חיפוש תמצא עוד כיוונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כך רשמת:

עכשיו נשאר לרכוש קומפוננט בשביל להשלים את המערכת התקציב 400₪ צריך 2 זוגות גודל 6.5 ל 4 דלתות.

אני מבין מזה שאתה רוצה לקנות סט קדמי וסט אחורי.

מה שלא הבנתי זה אם ה-400 ש"ח זה עבור כל סט בנפרד או עבור שניהם.

אם עבור כל סט בנפרד, כן, אפשרי. אבל המלצתי לרכוש רק סט אחד ולהשתמש בתקציב המאוחד עבורו.

אם עבור שני הסטים יחדיו, זה לא מציאותי.

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם התקציב הוא בעצם 900 לסט אחורי וקדמי הייתי ממליץ להשקיע את כל הכסף בסט קדמי של הרץ אנרגי, אם יש אפשרות אולי להוסיף טיפה לתקציב אז היי-אנרגי ואתה תצא מרוצה.

מוזיקה לא מגיעה מאחורה וזה לא יתן לך שום דבר אם תתקין מאחורה סט קומפוננט, לעומת זאת להשקיע בסט קדמי רק ישפר את החוויה שלך.

hu: pioneer prs80

amp: celestra fa2300x, Zapco ST-2000XM II, hertz hdp4

front: hertz spl show ST44 + SV165L

sub: fi q15, psi recone

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נגדיר את התקציב כי לא הייתי ברור,הוא בין 800-900.

אם לדוגמא משקיעים בסט מקדימה ולא שמים כלום מאחורה, מה קורה עם היושבים מאחורה?

בדרך כלל היושבים מאחורה אלה הילדים שלוקח אותם לגנים בבוקר ומחזיר אותם מהגן, אני מבין שהבמה תהיה מקדימה אבל חשוב לדואג לילדים מאחורה.

לא רוצה שהעוצמה תבוא מקדימה ואני יהיה "חירש" כי השקעתי רק בסט קדמי וחסכתי על סט מאחורה

צריך שגם הילדים יהנו מהשירים מהופ ילדות ישראלי:lol:

ראיתי המלצות בחול על הסט הזה JBL GTO609C, מה דעתכם?

עריכה אחרונה על ידי BRAVO_SX
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הילדים שלך אודיופילים? אני מניח שעדין לא.

אם קיימים היום רמקולים בדלתות מאחור, תשאיר אותם מחוברים לר"ד המקורי/חליפי.

אם לא קיימים ואתה מעונין להוסיף, רכוש זוג קואקסלי זול והשאר את מירב התקציב עבור הקדמיים.

בכל מקרה, גם אם יהיו רמקולים רק מקדימה, עדין ישמעו מאחור.

אתה לא מנסה לנגן עם רמקול בודד באמפיתאטרון, כולה כמה ליטרים מעוקבים של חלל סגור (לרוב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם קיימים היום רמקולים בדלתות מאחור, תשאיר אותם מחוברים לר"ד המקורי/חליפי.

אפשר גם שתעביר את הקדמיים המקוריים לאחור (אם מאחורה אין כלום)

תשאיר מחוברים לר"ד וכוון כך שיוסיפו פיזור לצליל בווליום נמוך ולא ישתוללו וישמעו רע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול אחרי נסיעה הבנתי לגבי הבמה מקדימה, כמעט לאחורה אין אפקט או ששומעים מהם.

אז אשמח להמלצה לקומפוננט קדמי מומלץ ועל רמקולים אחוריים קואקסלי(רגיל) שנכנס במסגרת התקציב, נראה לי אם אפשר למצוא קומפוננט וגם רגילים מאותה חברה ומאותה סדרה אם קיים שלא יהיה הבדלים יהיה מצויין.

יש רמקולים בדלתות מאחורה אבל המקוריים לא שווים כלום, ממש בדיחה הקרטון הזה שיושב בדלת.

טל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל על הכסף שתשקיע ברמקולים האחוריים, אתה לא תשמע כלום מהם.

בכל מקרה אם אנחנו עדיין מדברים על תקציב של 800-1000 ש''ח אז hertz energy יעשו את העבודה.

hu: pioneer prs80

amp: celestra fa2300x, Zapco ST-2000XM II, hertz hdp4

front: hertz spl show ST44 + SV165L

sub: fi q15, psi recone

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2218 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...