Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כואב הלב ...

RedR
שימו לב! השרשור הזה בן 7863 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סוף שבוע בחורשת טל ...

נשמע מצויין ...

הבת זוג ועוד כמה חברה ...

נשמע סבבה...

נסיעה של 280 ק"מ מהבית שלי ...

מה יותר טוב ...

לקחת את הלאנטיס דלקן של ההורים כי אין כסף למיכל וחצי של 98 ..

בעיה !!!!...

אין לכם מושג כמה כאב לי הלב בכבישי סללום מדהימים בצפון שאני נוסע על אוטומט 1600...

כל סיבוב המלווה וכל עיקול הלב כואב... כל יציאה מפנייה אתה רוצה לשמוע את הצעקה של ה 6500 סל"ד והפילטר הפתוח שפשוט צועק ... תן בי עוד ... זה לא מזיז לי !!! ( מזכיר לי סרטים כחולים ולכן נפסיק ! ) .

אבל לאחר יציאה מסיבוב אתה נותן גז... הקיק מגיע .. והמהירות עולה לאט לאט .. בלי שום רעש מנוע עמוק ... בלי כלום ...

אבל לפחות הדלק בחינם !.

באותו זמן אני חושב על הלביאה האדומה שלי יושבת לה בדיכאון בבית ...

שווה להשקיע את הכסף ולנסוע באוטו שאתה נהנה ממנו ... ולכן בשבוע הבא נסע בראלי !!!.

נ,ב : דבר אחד יצא טוב מהלאנטיס ... יושב שם רדאר והוא הציל אותי מצויין מדוח ...

גם קוברה 9200 מצליח לעבוד שצריך לבלום מ - 120 ל - 90 .( 125 כבר לה היה מספיק ... אבל זה מה שקורה שקונים קוברה ..) .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל יציאה מפנייה אתה רוצה לשמוע את הצעקה של ה 6500 סל"ד והפילטר הפתוח שפשוט צועק ...

דווקא בלאנטיס אין בעיה להגיע ל6500... :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת ברכב חברה עם דלק חינם

מייטב הכוח גם ב 6500.....

כמו שאומרים

"רכב השטח הטוב ביותר , הוא רכב החברה"

ועכשיו ברצינות דרך אילו כבישים נסעת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון אני מסכים אתך לגמרי לגבי רכב השטח .. הלאנטיס הזאת עושה הרבה דברים שלא מביישים את מיטב הג'יפים ( העירוניים .. אולי :) ) ...

נסעתי אתה בחופים .. בחולות .. ובאיפה לא ...

מסכים לגמרי .. הג'יפ הכי טוב זה לאנטיס ליסינג :).

לשם נסעתי דרך כביש החוף.. הקריות .. .פונים ל- 89 בעכו .. עד הסוף.. ימינה ב- 90 ..

פוגשים את שאר החברה... והלאה כבר זה רק צפונה עד קריית שמונה ..

בחזור חזרתי דרך הואדי בכביש 65 דרך עפולה , חדרה , וכביש החוף ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשנה וחצי ירדתי למצפה ביער ליד מודיעין ( פרח לי השם מהראש ... של היער )... הקיצר ארגנו שם איזה מסיבה ברחבה הגדולה והריקה למטה אז נכנסנו כולנו עם המכוניות עד למטה ( כמובן שלא דרך הכביש הסלול אילה דרך איזה דרך עפר מעורפלת ) אבל מילא הירידה... חזרה למעלה אני מנסה גם לעלות באותה דרך אפר.... או שכך נדמה לי

הקיצר השטח מסביבי מחיל להיות בעייתי ועצים וסלעים מימיני ושמאלי ( לא מפריע ליסוע 40 עדיין ולהתפלל שהצמיג ולצורך העינין גם השלדה יעברו את זה בחיים :) רכב שטח ... ליסינג :)

לאחר כ10 - 15 דקות נסיעה הבנו את טעותינו עקב עץ ממוטט על הכביש ( אהם רמז מה' שאנחנו לא בכיוון הנכון )

ועצרנו והתחלנו לקחת חזרה את השביל........ רק ברברס......

מזל שלא היה גשום ושרק שיפשפנו כמה סלעים :):mad:

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא נמצא באיזור של בסיס אדם..

הייתי שם כמה פעמים במסגרת הביקורים בבסיס כי אחי שירת שם וגם את זה ירדנו עם לאנטיס ליסינג.

אותה ירידה מסוכנת מאד ותלולה נראתה בנויה פיקס לאיזה טרקטורון או איזה ליסינג טוב!

הפלא ופלא הייתה לנו ליסינג ולא עמדנו בפיתוי.

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם המזאדה שלי חציתי חולות שאם אני נעצר לשנייה אני שוקע ולא יוצא משם , ולכן ...

מהירות רבותיי , מהירות ...

הייתי פשוט בא באיזה 60 ולא עוזב גז.. הבעיה זה שאם יש קפיצה קטנה כל הפגוש שלך פוגש הר של חול ... לא נעים ..

עברתי אתה דברים שהאמר לא היה עובר :lol:

אולי היה עובר אבל לא בקלות כזאת !!!! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לראות מה ליביו עושה עם המזאדה ליסנג שהפכה ממזמן למאזדה ראלי...

דוגמא...

ניסת פעם להגיע למנתק הצתה בניוטרל ואז להעביר ל d????

חומר למחשבה

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יפה להגיע לנתק הצתה ולהכניס D ... אני כאדם שאוהב מכוניות אף פעם לא יעשה את זה לשום אוטו ... למרות שזה ליסינג :!::!::!::evil:

אבל מאזדה ראלי .. זה בהחלט נכון .. אני מתבלט אולי לעשות את פאריס דאקר באלנטיס ..

מה אתם אומרים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי הנווט ואני הנהג במאזדה ראלי

אבל שוס

לשפר מאזדה לנטיס ... עם מנוע V6 והנאה אחורית......... אתם יודעים פשוט לפרק להשאיר רק שלדה........

ואז לתת בראש למתלהבים....... ושחיצונית תראה רגילה......

זה צריך להיות הכי מצחיק בעולם...............

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי הנווט ואני הנהג במאזדה ראלי

אבל שוס

לשפר מאזדה לנטיס ... עם מנוע V6 והנאה אחורית......... אתם יודעים פשוט לפרק להשאיר רק שלדה........

ואז לתת בראש למתלהבים....... ושחיצונית תראה רגילה......

זה צריך להיות הכי מצחיק בעולם...............

זה יהיה שוס לעשות את מה שאמרת לאיזה סובארו פשע

רק.... תזהר מהפניה או העיקול הכי קטן הקרובים :p

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יפה להגיע לנתק הצתה ולהכניס D ... אני כאדם שאוהב מכוניות אף פעם לא יעשה את זה לשום אוטו ... למרות שזה ליסינג :!::!::!::evil:

מה אתם אומרים ?

מילים כדורבנות...

אמנם לאנטיכס, אבל עדיין...

חג שמח!

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:shock:

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7863 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...