Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"פירמידה של עבדות"

MrCola
שימו לב! השרשור הזה בן 2194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

אני כותב את השרשור הזה כי אני חושב שכדאי שהמידע הזה יגיע אל האנשים וכי לא מצאתי בחיפוש של הפורום שום דבר אודות זה.

אני כרגע חייל משוחרר שמחפש עבודה ולכן מבלה די הרבה זמן באתרי הדרושים ומגיש קורות חיים להרבה מאוד משרות, בין המשרות שצצו לי ושהגשתי אליהן קו"ח:

"

מעוניין/ת בהכנסה נוספת בזמנך הפנוי??

לפני 1 שעות

- חסוי -לחברה בתחום קידום באינטרנט דרושים/ות אנשים רציניים לעבודה מהבית של 10-15 שעות בשבוע דרך האינטרנט.

אין צורך בניסיון קודם.

**מספר מקומות מוגבל** "

מעוניין/ת בהכנסה נוספת בזמנך הפנוי??

הגשתי קורות חיים בלי לחשוב יותר מדי ולא חשבתי שיחזרו אליי כמו מרוב המשמרות, אחרי יום אני מקבל שיחת טלפון, הבחור מציע לי עבודה באינטרנט ב"שיווק", עבודה בעיקר דרך הפייסבוק שמצריכה השקעה של 2-3 שעות ומבטיחה הכנסה נוספת של 2000-400 ש"ח. הבחור אמר שצריך 3 מפגשים לפני שמתחילים לעבוד, שאלתי אותו אם זה בחינם ואם צריך להביא משהו והוא אמר שלא, חשבתי לעצמי שאין לי מה להפסיד ושאני אבוא ואשמע ומקסימום אלך באמצע.

הגעתי למפגש היום, אנשים לבושים בחליפות יפות, הכל נראה מרשים, הכל מדוייק ומתוקתק ומתחיל על הדקה. עולים לבמה אנשים שמציגים את עצמם כמצליחנים וכבעלי עסקים בינלאומיים באינטרנט. והם מטיפים לשיווק באינטרנט ועד כמה שההורים שלנו שאמרו לנו ללמוד ולעבוד טעו כל השנים כי נם לא הגיעו לשום מקום ועד כמה שהשיטה החדשה של עבודה מהאינטרנט שהכסף עובד בשבילך זה העתיד. ניצל טוב מאוד את כל הקלישאות של מירוץ החיים ושאנחנו לא חיים כי אין לנו בטחון כלכלי. הכל היה נשמע מאוד מבטיח ומאוד טוב, כולם באולם (כ100 אנשים) הסתכלו עליו כמו אל גורו וכאילו שהוא המפתח שלהם לעצמאות כלכלית ולחיים טובים.ואז אחרי שעה וחצי של הרצאה מאוד מפתה ומבטיחה שמועברת בגישה מאוד נעימה ומצחיקה וקלילה הוא אומר שהמפגש השני יהיה בתשלום סמלי של 60 שקלים כדי שהם ידעו מי באמת רציני ומוכן להשקיע ומכיוון שזהו מפגש ארוך של 5 שעות. כולם נהרו לשלם ולהירשם ולרכוש כרטיס. כך גם אני, הייתי אחרי הרצאה שנשמעה מבטיחה, המחשבה שלי הייתה "זה כולה 60 שקל" וחשבתי שאני בדרך ללמוד כלים פיננסיים שיעזרו לי בעתיד ויעזרו לי עם הכנסה נוספת, הכל היה נראה די אבל בדרך הבייתה התחילו לי המחשבות שמשהו כאן מסריח. אם יש לו שיטה להרוויח כסף למה הוא מפיץ אותה במקום לעשות את כל הכסף בעצמו? אם הם ישלמו לי בעתיד, למה אני צריך לשלם להם עכשיו? למה לכולם באולם היה מבט חלול שצמא לכסף? למה כולם באולם הזה וכל הנציגים שהסתובבו היו נחמדים בהגזמה, לבושים יפה בהגזמה ובעיקר מחייכים חיוך מזוייף שלא קשה להבחין בו?מפה החלטתי להריץ חיפוש על ה"ראש צוות שלי" וכמה מפתיע 0 תוצאות. אם הוא כזה מצליחן שעושה כסף מהפייסבוק איך אין לו אפילו עמוד פייסבוק?ואז הרצתי חיפוש על הגבר שהעביר את ההרצאה ונחשפתי לבלוף ולזה שזה עוקץ גדול ומתוחכם שבו מפתים להגיע למפגש הראשון בחינם, רק בסוף המפגש חושפים שהמפגש השני בתשלום, כולם כמובן משלמים כי מרגישים נלהבים וכי חושבים ש"בזבזתי פה כבר 3 שעות מה אני לא אמשיך הלאה?" ובסוף המפגש השלישי שאורך 5 שעות (6 בערב עד 11 בלילה, אולי גם השעה המאוחרת זה כדי שאנשים יהיו פחות צלולים ויתפתו להסכים) מגלים שצריך לקנות מוצרים בסך 1200$ כדי "להתחיל לעבוד", מוצרים מתחום הבריאות כמו אבקות וכדורי פלא שכמובן לא עובדים, מה שמחבר אותי למפגש היום שהבחור שהעביר שתה מיץ ורוד, דומה לפטל והוא דאג להבליט את זה שהוא שותה, בלי להגיד מילה כמובן אבל בחיפוש שעשיתי ראיתי שהמיץ הזה הוא גם אחד המוצרים שהם מוכרים ש"פותר בעיות קשב וריכוז", לדעתי הם מנסים להעביר מסרים בהרצאות ואז במפגש האחרון לפני הקנייה של המוצרים לצורך מכירה הנקודה תתחבר להם והם יגידו "אהה... אז בגלל זה הוא שתה את זה כל הזמן" וכך זה יתרום לאמינות שלהם.

לחברה קוראים b:hip.

23473274_512998369065819_3040717590403494408_n.jpg21231169_481394882226168_6684279969730040959_n.jpg21371242_484022931963363_1826229667186160465_n (1).jpg

מה שיותר מעניין זה שאנשים שהתפתו לזה ונפלו לעוקץ והפכו ל"סוכנים" שלהם נכנסו לסוג של כת שגרמה להם להיות מחוברים לזה 24/7 ומפעילים עליהם לחץ נפשי כבד ומשכנעים אותם לקנות עוד ועוד מוצרים רק כדי להראות שהם פעילים, גם אם הם לא מצליחים למכור את המוצרים שרכשו כבר וגורמים לאנשים צעירים להשקיע את כל הכסף ואת כל הזמן שלהם בתרמית שלהם. תחשבו שרק מאנשים שמשלמים את ה60 שח כדי להגיע למפגש השני הם מרוויחים 6000 שח ממפגש (60*100 אנשים) , 4 מפגשים ביום, 20 מפגשים בשבוע - 120,000 אלף שח בחודש רק מאנשים שבאו להתעניין למפגש ה2. אני שמח שבזבזתי רק 3 שעות ו60 ש"ח על הדבר הזה ואתייחס לזה כשכר לימוד. אני מפרסם את זה פה שאם בטעות תשמעו על מישהו שהולך לזה תדעו להזהיר אותו.

העמוד בפייסבוק נגד החברה: https://www.facebook.com/stoppingbhip/

לילה טוב

עריכה אחרונה על ידי MrCola
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

If it's too good to be true it probably is.

וגם

There's a sucker born every minute

פעם יצאתי עם משווקת של הרבל לייף שגם היתה צורכת את המוצרים שלהם (לא יודע אם בגלל זה היא היתה פצצה), בכל אופן היא היתה עושה כ-16,000 שקל בחודש נטו ממכירת מוצרים תחת הרשת שלה.

אבל היא היתה אחד למיליון, ובאמת היתה מוצלחת בתפקיד שלה. אני ממליץ בחום להמנע באופן כללי. גם המוצרים שלהם היו מגעילים ממה שהיא נתנה לי.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא חדש.

בזמנו נציגים של חברת nikken שחשבתי שהם חברים, ניסו לעשות עליי טריקים ולמכור לי את המוצרים שלהם במחיר מופקע(ועל הדרך גם להפוך אותי לסוכן שכן זה "כסף בקלות!!1")

אבל זה היה עוד בשנת 2006, לפני עידן הרשתות החברתיות, לא יודע איך היום החברות האלה עדיין מצליחות לעבוד על אנשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב!

נחשפת למה זה להיות "משווק עצמאי ואיש עסקים מצליח" באירגון שיווק רשתי.

תגיד תודה שהשכר לימוד שלך הסתכם ב60 שקל, ולא יותר מזה.

חיילים משוחררים זה טרף מועדף לאירגונים האלה. מצד אחד הם הרגע יצאו מבועה שהיו בה שלוש שנים, הם צעירים ונאיביים, מצד שני יש להם סכום דמיוני בידיים (יחסית למשכורת הצבאית), ולא ממש יודעים מה לעשות איתו.

פה בדיוק מופיעים סוכני MLM ומסבירים להם ש"למה לך לעבוד בתחנת דלק/מלצרות/אבטחה כמו חברים שלך (וזה נראה לך כמו השפלה אחרי שהיית אחראי על מערכות יקרות ומורכבות ופיקדת על חיילים), כשאתה יכול עוד שניה להיות מיליארדר", ויש הרבה שנופלים לזה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפות"ש, כל הכבוד. מאד הרשמת אותי. אתה לכאורה בחור צעיר, "ילד" במונחים רבים, חייל משוחרר, אבל אתה מפגין יכולת בגרות ושיקול דעת משובחים. כאשר ראיתי בזמנו את הרמה של החיילים המשוחררים שבאו אליי לראיון עבודה, לפעמים נחרדתי. הילדותיות, המחשבה שכדי להרוויח אין צורך בכלים מוקדמים, הבטחון ש"על ההתחלה" ירוויחו עשיריה לחודש, פשוט מדהימים אותי מחדש.

תמשיך כך, תסמוך על האף שלך ותבצע שיקולים נכונים. אתה כבר תגיע רחוק. את הלקח שלך למדת ולמדת אותו נכון, עצרת בזמן והבנת מי נגד מי. וכמובן - סבלנות. המצב בשוק היום לא קשה, כפי שרבים אומרים, אבל בהחלט לא פשוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד מתחביבי הוא לענות להודעות מאנשי הפרמידות, להראות התעניינות, התלהבות, לקבוע איתם פגישה ולא להגיע

"אני פה אני לא רואה אותך"

"אני מרים את היד אתה רואה אותי?

"מה אתה לובש?"

לנוכלים מגיע ליפול בפח גם כן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חושב נכון ואחרי שאני פשגתי כמה פירמידניקים בחיי שבין היתר ניסו להפיל אותי גם לבור שלהם אני יותר לא מנסה "להציל אותם" וחושב שזה מגיע להם.

תן לי להקל עליך את החיים להמשך, גם דרופ שיפינג, שופיפיי, מסחר בבורסה ובגדול כול מי שמנסה למכור לך מוצר כמו לימודים או קורס שיבטיחו לך הכנסה פסיבית של 10,000 בחודש דרך האינטרנט פשוט מחרטטים ומשחקים על חוסר ההבנה של אנשים בניואנסים הקטנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בכל עבודה נורמלית זה הולך ככה:

אתה עובד -> משלמים לך משכורת.

אם מבקשים ממך לשלם כדי לעבוד, זו לא עבודה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו חבר משך אותי ללכת איתו לאחת החרטות האלה, לא השתכנעתי, והחבר דווקא זרם עם זה? להכיד שהוא הרוויח ולו שקל אחד? לא....

זה היה עוד לפני 7 שנים כשאני השתחררתי וכנראה יהיה עוד הרבה זמן.

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד שתפסת בזמן.

יש אצלי חבר בפייסבוק שאני מכיר אישית וחי על הדבר הזה, עושה כסף בין היתר ומשתמש במוצרים שלהם, יכול להיות שהמוצרים שלהם באמת טובים ויכול להיות שלא, אבל מחיפוש ברשת אין מידע חיוני כמעט על כלום, ואם כבר יש אז לרוב זה שולח אותך לאיזה אתר מגומגם ומפוקפק

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל עבודה נורמלית זה הולך ככה:

אתה עובד -> משלמים לך משכורת.

אם מבקשים ממך לשלם כדי לעבוד, זו לא עבודה.

הם לא מציגים את זה כעבודה.

הם מציגים את זה כאילו אתה הופך למשווק עצמאי, ובונה עסק משל עצמך, וכדי לבנות עסק צריך לשלם.

הם מנסים להציג את זה כעסק לגיטימי לכל דבר.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש- כל הכבוד.

לקח לי הרבה זמן ללמוד להכיר את כל הטריקים של השיווק שמפעילים עליך כל מיני גורמים, וגם אני כמעט נפלתי (עם חברה אחרת, בקטע של ייעוץ עסקי ובסכומים דמיוניים) בגלל שאז עדיין לא הכרתי את הטריקים האלו.

היום אני כבר מזהה מסר שיווקי מקילומטר :lol:

ה"טריקים" האלו, אסור לזלזל בהם. הם חזקים מאד ונועדו לעקוף את האינטיליגנצייה ולפעול ישירות על הרגש מחד, ולגרום לאינטיליגנצייה "לזרום" איתם מאידך- וזה שילוב חזק ביותר שקשה להתנגד לו. עם הניסיון שרכשתי כבר, אני יודע מה הטריקים שהשתמשו בהם עליי, ויודע מה הם עושים- וזו גם בדיוק הסיבה מדוע אני מסרב להשתמש בהם בעצמי לתועלתי האישית. אני מוצא את זה בזוי.

לצערי, בזוי ככל שיהיה, זה עובד :-(

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...