Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"פירמידה של עבדות"

MrCola
שימו לב! השרשור הזה בן 2198 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לדווח על שטות שכזו למנהל/אחראי זה בדיוק ההפך מ- "אל תהיה צודק, תהיה חכם". הבן אדם שבועיים במקום העבודה, כבר להתחיל לדווח למנהלים על משהו לכאורה בתחום האפור שאחד העובדים עשה? ואם המנהל חבר של אותו עובד?

לא צריך לעשות מזה סיפור גדול אבל גם לא צריך לשבת בשקט ולסבול מניפולציות פסיכולוגיות של אותו עמית לעבודה, נשמע שהוא רעיל, שום מנהל לא ישמח לשמוע שאחד העובדים שלו מעודד אחרים לעזוב את מקום העבודה, הקלטה של העמית כאשר הוא מעודד אותך לצאת לעצמאות כלכלית או בולשיט אחר ואם לא המנהל אז המנהל של המנהל ישמח לשלוח אותו לעצמאות כלכלית בלשכת האבטלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אחרי שפות''ש היקר שוחח עימו,והוא כועס ולא מתנצל,

לא לדווח למנכ''ל ולסבך אותו בפיטורים,

כן לדווח לאחראי שלו,

אם יש מצב שהגיע ''לדוג'' אנשים כאמור.

עריכה אחרונה על ידי yossy
טעות כתיב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא צריך לדווח לאף אחד, הוא לא הציע לו למכור בשבילו קוק בשכונה.

אחד כזה צריך להגיד לו "כן כן, צודק, מה שתגיד" ולנפנף אותו, שזה בערך מה שהבחור כאן עשה.

אחרי השחרור עבדתי במקום מסויים עם 2 חבר'ה שלא הסתדרו מי יודע מה אחד עם השני, אחד היה סתם טמבל והשני היה ממש בכיין, על כל דבר דבילי שהראשון היה עושה, הוא היה הולך להתלונן לאחראי התורן. בסוף זה הגיע למצב שלאחד האחראים נמאס מהשיט הזה, הלך עם זה למנהל והוא פיטר את שניהם.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ברוגז זה נהדר, אמן שכל החפרנים והחרטטנים יהיו איתי בברוגז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל לעשות ברוגז, לא נעים ושאר המניפולציות, צריך קודם להפוך את עצמו לחבר שלך.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוהל.Screenshot_2018-04-15-10-58-46.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי ניסו בעבר לדחוף איזה משקה אנרגיה או כל מיני "עבודות" מהבית.

כשסרבתי הוא רשם משהו בסגנון: טוב, אני אנסה למצוא אנשים אחרים שיעשו הכנסה מהבית ויעשו 1000 ש"ח ביום.

הוא חשב שלרגע אעצור, אחזור בי ואקנה את הסיפור שלו.

בואו נסכם איך מריחים שזה שיווק רשתי:

הזמנה מאדם שאתם בקושי מכירים, או כמות התקשורת שלכם איתו מינימאלית ביותר והוא פונה אליכם למטרה מאד ברורה.

הזמנה לפגישה עסקית, אתה חייב לבוא ולראות, זה מדהים וכד'...

זה הרבה כסף ואסור לי לגלות מה זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנה מאדם שאתם בקושי מכירים

סוף סיפור.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יכול להיות גם חתונה, לא יודע מה יותר גרוע

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יכול להיות גם חתונה, לא יודע מה יותר גרוע

גם סוף סיפור, מעולם לא טרחתי להופיע לחתונה שבה אני לא מכיר היטב את אחד הצדדים,

ברמה של החתן או הכלה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי זה לפי "עד כמה לא נעים לא לבוא".

לדוגמא אם זה קרוב משפחה קרוב, חבר קרוב, מישהו שבאותו זמן עובד צמוד אליך, חבר טוב מהצבא שייעלב אם לא תבוא, אז אני בא.

בשאר המקרים אני מתעלם באלגנטיות. זה שהמשפחה המורחבת שלי מונה 8 אנשים כולל חיות מחמד, ואני לא חבר ברשתות חברתיות תורם לעניין.

למשל השנה היא שנת שיא אצלי - יש שתי חתונות שהוזמנתי אליהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בחתונות שאני לא רוצה להיות בהן ומכריחים אותי לבוא אני תמיד ככה:

me-at-my-exs-wedding-20966966.png

לעומת זה, בפגישה של חברת פירמידה חופרים לך במח ובמקסימום יש פינת קפה מעפנה עם נס קפה עלית וחלב עמיד. no deal.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היית בחתונה טבעונית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...