Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שברולט סוואנה 2.8 ליטר

Guest botzek1
שימו לב! השרשור הזה בן 2221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אנחנו מתלבטים בעסק המשפחתי איזה רכב יחליף את הסילברדו, על פניו נראה שהסוואנה הכי מתאימה לנו- המון המון שטח לזיווד ואחסון, וגם בגובה נגיש ונוח.

הרכב משמש מעין סדנה ניידת לאחזקת מתקני תשתיות.

החשש העיקרי הוא שהרכב יהיה חלש מדי (180 כ״ס עם הרבה משקל) אחרי שהתרגלנו לסילברדו, למישהו יש סוואנה עם המנוע החדש המוקטן ויכול לחוות דעה?

תודה לעונים

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שיותר חשוב מהכוחות סוס הוא המומנט ברכב בסוואנה יש 51 קגמ שזמינים כבר מ2000 סלד ככה שהרכב יסחוב טוב, הוא ירגיש לכם יותר חלש מהסילברדו , אחרי הכל הסילברדו 445 כוחות סוס ומעל 120 קגמ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נהגתי, רק חושב בכל.

כל המסחריות האירופאיות במשקל ובגודל דומה מסתדרות מצויין עם מנוע 150-170 כ"ס ופחות מומנט.

אני חושב שהמנוע החדש הוא סוג של "חזרה למציאות", סוואנה לא באמת צריכה מנוע 6.6 ליטר שמניע משאיות גדולות פי כמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לנו גם פיאט דוקאטו עם 130 כ״ס.

אכן הרכב נוסע בסדר אבל אין מה להשוות, הסילברדו באותו יום עבודה יספיק הרבה יותר.

אם זה בגלל נסיעות באזור הררי (הסילברדו לא מרגיש בשינוי) או עקב גרירת עגלה, גם האצות הביניים משמעותיות כשאתה מסכם את כל היום.

אני בטוח שאפשר לחיות עם זה, פשוט רציתי לשמוע חוות דעת.

נסיעות מבחן יש רק בלוד לצערי ואני מהצפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הרכב נוסע בסדר אבל אין מה להשוות, הסילברדו באותו יום עבודה יספיק הרבה יותר.

מעניין מאוד, לא חשבתי שזה משפיע כל כך.

במשאיות זה כו משפיע, לדוגמא לקווים מישוריים קונים משאית 450 כ"ס, לקווים עם הרבה עליות קונים את אותה משאית עם מנוע 600 כ"ס כי היא נוסעת יותר מהר בעילה וזמן הסבב שלה קצר יותר.

במקרה של דוקאטו, ברוב הכבישים בארץ דוקאטו יכולה לנסוע במהירות התנועה של המכוניות הפרטיות ומפסידה רק בהאצות.

לא חשבתי שמדובר בהבדל כ"כ משמעותי שממש מאפשר להגיע ליותר נקודות או לעשות יתר משלוחים באותו זמן עם רכב כזה בעל מנוע יותר חזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בעבודה עשינו ניסוי מקיף בין שני המנועים , הישן והגדול, לבין החדש הקטן. אנסה לאתר לך את המסקנות

תודה רבה, זה יועיל לי מאוד

בוקי- זה אכן נשמע מעט מוזר, אבל כשמדובר על אזור הצפון ונסיעה עם רכב עמוס זה ממש משמעותי, זה מוקצן במיוחד עם הסילברדו- פשוט רכב תלוש לגמרי.

טיפוס לרמת הגולן עם עגלה עמוסה מעל טון ורכב עמוס גם כן, כל הדרך אני עוקף רכבים פרטיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בעבודה עשינו ניסוי מקיף בין שני המנועים , הישן והגדול, לבין החדש הקטן. אנסה לאתר לך את המסקנות

הצלחת לברר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...