Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חגורה מקורית מול חגורה שאינה מקורית?

SYpde
שימו לב! השרשור הזה בן 2224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

ברשותי קיה ריו שנת 2003 שמשמת אותי בעיקר בסופי שבוע (לעבודה אני מגיע בתחבורה ציבורית). היא לא רואה כמעט כביש (תל-אביב כפר סבא הלוך ושוב ומדי פעם איזה חתונה שצריך להגיע אליה קצת יותר רחוק). הקילומטרז יחסית נמוך לגילה (69 אלף).

מה שכן, אני דואג לטיפול שנתי, ולפני כל טסט מכין לטסט ומתקן דברים שצריך.

המוסכניק שלי הציע שלמרות שהקילומטרז עדין נמוך, כדאי להחליף רצועה טיימינג (הרכב ברשותי 4 שנים - בארבע שנים האלו לא עשיתי טימינג, ואני חושב שלא עשו לפני).

מגיע עכשיו תאריך לטסט, ואני מניח שאני יחליף את הרצועה יחד עם הטיפול. רציתי לדעת אם כדאי לדרוש רצועה מקורית? יש לזה משמעות ברכב ישן שכזה?

בנוסף, בחורף האחרון היו לי רעשים קצת מוזר עם הברקסים. הברקסים עוצרים מצוין, אבל תמיד אחרי גשם - בתחילת הנסיעה שהייתי לוחץ על הברקים שמעתי קול של שיפשוף. כאילו יש חול, או בוץ בזמן לחיצה על הברקס.זה היה נעלם אחרי כמה דקות נסיעה.

בנוסף, לפעמים אחרי שהרכב היה עומד והייתי מרים את הרגל מהברקס, הייתי שומע כאילו "מכה" בגלגל האחורי השמאלי. זה קרה לא בזמן עצירה, ורק שהרכב היה עומד כמה שניות (או כשאני מעביר את הגיר לרוורס). זה לא קורה תמיד.

מאז הפסיקו הגשמי ואיתם גם הרעש של החול בזמן עצירה, וגם המכה בזמן שיחרור הברקס נעלמו לחלוטין. אני יעדכן את המוסכניק שלי בקשר לזה, אבל רציתי לשמוע ממכם מה זה עלול להיות ובמה כדי לטפל.

הרכב כבר ישן, וטיפול + הכנה לטסט (שכוללת תמיד טיפול בזיהום אוויר) מתחיל להיות יקר (כמעט 2000 ש"ח) - אז רציתי לבדוק את עניין החגורה והברקסים לפני.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...