Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיקום פתח כריות אוויר בכיסוי מושבים מותאם אישית הדר רוזן.

Alkash
שימו לב! השרשור הזה בן 2215 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו שאיתיסמוראי כתב יפה, אם בוצע ניסוי היו מציגים את התוצאות שלו לראווה באתר האינטרנט שלהם. ואכן - אוטו אלגנס עושים זאת (קישור).

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שעוד יותר מטריד אותי הוא העובדה שבכיסויים הקודמים שהוחלפו פתחי כריות האוויר במיקום לגמרי שונה.

אני באמת ובכובד ראש שוקל להוריד את הכיסויים האלה ולזרוק אותם לפח למרות שהם עלו לי לא מעט כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סמן את מיקום כריות האוויר והורד את הכיסויים.

גש לכל תופר/ת בסביבה שלך, בקש כי יגזרו ויתפרו נכון את הפתחים, והעלות זניחה.

זה מה שאני הייתי עושה - כי אתה מתעסק עכשיו עם חברה/נציגים אטומים ולא חכמים.

וחבל לזרוק (:wink: מעצבים) דבר שאפשר לסדר.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאיתיסמוראי כתב יפה, אם בוצע ניסוי היו מציגים את התוצאות שלו לראווה באתר האינטרנט שלהם. ואכן - אוטו אלגנס עושים זאת (קישור).

תאווה לעיניים. פשוט יפהפה. המסמך, זאת אומרת.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

יצרו איתי קשר מהדר רוזן והציעו לי או את כספי בחזרה או לבוא אליהם לתקן את הכיסויים ולעשות חורים לכריות אוויר כמו שצריך.

ביקשתי החזר כספי והתברר שזה בלתי אפשרי כי קניתי אותם ממתקין פרטי ולא מרשת גדולה כמו אוטודיפו.

האופציה של להגיע לתל אביב ירדה מהפרק, בשביל לעשות את זה עליי לוותר על יום עבודה מזה שיגרום לי להפסיד סכום שהוא שווה ערך בערך לעלות הכיסויים.

החלטתי להוריד בעצמי את הכיסויים בשביל הבטיחות שלי ושל הנוסעים איתי ברכב ועל הדרך גם להנות בכל זאת מהריפוד המקורי של הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צעד נבון

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2215 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...