Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה נראה כמו מעיכה מאוד מוזרה, כאילו הצבע "נבלע" ונדחף פנימה, מעניין עם מה עשו את זה.

בעקרון מילוי טאץ' אפ ופוליש יכול לעזור.

כן זה סוג של מעיכה כזאת.

מה זה מילוי טאצ׳ אפ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה יכול לטשטש עם טאץ אפ.

תיגש לחנות טופ קולור בתל אביב עם הרכב.

הם יכינו לך צבע לפי קוד צבע של הרכב.

וגם יתנו לך בנוסף ספריי לכה, מברשת, נייר לטש, פוליש וכול מה שצריך בשביל להתחיל לעבוד.

היה לי ניסיון מצוין במילוי שריטה עמוקה עם לכה בלבד.

ככה זה היה נראה- לפני:

IMG_0097_zps09d90a68.jpg

אחרי:

IMG_0126_zps3a17e311.jpg

התוצאה הזאת נשמרה למעלה משנה וחצי עד שמכרתי את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

יש עיגול קטן שהתקלף ממנו הצבע מתחת ללוחית רישוי (תמונה 1)

ויש שריטה עם נקודה קטנה בצד ימין למעלה שלה שהתקלף ממנה הצבע (תמונה 2)

האם אפשר לטפל בהם מבלי לצבוע את כל הדלת / את כל הטמבון?

לטפל מבחינתי זה שלא יראו את החוסר צבע (מבט רגיל.. לא בחינה קפדנית), וששטיפת הרכב לא תחזיר את המצב לקדמותו.

IMG_20180311_154538.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן הרכב בן כמה שנים והצטברו שריטות ושפשופים בעיקר ממכות חניה ומנסיעות (אבנים על הכביש וכו')

שמעתי על הultimate compund של מגויירס, רציתי לוודא שזה יעזור לשריטות כמו בתמונות המצורפות.

ראיתי שיש למגויירס גם ultimate polish. האם זה עדיף למקרה כזה?

2.jpg3.jpg1.jpg

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום קניתי רכב מיד שניה, שמור לגילו מלבד פינות אחדות שהשתפשפו\התחכחו עם השנים.

כך זה נראה בתמונות. אני טיפה דל בתקציב, מהי הדרך הטובה ביותר להעלים אותן במינימום עלות? תודה לעוזרים

6zBdqG1.jpg c697Jxg.jpg 4FhEQIZ.jpg HP2rfHA.jpg

IMG_20171211_151207.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

רכב לבן פנינה, הדלת האחורית נשרטה קלות בטעות על ידי השעון שלי!! כן כן... פתחתי את הדלת באלכסון והשעון נתן שריטה... :evil:

השבוע אני אקבל את הצבע של הרכב מוזמן. לבן פנינה W-13, זה מורכב מ-2 בקבוקים אחד יסוד לבן והשני לקה נצנצים. הייתי שמח לטיפים איך לגשת לתיקון השריטה עם מכחול. מצרף תמונות של אזור השריטה.

נאמר לי כבר שחלק מהשריטה אפשר להוריד עם פוליש קל. מה שמוזר שבשריטה בחלק הימני יש סוג של שקע במתכת. מה זה אומר? אפשר יהיה לצבוע מעל זה?

1.jpg

22.JPG

33.JPG

44.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי תיקון "טאצ' אפ" לשריטות שהיו לי. רק צבעתי למעלה על שטח נקי. זה רק חצי עבודה.

הבנתי שכדי ליפות את השטח ולהחליק אותו חובה "ליישר" אותו עם שלייף סבון 2000 ואחריו 3000. אחרי השיוף חובה לעשות קומפאונד ואחריו פוליש עדין. האם אך ורק מכונה (שאין לי) תסיר את השריטות שנוצרו מנייר הזכוכית, או שאפשר גם קומפאונד ופוליש בצורה ידנית כדי להחזיר את הצבע ליופיו המקורי כמעט?

בשריטות עמוקות שנחשפה בהן המתכת/צבע היסוד, ואתם לא רוצים לקחת לפחחות, מה תהליך העבודה שלכם? מי שאין לו מכונת פוליש לא כדאי לא לעשות בכלל תיקונים כאלה לבד? האם הסרת שריטות נייר זכוכית עם קומפאונד ופוליש מחייבת מכונה, או שאפשר להסתדר גם בלי?

רוצה גם לשאול על פולישרים יד שניה או חדשים - מה בטוח לעבודה (רצוי מאד DA ולא רוטורי) ומחירו זול יחסית? זה יהיה 'תיקון הנייר זכוכית' הראשון שלי .

איזה טיפים נוספים ועצות יכולים לתת על תיקון שריטות עם נייר זכוכית ופוליש אחריו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אשמח לדעת עד כמה השריטה הזאת עמוקה, אין לי מושג ממה זה, אבן שעפה או שמישהו הפגין את כישורי החנייה שלו ליד הרכב שלי :\

אפשרי לטפל בזה בעצמי או שעדיף ללכת לאנשי מקצוע כמו למשל RESTORFX? או בגלל שריטה קטנה לא הולכים לאנשי מקצוע?

אשמח לקבל כמה עצות מה אפשר לעשות במקרה כזה,

תודה רבה לכולם.

555.jpg

עריכה אחרונה על ידי LoveSound555
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן, ניסיתי לשאול גם בשרשור על תיקון שריטות אבל לא קיבלתי תשובה שם.

מנסה פה:

הרכב בן כמה שנים והצטברו שריטות ושפשופים בעיקר ממכות חניה ומנסיעות (אבנים על הכביש וכו') שמעתי על הultimate compund של מגויירס, רציתי לוודא שזה יעזור לשריטות כמו בתמונות המצורפות. ראיתי שיש למגויירס גם ultimate polish. מה עדיף למקרה כזה?

1.jpg2.jpg3.jpg

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהניסיון שלי יעזור רק לשריטות מהתמונה האמצעית (זה אחרי שתנקה טיפה את האיזור עם ספוג פלא), ויטשטש את זו מהתמונה הימנית. לגבי התמונה השמאלית אין כל כך על מה לדבר כי נראה שהשריטה חדרה את הצבע.

סהכ מוצר טוב למה שהוא נועד לעשות, לא משאיר גימור רע כמו שחלק מהקומפאונדים יכולים להשאיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן זה גם עבר את הצבע.

קח כלל, אם יש שקע וצבע אחר, או שריטה שהציפורן שלך נתפסת בה, פוליש לא יעזור.

אם השריטה למשל נעלמת כאשר אתה מרטיב את האוטו במים, יש סבירות טובה שפוליש יעזור.

אל תגע בשום ספוג הפלא על צבע הרכב שלך, יש דברים ייעודים לכל דבר ועניין, חבל שתעשה יותר נזק מתועלת.

הפוליש הזה נחמד מאוד, וניתן לעבוד איתו בצורה ידנית שזה מאוד טוב. הוא גם לא יקר מידי אז שווה לך לנסות.

בהצלחה.

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...