Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורה של מצבר מהבהבת הונדה סיוויק 2005

Daniel Markovich
שימו לב! השרשור הזה בן 2224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האלן, יש לי בעיה ברכב שנורית של מצבר + ו - דלוקה בזמן נסיעה ונכבית אחרי כמה זמן וככה כל פעם נדלקת נכבית, חשוב לציין שהמצבר חדש וזה קורה לי במשך חודש כבר היתי במוסך ואמרו שהאלטרנטור תקין

מישהו נתקל בתקלה כזו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אלטרנטור רוב הסיכויים, לא טוען מספיק בסל"ד נמוך.

או רצועת אלטרנטור לא מתוחה, למרות שבמצב זה היית שומע שריקה. המזגן עובד טוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מצב הקטבים?

האם יושבים צמוד?

אתמול שמו לי מצבר חדש כי במוסך אמרו לי שהרכיבו לי אחד שלא מתאים -שמאל כשאמור להיות +

ביקשתי מהתכנאי שיתקין לי כטבים חדשים והיה לו רק - והוא הרכיב לי ואמר שלא אמורה להיות בעיה עם הפלוס כך שאין לי מושג לגבי זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה היה לו לפני החלפת מצבר ונשאר אחרי החלפת מצבר, אפשר להניח שנעלי הכבל על הקטבים מהודקים טוב.

איך בדקו את האלטרנטור כשקבעו שהוא תקין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקו את הטעינה עם המכשיר והכל היה כשורה. הוא אמר לי ברגע שהנורית תהיה דלוקה כל הזמן פשוט להגיע אליו וככל הנראה זה יהיה האלטרנטור, הוא אמר לי שאפשר לנסוע רגיל ואין ממה לחשוש. אבל זה לא אמור להיות ככה שהיא נדלקת ונכבית ולפעמים בכלל לא מופיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה אלטרנטור.

ככל שזה ימשיך לשחק יום אחד זה פשוט ישאר קבוע.

כל עוד אתה לא לחוץ בזמן, אתה יכול למצוא מראש במחיר טוב אלטרנטור חדש או יד שניה.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מאזור המרכז, אז גש גם לבדיקה מוקדמת, רכישת אלטרנטור משופץ והחלפתו אצל

"אוטו סטרט" שברח' הבנאי 34 א.ת חולון, טל' 03-5502125 או 03-5560506.

בברכה - רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...