Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורות לטויוטה קורולה 2000

arik100
שימו לב! השרשור הזה בן 2219 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

אני תמיד מחזיק אצלי את כל הנורות הדרושות לרכב לכל מקרה שלא יבוא

אני צריך לחדש עכשיו מלאי ואני רוצה להזמין מהאינטרנט

כרגע קיימות ברשותי נורות ליבון כפי שרואים בתמונה

IMG_20180317_201043.jpgIMG_20180317_201053.jpg

רציתי לשאול האם להזמין ליבון כמו שיש לי כרגע או להזמין כבר נורות לד?

בנוסף עוד שאלה, אם קיימת איזה טבלה שמראה את כל סוגי המנורות הנדרשות לרכב שלי? או אתר ששם מחפשים?

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן

אפשר לשאול איזה נורה הולכת לאן? וגם יש קישורים ששמת עם אופציות לבחירה - אדום,צהוב,לבן...

ואני רואה שיש פה גם לדים... זה לפי התקינה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשום לך באתר שנתתי לך לאן כל נורה הולכת

תחליט מה שאתה רוצה אני לקחתי אדום ואין בעיה לשים את הלדים זה עולה גרושים תקנה לעצמך לדים ותקנה רגילים

תראה מה יותר טוב בעינייך ותישאר עם זה

שני אלה את אותו הדבר רק אחד בלד ואחד רגיל הם הולכים לאורות בלם

וגם לזה:

attachment.php?attachmentid=407429&d=1418807089

https://www.aliexpress.com/item/2pcs-1157-BAY15D-P21-5W-33-SMD-2835-LED-Red-White-Car-Tail-Bulb-21-5W/32649589229.html?spm=2114.13010708.0.0.62ZPpA

https://www.aliexpress.com/item/10pcs-set-Car-Halogen-Bulb-BAY15D-1157-21-5W-Natural-White-Glass-Double-Filament-Super-White/32804551641.html?spm=2114.13010708.0.0.62ZPpA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2219 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...