Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצבר התרוקן עקב חוסר שימוש(סקודה פאביה דיזל 2013)

THELAD
שימו לב! השרשור הזה בן 2201 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

מדובר ברכב מסוג סקודה פאביה, מודל 2013, מנוע דיזל 1.6, 280K ק"מ.

בשלושת החודשים האחרונים הרכב עומד, בעל הרכב מניע אותו כל יומיים בערך ל-10-15 דקות, ונותן למנוע לעבוד בניוטרל. (אין אפשרות לבצע בו נסיעות מטעמים ביטוחיים)

היום לא הצלחנו להניע את הרכב, כניראה שהמצבר התרוקן, אך לא לגמרי. יש סטרטר, אך הרכב לא מניע.

האם כמות ההנעות ומשך הזמן שבעל הרכב נותן למנוע לעבוד לא מספיקים בכדי לשמור על טעינה? מה ניתן לעשות בכדי לשמור על המצבר טעון כי כניראה שהרכב לא ינוע עוד מספר חודשים לפחות.

Peugeot 208 1.2 Active (Manual) , 2014

.It's all about Music & Numbers

:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברים, הרעיון של לנתק את המינוס פחות מדבר אליי, קראתי שזה יכול לגרום נזקים למערכות חשמליות.

רועי, אתה יכול בבקשה לתת לי קישור מאמזון או איביי למטען מצברים כזה שניתן להשאיר מחובר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שאני זקוק להטענה הזאת רק לכמה חודשים, אני לא מעוניין להשקיע סכומים גדולים.

ראיתי את זה: https://www.ebay.com/itm/Car-Battery-Lead-Acid-Charger-Automobile-Motorcycle-12V-20A-Intelligent-LCD/253264327998?hash=item3af7baf53e:g:6VMAAOSwSCNafknS

אם אני מבין נכון, זה מצריך לפרק את המצבר מהרכב ולהטעין משקע חשמלי בבית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לי ששני המוצרים עובדים על אותו עקרון תיאורטי, אך לא על אותו עקרון כספי אם אתה מבין את כוונתי. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין אך מה יקרה שהמוצר הזה יעשה לך קצר ברכב בזמן שהוא מחובר? או יותר גרוע בבית?

מה יקרה אם הוא לא "יעצור" בזמן כשהמצבר מלא ויגרום להתחממות יתר של המצבר או של שקע החשמל? ה 300 ש"ח שאתה תחסוך פה יעלו לך הרבה יותר ממצבר חדש שזה לדעתי מה שאתה צריך לקנות.

מצבר חדש ואיכותי [ממליץ אישית על MUTLU] יכול להחזיק גם חודש מבלי להניע את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדף המכירה של המוצר יש עשרות תגובות, אין אף תגובה שלילית, כולם טוענים שהמטען עושה את העבודה.

המצבר שאני רוצה לטעון עולה 350 שקלים כחדש, אני מוכן לקחת את הסיכון שהוא יהרס.

המצבר שאנחנו מדברים עליו ספציפית שירת במשך שנה, אך ברכב הנ"ל שתפקד כמונית עד לפני שלושה חודשים, לכן אני מניח שיש לו בלאי יותר גדול.

מדוע ההנעות הקצרות שבעל הרכב מבצע למשך 10-15 דקות פעם ביומיים בערך לא מספיקות כדי לטעון את המצבר? אם המצבר חדש זה אמור להספיק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חשמלאי ואין לי שום הבנה בנושא אבל לדעתי בשביל שמצבר יטען כמו שצריך הרכב צריך לנוע כי רק בטורים "גבוהים" [אני מאמין שעד 3000 סל"ד זה מספיק] האלטרנטור מבצע טעינה כמו שצריך למצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חשמלאי ואין לי שום הבנה בנושא אבל לדעתי בשביל שמצבר יטען כמו שצריך הרכב צריך לנוע כי רק בטורים "גבוהים" [אני מאמין שעד 3000 סל"ד זה מספיק] האלטרנטור מבצע טעינה כמו שצריך למצבר.

זה ממש לא נכון.אלטרנטור תקין נותן זרם טעינה כבר ב1000 סלייד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה מטען מצברים חכם ונגמר הסיפור. לי יש כזה והוא מתחזק את המצבר יום יום.

לגבי קצר, שריפה או פיצוץ? ובכן, מי שיוצא מהראש הישראלי הקמצן שמחפש איפה רק לחסוך וקונה מטען איכותי עם תו תקן לא צריך לחשוש. המטען שלי עלה 350 שקלים והוא שווה כל שקל. בעל תו תקן אשר מעיד שהוא גם עמיד בכל מזג אויר.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2201 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...