Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדפסת ביתית משולבת פקס - במה בוחרים?

Michael_N
שימו לב! השרשור הזה בן 1604 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי 4 שנים עם HP DeskJet 4625 שהיתה זוועה בכל פרמטר, מחפש מחליפה.

לא מדפיסים הרבה בבית. מדי פעם דף או 2 ופקסים.

המדפסת צריכה להיות משולבת פקס.

שואף לאמינות מירבית ומינימום התעסקות (בניגוד למדפסת הקיימת).

אם הדיו יהיה מדגם בעל עלות נמוכה - מה טוב. (במדפסת הנוכחית, ראש דיו מקורי עולה 50 שקלים כפול 4 צבעים)

התקציב הוא סביב 350-400 ש״ח. אפשר לחרוג מעט אם זה הכרחי.

במה לבחור? להישאר עם HP? אולי לעבור לסדרת OfficeJet?

אם ישנן המלצות לחנויות מעבר לרשתות המוכרות, אני גר בחיפה.

עריכה אחרונה על ידי Michael_N

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כאשר שואלים אותי איזה מדפסת כדאי, אני תמיד מחזיר שאלה: האם יש אפשרות לוותר על הדפסה צבעונית? אם כן, כדאי לחשוב על מדפסת ליזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המדפסת מחוברת למחשב אלחוטית או דרך WiFi?

אני יודע שיש ביקורות גרועות על הסדרה 46xx של HP, אבל אולי אני יוצא דופן - אצלי hp4645 עבדה 3 שנים ( שזה לדעתי יפה מאוד למדפסת זולה ), עד שהפקס ו WiFi הפסיקו לפעול. עוד לא זרקתי אותה כי היא ממשיכה להדפיס ממשחב שמחובר אליה חוטית.

לפני חצי שנה קניתי גם hp4675 שבנתיים בסדר.

לחיוב יש לציין שהדיו זול לשתי המדפסות ( 116₪ לסט מקורי מלא בקרביץ - דגם הדיו של 4675 הוא hp652).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המדפסת מחוברת למחשב אלחוטית או דרך WiFi?

אני יודע שיש ביקורות גרועות על הסדרה 46xx של HP, אבל אולי אני יוצא דופן - אצלי hp4645 עבדה 3 שנים ( שזה לדעתי יפה מאוד למדפסת זולה ), עד שהפקס ו WiFi הפסיקו לפעול. עוד לא זרקתי אותה כי היא ממשיכה להדפיס ממשחב שמחובר אליה חוטית.

לפני חצי שנה קניתי גם hp4675 שבנתיים בסדר.

לחיוב יש לציין שהדיו זול לשתי המדפסות ( 116₪ לסט מקורי מלא בקרביץ - דגם הדיו של 4675 הוא hp652).

מצטרף להמלצה על 4675, זה מה שאני קניתי אחרי סקר שוק שעשיתי (מדפסת אלחוטית ופשוטה, תואם לצרכים שלך). היא החליפה מדפסת אחרת של HP (לא זוכר איזו, אבל משהו מהסדרה של 46xx אאל"ט והיא הייתה זוועה), בינתיים עושה את העבודה ואין תלונות. עלתה 290 ש"ח אם אני זוכר נכון. המחסניות דיו גם כן יחסית זולות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדורות האחרונים של hp זאת מכה שלא כתובה בתורה, להתרחק בכל מחיר. כל יצרן אחר עדיף, יעלה כמה שיעלה.

התקלות תמיד מהסוג המשבית של הזנת נייר או משהו מכאני דומה שעלות התיקון שלו גדולה מעלות המדפסת.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את ההמלצה לעבור למדפסת לייזר שחור/לבן במידת האפשר, וכן להתרחק ממוצרי hp. לדעתי אין שום הצדקה היום לרכוש מדפסת דיו, בכלל מדפסות דיו זה עסק שגובל בנוכלות.

בתקציב של כמה מאות שקלים ניתן היום לרכוש מכשיר משולב לייזר שחור/לבן שייעשה את העבודה היטב. בקצב הדפסה של עמודים בודדים בחודש, הטונר עשוי להחזיק מעמד שנים.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברים.

בדקתי במס' אתרים מדפסות לייזר. המדפסות שמשלבות גם פקס הן יקרות וגדולות מאוד, בעוד אני זקוק למכשיר קטן/בינוני.

יש למישהו נסיון עם מדפסות קנון? המחיר נוח מאוד ואחריות ל-3 שנים.

אני מתלבט בין 5 דגמים של קנון ו-HP. אשמח להערות.

https://ksp.co.il/?list_compare=.22643..26591..44701

http://www.kravitz.co.il/compare/1066241_855483

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את המדפסת שלי brother 1810 קניתי לפני שנתיים וחצי באופיס דיפו כאשר היה מבצע: קנה מדפסת וקבל טונר מקורי.

בגלל זה אני ממליץ לך לחפש גם בחנויות הפיזיות, לפעמים יש שם מבצעים שאין באינטרנט.

הממשק של brother הוא נוח, החסרון שלו שאי אפשר לכתוב בעברית או לשמור את הקובץ בענן ישר.

להורים שלי יש מדפסת HP 4645, וממשק העבודה שלה פשוט לא נוח בעליל: הממשק במדפסת והתוכנה במחשב. בכלל שמתי לב שרמת השירות של HP פחות נגישה לעומת המתחרים שלה. היום אפשר לקניות דיו דרך אייבי/אליאקספרס ולא חייבים להיות קשורים ל-HP כמו בעשור וחצי הקודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה להגדיל תקציב ולעבור לליזר. נכון שהקניה הראשונית יותר יקרה, אבל המכשיר מחזיק מעמד הרבה יותר שנים והרבה יותר אמין.

אם הדפסות צבע אינן צורך יום יומי אפשר לשמור את המדפסת הישנה לצורך זה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על בראדר.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר הקניה זניח.

עלויות הדיו יקרות.

כדאי מדפסת שעלויות הדיו בה זולות, ויש טיונר נפרד לכל אחד מהצבעים RGB ושחור, כדי לא להחליף קסטה עם צבעים מלאים בכל פעם שנגמר אחד מהם.

קניתי לאחרונה BROTHER MFC480 אחרי הבדיקות שציינתי.

מחוברת למחשב נייח עם כבל.

מחוברת לנייד + סלולרי ב-WIFI.

בפקס אינני משתמש אבל קיים גם חיבור קוי לפקס.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברים.

בדקתי במס' אתרים מדפסות לייזר. המדפסות שמשלבות גם פקס הן יקרות וגדולות מאוד, בעוד אני זקוק למכשיר קטן/בינוני.

יש למישהו נסיון עם מדפסות קנון? המחיר נוח מאוד ואחריות ל-3 שנים.

אני מתלבט בין 5 דגמים של קנון ו-HP. אשמח להערות.

https://ksp.co.il/?list_compare=.22643..26591..44701

http://www.kravitz.co.il/compare/1066241_855483

הדיו לא זול בד"כ, אבל המדפסות של קנון מאוד אמינות.

גם לHP יש דגמים עם 3 שנות אחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויש טיונר נפרד

שגיאה נפוצה בישראל.

במדפסת יש טונר (TONER).

טיונר (TUNER, מכוון תדר) יש ברדיו ובטלויזיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...