Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניקוי מתכת עם לייזר

vadim6385
שימו לב! השרשור הזה בן 2202 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מדבר על זה:

זה מסוגל להוריד צבע, לכלוך, חלודה שטחית, בעצם כל דבר מכל דבר.

הבעיה שכרגע המכונה הכי זולה מאליאקספרס עולה 13 אלף דולר.

מישהו מכיר את זה?

האםיש עסק בארץ שעוסק בזה, במידה ואצטרך?

האם יש צפי להורדת מחירי מכונות?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקוי עם חול לא מתאים לכל מתכת. והוא גם עלול לעלות את פני המתכת.יש גם ניקוי בסודה שהוא עדין יותר וגם אותו ניתן למצוא בארץ.

Sent from ...

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם ניקוי בסודה שהוא עדין יותר וגם אותו ניתן למצוא בארץ.

אני עדיין מחפש מישהו שמנקה בסודה ומוכן לקחת פרויקטים בסדרי גודל "שלנו" - משיחות איתם נראה לי שהם לא יוציאו את האף מהמיטה בשביל פחות מ"בוא תנקה את כל כיכר רבין".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ביצעתי ניקוי סודה לפני כמה שנים, פשוט הגעתי אליו בשישי בבוקר עם כל הברזלים. ישב קצת צפונית לחדרה אם אני זוכר נכון.

אם רלוונטי אחפש עוד פרטים.

Sent from ...

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקוי הלייזר הזה לא שונה מלעבור עם ברנר על החלק. הוא יוריד שכבות דקות של צבע אבל לא יצליח להוריד חלודה או צבע אפוקסי בלי להשאיר סימנים.

ניקוי מכאני לרוב עושים או בהתזת חול, או בשוט בלסט (ירי כדוריות פלדה שקיימות במגוון גדלים וגיאומטריות בהתאם לדרישת הניקוי) והתזת קרח יבש. אם היית מעלה תמונה של החלק עם הסבר מה אתה צריך לנקות ולאיזו רמה אולי הייתי יכול לעזור יותר.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...