Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזמנת מוצרי סופרפארם מחול

asa160
שימו לב! השרשור הזה בן 2220 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים.

משחת שיניים, סכיני גילוח, קרם הגנה ושאר הדברים שנרכשים בסופרפארם. האם כדאי להזמינם מחול דרך האינטרנט? מהם האתרים המומלצים ? תודה וברכה !

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי? יכול להיות. אבל לא אם אתה צריך את זה במיידי.

למרות שעם החזירות של רשתות בארץ עוד יתחילו להזמין נייר טואלט מחו"ל.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סכיני גילוח - פעם הזמנתי מקוריאה. בשנים האחרונות אני ממתין למבצעים של סופרפארם או של שופרסל וקונה בהזדמנות זו סטוקים.

חומרים כמו קרם הגנה אני מעדיף לקנות בחנות ולא ממקור לא ידוע - לא רוצה למרוח על העור שלי חומרים שאיני בטוח במקוריותם או שלא עברו התעללות בדרך. בודאי נכון לגבי תרופות. אם יש הזדמנות - קונה ברשתות פארם זולות בחו"ל. במיוחד סוג מסויים של משחת שיניים שאשתי משתמשת בו, ושעולה בחו"ל 20% מבארץ.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מותגים - בדוק מה יש ל-berlinbuy.com להציע. לא הבדל היסטרי אך עדיין זול מהארץ.

כדאי לחלופין לכתת רגליים בחנויות סיטונאיות למיניהן שאינן שייכות לרשתות בסגנון סופר-פארם ושות', לפעמים יש הפתעות, במיוחד במיכלים גדולים מהמקובל.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל הזמנה שלי מiherb אני מעמיס כמה שיותר מוצרי פארם כאלו עד שישנה קפיצה במשלוח.

זה יוצא ממש חלקיק מהעלות בארץ וחוסך חודשים שלמים שלא צריך לקנות דיאדורנטים/משחות

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופרים המוזלים (דוגמת רמי לוי ושות') יש לפעמים את אותם מוצרים של סופר פארם, רק יותר בזול. לדוגמא דאודורנט אקס סטיק עולה בסופר פארם 25, לפעמים יש מבצע 1+1. ביינות ביתן באותו מתחם זה עולה 15 שקל בלי שום מבצע.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי. אני מפריד בין המוצרים.

סכיני גילוח אני מזמין באמאזון, חבילות של פרסונה, או באיביי.

דאודורנט הזמנתי לאחרונה אצל buyberlin. חוט דנטלי באיביי.

זה מאד תלוי ספציפית במוצר, אבל עקרונית יש פתרון לכל דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 אתרים שאני מזמין מהם :

1. https://www.echemist.co.uk - משלוח חינם.

2. http://www.chemist.net - משלוח בתשלום

לגבי כדאיות - אין תשובה חד-משמעית. צריך לעשות השוואה לכל מוצר ומוצר ולקחת בחשבון גם דמי משלוח (במידה ויש).

מאידך, ישנם גם מוצרים שלא נמכרים בארץ.

בעבר הייתי מזמין מ- chemistdirect, אך לאחר שעברו לשלוח חבילות בדואר שליחים - העלות יוצאת כמו בארץ, ואולי אפילו יותר - כך שזה לא משתלם לקנות מהם.

מאחר ואלו אינם אתרים קיקיוניים, אז לדעתי אין מה לחשוש מקניה או מאיכות המוצרים.

ספציפית לגבי קרם הגנה משמש - הייתי ממליץ לבדוק לעומק את הנושא, מאחר ובחו"ל לא תמיד זקוקים לקרם הגנה ברמת הגנה כפי שנדרש בארץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא - גם אם האתר אמין יש בעיה של תנאי האחסנה בתקופת ההובלה. יש סיבות טובות לכך שהובלת תרופות נעשית בדרכים מבוקרות ולפי נהלים נוקשים. משלוח בדואר אינו נכלל בנהלים אלה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם יצא לך פחות או יותר מבחו"ל, אבל יש רשת שרצה כמה חודשים כבר(נראה לי ששמה "גוד-פארם").

מרבית מוצרי הטיפוח במחירים טובים ממש-כל האקסים והדאורדורנטים למיניהם ב10 ש"ח ורוב הדברים והמותגים המוכרים שם בגדול במחירים מוזלים.

תבדוק אם יש סניף באזור שלך, יכול להיות שיצא לך יותר טוב מכל התהליך של קניה מחו"ל(פחות כאב ראש בדרך).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא - גם אם האתר אמין יש בעיה של תנאי האחסנה בתקופת ההובלה. יש סיבות טובות לכך שהובלת תרופות נעשית בדרכים מבוקרות ולפי נהלים נוקשים. משלוח בדואר אינו נכלל בנהלים אלה.

השאלה המקורית דיברה על מוצרי פארם, לא על תרופות - ולזה בלבד התייחסתי בתשובתי.

מעבר לכך, בכדי לייבא תרופות לארץ - יש צורך באישור משרד הבריאות (למיטב זכרוני, אין אפשרות לבצע יבוא אישי אלא דרך בית מרקחת מורשה). זה לא נושא עם כדאיות כלכלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...