Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רסיסי טל? כל בוקר אותו סיפור

שימו לב! השרשור הזה בן 2222 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בגדול -

טל נוצר כשטמפרטורת האוויר יורדת אל מתחת לנקודת הרוויה של הלחות שהוא מכיל באותו הרגע.

ירידת הטמפרטורה נגרמת בגלל שהעצמים קורנים את החום שהם מקבלים ביום.

מכיוון שזהו שייוי משקל עדין מאוד, עצם שנמצא במקום בו הוא מקבל חלק מהחום שהוא קורן בחזרה (למשל ליד בניין או מתחת לגג וכו') לא תמיד יגיע, לאחר כ-8 שעות, לטמפרטורה הנדרשת ע"מ שמים יתעבו על פניו, וזאת בניגוד לעצם שנמצא ממש לידו.

ומכיוון שמדובר פה בחלקי המעלה, גם צבע הרכב, צבע הריפוד וחשיפה לרוח הם בעלי משמעות רבה להווצרות התופעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי באוטו, פתאום ביום אחד התחיל עיבוי פנימי משמעותי בבקרים. כנראה שמשהו קרה לגומיות האיטום אחרת אין לי הסבר

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קטע.. מדובר על 3 חניות צמודות אחת לשנייה: הרכב שלי, של אישתי ושל השכן

שלי רכב בצבע לבן, של אישתי כסוף ושל השכן גם לבן

רק בשלי ובשל אישתי יש את התופעה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קטע.. מדובר על 3 חניות צמודות אחת לשנייה: הרכב שלי, של אישתי ושל השכן

שלי רכב בצבע לבן, של אישתי כסוף ושל השכן גם לבן

רק בשלי ובשל אישתי יש את התופעה

יש לך ווקס/אוטם על הרכב? אם כן יכול להיות שזה מזה.

ללא זה הלחות מתפזרת על הרכב ואצלך אתה מקבל את הבידינג שבר בגלל הווקס/ציפוי

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי יש התאבות גבוהה בהרבה מהרכבים שחונים לידי. אצלי זה בעיקר על מכסה המנוע והתא מטען, אני משאר שזה בגלל שהם עשויים מאלומיניום (בניגוד לשאר הפאנלים).

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2222 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...