Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב בשיטת טרייד אין ?

lsdaniel
שימו לב! השרשור הזה בן 2221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ,

קודם כל אתחיל מיזה שיש לי רכב מסוג - אופל אסטרה טורבו 1.4 עם 140 כוח סוס ..

עכשיו ככה אני יודע שלרכב הזה לא קיים שוק פה בישראל , וחשבתי אולי לא לחכות יותר מידי זמן ולהפסיד כסף וישר ללכת על שיטת הטרייד אין , עכשיו אני דיי חדש בזה זה רכב ראשון שלי ואני לא ממש מבין איך זה עובד , וגם למכור את הרכב בשוק הפרטי אין לי מושג איך עושים את זה ואני מפחד ליפול על נוכל שיעקוץ אותי ..

בנוגע לרכב שלי הוא על פי המחירון שלו שווה 52.000 , כמה לדעתכם יורידו לי עוד עליו בטרייד אין ?

אשמח לעזרה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרייד אין הוא שירות, הוא שירות נוח וקל אבל שירות - ושירות כמו שירות עולה כסף ולרוב לא משתלם כמו לעשות את הפעולה בעצמך,

הכסף מגולם בסכום הנמוך יחסית שתקבל על הרכב שלך ועל הנחה מופחתת על הרכב החדש.

הכי זול זה להישאר עם הרכב שלך סביר להניח, מכיוון שלא נתת נתונים או צרכים להחלפה יהיה קשה לעזור לך.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרייד אין הוא שירות, הוא שירות נוח וקל אבל שירות - ושירות כמו שירות עולה כסף ולרוב לא משתלם כמו לעשות את הפעולה בעצמך,

הכסף מגולם בסכום הנמוך יחסית שתקבל על הרכב שלך ועל הנחה מופחתת על הרכב החדש.

הכי זול זה להישאר עם הרכב שלך סביר להניח, מכיוון שלא נתת נתונים או צרכים להחלפה יהיה קשה לעזור לך.

אני אגיד לך מה , הרכב פצצה וחזק מאוד לדעתי , אבל זה לא מה שרציתי וזה פשוט לא מספק אותי , אין לי מושג בכלל איך הגעתי לאופל והסיבה היחידה שאני רוצה להעיף אותך לא רק בגלל שאין לו שוק , אלה בגלל זה שאני שואף לאלפא ג'ולייטה :)

אפרופו הרכב שלי שנתון 2013 יד שנייה אצלי והוא רק על 63 אלף קילומטר ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסרים פרטים.

מה נתוני הרכב שלך? איזה רכב אתה מעוניין לקנות? האם אתה יכול להישאר זמן מה בלי רכב או שזו בעיה?

בכללי, טרייד אין עולה כסף והרבה. במיוחד אם הרכב שלך נחשב כלא סחיר.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה רוצה למכור אותו?

אילו סיבות שלא יהיו עדיף קודם כל לנסות למכור בעצמך כי ההפסד הוא עצום בטרייד אין.

תבדוק מה מצב השוק לרכב שלך מבחינת מחיר.

בצע חיפוש בי2 לרכב עם נתונים כמו שלך או דומים וראה מה המחירים שמוצעים.

תעשה שקלול זה החיפוש עם המחירון ופרסם מודעה ביד 2.

עוזר גם לתלות שלט על הרכב.

בכל אופן אם אין לך סבלנות ולא אכפת לך להפסיד הרבה כסף אז טרייד אין זו אופציה.

קח בחשבון רק כשיש לך מזומן אז אתה פתוח גם לרכישה מפרטי ולא רק מסוכנויות, מה שמגדיל לך את ההיצע

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה רוצה למכור אותו?

אילו סיבות שלא יהיו עדיף קודם כל לנסות למכור בעצמך כי ההפסד הוא עצום בטרייד אין.

תבדוק מה מצב השוק לרכב שלך מבחינת מחיר.

בצע חיפוש בי2 לרכב עם נתונים כמו שלך או דומים וראה מה המחירים שמוצעים.

תעשה שקלול זה החיפוש עם המחירון ופרסם מודעה ביד 2.

עוזר גם לתלות שלט על הרכב.

בכל אופן אם אין לך סבלנות ולא אכפת לך להפסיד הרבה כסף אז טרייד אין זו אופציה.

קח בחשבון רק כשיש לך מזומן אז אתה פתוח גם לרכישה מפרטי ולא רק מסוכנויות, מה שמגדיל לך את ההיצע

בהצלחה.

חסרים פרטים.

מה נתוני הרכב שלך? איזה רכב אתה מעוניין לקנות? האם אתה יכול להישאר זמן מה בלי רכב או שזו בעיה?

בכללי, טרייד אין עולה כסף והרבה. במיוחד אם הרכב שלך נחשב כלא סחיר.

הרכב שלי זה אופל אסטרה J 1.4 Turbo שנתון 2013 עם 140 כוח סוס , סיבת מחירה - פשוט לא עושה לי את זה כאילו זה לא מה שרציתי קניתי מלחץ לרכב .. אני יותר בכייון של במוו או אלפא לרכב הבא וממש באלי להתחדש , לפי מה שאני רואה ביד שניים אנשים מוכרים את הרכב שלי ב 50 אלף עם 100 אלף קילומטר ויותר אפילו , שלי הגיע רק ל 63 אלף קילומטר , מה שכן היד הראשונה של הרכב שלי הייתה ליסינג פרטי , אז למרות הקילומטראז' הנמוך אצטרך עדיין להפחית במחיר ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מפחד ליפול על נוכל ( פירושו לקנות רכב עם תקלות יקרות/ תאונות קשות/ קילומטראז' לא אמיתי ), הדבר האחרון שצריך לעשות זה ללכת למגרש הסוחרים ולעשות טרייד אין לאלפא או ב.מ.וו משומשת.

החלטת למכור? תפרסם בלוחות במחיר שנראה לך הגיוני מול רכבים מאותו השנתון ועם נתונים דומים ותראה לאן זה מוביל. אם אחרי שבועיים- שלושה לא יהיה טלפונים, תתחיל להוריד את המחיר בהדרגה, עד שיימצא הקונה. אין לך גם לאן למהר. את הרכב החדש תקנה מאדם פרטי תוך כדי בדיקה קפדנית או מטרייד אין רשמי של היבואן ( עם בדיקה לא פחות קפדנית ), כאשר יהיו לך מזומנים לשלם ( ולא רכב עם ביקוש נמוך ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלי זה אופל אסטרה J 1.4 Turbo שנתון 2013 עם 140 כוח סוס , סיבת מחירה - פשוט לא עושה לי את זה כאילו זה לא מה שרציתי קניתי מלחץ לרכב .. אני יותר בכייון של במוו או אלפא לרכב הבא וממש באלי להתחדש , לפי מה שאני רואה ביד שניים אנשים מוכרים את הרכב שלי ב 50 אלף עם 100 אלף קילומטר ויותר אפילו , שלי הגיע רק ל 63 אלף קילומטר , מה שכן היד הראשונה של הרכב שלי הייתה ליסינג פרטי , אז למרות הקילומטראז' הנמוך אצטרך עדיין להפחית במחיר ..

יש לי הרגשה שגם עכשיו ההחלטה היא אימפולסיבית אצלך, והבחירות שאתה עושה הם יותר לכיוון "שמות" ופחות רכבים שעונים על הדרישות שלך.

להגיד אני רוצה bmw או אלפא זה יפה, ולא שהם לא מכוניות טובות, אבל יש לי הרגשה שאתה לא מספיק בשל מספיק בשביל לדעת את זה.

האם נהגת פעם על איזשהו דגם של bmw או אלפא שהם עשו לך את זה?

שמע אני לא פסיכולוג ועם אתה לא אוהב את הרכב שלך אין פה מה לומר באמת, אני רק מנסה לכוון אותך שתעשה בחירות חכמות שלא תגיד עוד שנה על האלפא או הbmw שגם הם לא עושים לך את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי הרגשה שגם עכשיו ההחלטה היא אימפולסיבית אצלך, והבחירות שאתה עושה הם יותר לכיוון "שמות" ופחות רכבים שעונים על הדרישות שלך.

להגיד אני רוצה bmw או אלפא זה יפה, ולא שהם לא מכוניות טובות, אבל יש לי הרגשה שאתה לא מספיק בשל מספיק בשביל לדעת את זה.

האם נהגת פעם על איזשהו דגם של bmw או אלפא שהם עשו לך את זה?

שמע אני לא פסיכולוג ועם אתה לא אוהב את הרכב שלך אין פה מה לומר באמת, אני רק מנסה לכוון אותך שתעשה בחירות חכמות שלא תגיד עוד שנה על האלפא או הbmw שגם הם לא עושים לך את זה.

יצא לי להיות כמה וכמה פעמים על סידרה 1 בבמוו ומאוד אהבתי , בכללי אני מאוד אוהב רכבים אז ככה שיש לי איזה פייבורייט ..

אופל לא הייתה בכלל בקנה שקניתי אותה .. פשוט הייתה לי הכי אטרקטיבית וזולה קניתי אותה ממכר שעבד בחברת שלמה סיקסט ובאמת שהוא הפך את כל המלאים בכדי למצוא לי רכב טוב במחיר טוב .. וזה מה שיצא .. אופל אסטרה טורבו :D (מדגיש שוב הרכב הזה נקנה נטו מצורך דחוף לרכב בגלל מקום העבודה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה התקציב שעומד לך ברכישת רכב כזה? אתה מבין שזה ידרוש ירידה בשנתון?.

עלות האחזקה של במוו או אאודי ישנות מחוץ לאחריות כולל עלויות הביטוחים שגבוהה משמעותית מגיעים בקלות לפי 3-4 מאשר אותה עלות באופל.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה התקציב שעומד לך ברכישת רכב כזה? אתה מבין שזה ידרוש ירידה בשנתון?.

עלות האחזקה של במוו או אאודי ישנות מחוץ לאחריות כולל עלויות הביטוחים שגבוהה משמעותית מגיעים בקלות לפי 3-4 מאשר אותה עלות באופל.

בדקתי המון ועל הקנה שלי עכשיו עומדות שני בחירות ..

הראשונה אלפא רומאו ג'וליטה שנתון 2013 שמחירה עולה בין 60 ל 70 אלף ..

השנייה זאתי במוו סידרה שלוש שנתון 2012 דגם ישן מנוע 2.0 עם 150 כוח סוס .. שמחירה כמעט זהה ..

בדקתי ביטוחים גם ..

כיום על האופל שלי אני משלם קרוב לשמונה רק ביטוח .. יש לי רק שנתיים של עבר בטיחותי בגלל זה ..

מה שכן בדקתי עם אותם נתונים שלי היום , על האלפא יוצא רק 6 וחצי אלף בביטוח ועל הבמוו עולה לי בעוד 200 שקל ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמכור לבד את האופל.

טרייד אין תקבל 30-35 על הרכב+תהיה לך פחות יכולת מיקוח על הרכב החדש.

למכור רכב לוקח זמן,המון זמן.

גם רכב סחיר במצב טוב.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תבלבל לרגע בין מה שאנשים מבקשים ביד 2 לבין מה שהם מקבלים.

אתה צודק, האוטו שלך באמת לא מבוקש. מצד שני בגלל המחיר הנמוך - יש אנשים שירכשו.

בהסתכלות ביד 2 יש גם רכבים עם מתחת ל-100K ק"מ שנמכרים בין 33-37 אלף ק"מ.

הייתי מתחיל מפרסום הרכב, לשבוע לפחות, עושה מודעה רצינית, תמונות טובות וכל הפרטים ומפרסם מחיר סביר. נניח 45. מחכה.

אין טלפונים בכלל? תדע שהמחיר גבוה. תוריד כל פעם 1000-2000 עד שיתחילו להתקשר - אז תדע שהמחיר מתחיל להיות הגיוני.

במקביל תחפש לך אלפא/במוו מה שתרצה. אם תמצא אחת שנראית לך אצל סוחר - לך תראה כמה הוא מציע לך בטרייד.

הסיבה שאני ממליץ לפרסם קודם, כי ככה תדע מה בערך מחיר השוק של הרכב.

לפעמים אנשים מפרסים רכב באיזה מחיר הזוי והם בטוחים שהשוק יד 2 מת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...