Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ציפוי הגנה לרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 2199 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם..

אשמח עם מישהו יוכל לעשות לי סדר בקשר לציפוי ננו (נגד שריטות ושמירה על צבע הרכב ) קיבלתי לפני שבוע סיאט לאון fr חדשה וכמובן רוצה לשמור עליה מאנשים חסרי מודעות שפותחים דלתות על הרכב וגם לשמור על הצבע מהאקלים החם פה.

מה עדיף לעשות ואיך זה מתבצע (מדבקה,מריחת חומר על פח הרכב )אני די מבולבל אשמח למישהו שיעשה לי סדר.

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם..

אשמח עם מישהו יוכל לעשות לי סדר בקשר לציפוי ננו (נגד שריטות ושמירה על צבע הרכב ) קיבלתי לפני שבוע סיאט לאון fr חדשה וכמובן רוצה לשמור עליה מאנשים חסרי מודעות שפותחים דלתות על הרכב וגם לשמור על הצבע מהאקלים החם פה.

מה עדיף לעשות ואיך זה מתבצע (מדבקה,מריחת חומר על פח הרכב )אני די מבולבל אשמח למישהו שיעשה לי סדר.

תודה רבה

אתה בכיוון הנכון.

יש בשוק 2 חומרים שישמרו לך על הצבע לכל אחד מהם יש יתרונות ויש חסרונות .

אם אתה רוצה לשמור על הצבע מהשמש ,למזער פתיחות דלתות, אבנים שעפות בכביש , להגן על הצבע ממזיקים למינהם כמו צואת ציפורים וכו..

ציפוי ננו זה הפתרון בשבילך עלות לטיפול איכותי כזה יכול להגיע עד 5k .

אם אתה רוצה ל"הבטיח" הגנה לצבע אתה יכול לשים ppf לרכב כמו שיש מגן מסך לפאלפון ששומר משריטות ומכות ככה גם הppf הכוונה עיטוף לכל הרכב במדבקה מיוחדת יכול לעלות מאזור 6,7 k עד 15 20k לעבודה טובה .

יש כאלה שמשלבים באזור פגיע כמו טמבון , מכסה מנוע משתמשים במדבקה ובשאר הרכב ציפוי ננו .

ומנסים להימנע כמה שיותר מכאלה שלא אכפת להם מהרכב שלהם (מחנים רחוק, שומרים רווח וכו..)

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לשמור על הצבע מהשמש ,למזער פתיחות דלתות, אבנים שעפות בכביש , להגן על הצבע ממזיקים למינהם כמו צואת ציפורים וכו..

ציפוי ננו זה הפתרון בשבילך

הגנה ממזיקים, שמש, לשלשת וכו כן. אבל ממתי ננו מגן על אבנים ופתיחת דלתות? רק PPF בשביל זה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגנה ממזיקים, שמש, לשלשת וכו כן. אבל ממתי ננו מגן על אבנים ופתיחת דלתות? רק PPF בשביל זה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

לא מגן , ממזער רשמתי....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבו לך - רק PPF יגן בפני מכות מדלתות (אם מישהו פותח חזק עליך יהיה שקע אבל לא שריטה, וגם מגן בפני אבנים וידיים מזיקות)

יש כמה חברות, תבחר בטובה ולא חומר זול

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מגן , ממזער רשמתי....

גם לא ממש ממזער.בקטנה מפחית ומגן מנגיעות שהיו משאירות שפשוף קל על רכב לא מוגן, ממזער, לצערי, זה לא ממש.

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לא ממש ממזער.בקטנה מפחית ומגן מנגיעות שהיו משאירות שפשוף קל על רכב לא מוגן, ממזער, לצערי, זה לא ממש.
לאב דווקא בתור אחד שמתעסק בזה , אבל הכל תלוי בהכנה ובסוג החומר וגם בשכבות אבל יותר מ2 3 אין טעם לדעתי(וגם 3 מוגזם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2199 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...