Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיהטסו סיריון 2007, שריקה לאחר התנעה

Meir69
שימו לב! השרשור הזה בן 2203 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, בזמן שהמנוע קר (אחרי לילה או כמה שעות) לאחר הנעה יש רעש חזק של שריקה/חריקה חזקה לכמה שניות .. עכשיו הבנתי שברכב אין רצועה אלא שרשרת.. אז אני לא יודע כל כך מאיפה הרעש.. מישהו יודע משהו לגבי זה?

הרכב עשה 123,000 ק"מ נקנה לפני יומיים עשיתי בדיקה במוסך ולא נאמר לי משהו לגבי זה (הרעש התחיל פתאום)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על הדאבל פשוט לא הצלחתי לערוך את התגובה, אבל אחרי קריאה קצת באינטרנט ראיתי שיש 3 רצועות אביזרים ( אם אני לא טועה בשם המדויק) להגה רדיאטור ולמזגן.. עכשיו בלי קשר שמדליקים מזגן אין רעש ומזגן עובד מעולה (בדקתי רק על קור) ואין רעש.. הגה רגיל חלק נסיעה נוחה.. נשאר אולי רק רצועת רדיאטור(הבנתי שזה גומר את המצבר ואכן פעם אחת האוטו לא הניע אבל שיעברתי שאולי אור נשאר דלוק כי האוטו הניע מעולה אחרי כבלים והכל המשיך רגיל) הרעש מגיע מכיוון השרשרת או לפחות כך נדמה לי אשמח לעזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לבדוק את המתיחות של רצועות האביזרים ייתכן ונחוצות מתיחה או החלפה. זו בדיקה של 2 דקות.

מה העלות של החלפת רצועת אביזרים? חלקים מקוריים(האם קריטי פה)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין סיבה בהכרח לרכוש רצועה מקורית, יש בשוק רצועות ממותגים טובים, ביניהן Bando ו Gates השוות ערך לרצועה המקורית.

רצועה כזו אמורה לעלות כמה עשרות שקלים, ואם ההחלפה אינה מסובכת אז גם העבודה אינה יקרה.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסיריון דור שני יש רצועת אביזרים אחת שרצה על כל הגלגלות.

האלטרנטור הוא המותחן.

בהנחה שהרצועה לא יבשה וסדוקה, צריך למתוח אותה מעט דרך האלטרנטור.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2203 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...