Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פילטר שמן עם חלק חיצוני מעט חלוד (פיאט פנדה)

THELAD
שימו לב! השרשור הזה בן 2224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

ברשותי פילטר שמן מקורי של פיאט אותו רכשתי לפני שנה מחנות חלפים מוכרת.

אני מתעתד מחר לבצע טיפול לרכב, במהלכו אחליף כמובן את פילטר השמן, ורציתי לשאול האם יש בעיה כלשהי בכך שהחלק החיצוני מעט חלוד? כמו כן, שמתי לב שבתוך הפילטר יש מן חומר שניראה כמו דבק חם. (לצורך הענין, יש לי פילטר גם פילטר של MANN ובו אין את זה)

עד כה כשהזמנתי פילטר שמן, תמיד קיבלתי פילטר מקורי שמיוצר בסין, הפילטר הנ"ל מיוצר באיטליה לפי מה שרשום על הקופסא והוא הגיע ללא אטימה של ניילון בקצה. (מצד שני גם הפילטר של MANN הגיע ללא אטימה של ניילון בקצה)

תמונות שוות אלפי מילים: (למען הסר ספק, מדובר בפילטר חדש כמובן)

אודה על התייחסותכם!

unnamed45454.jpg

unnamed (2).jpg

Peugeot 208 1.2 Active (Manual) , 2014

.It's all about Music & Numbers

:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערך פילטר שמן למנועי פנדה כיום כבר לא מייצרים באיטליה מדובר בפילטר שמן שכבר בן כמה שנים טובות.

הפילטר שאני שם (מנוע 1.2 69 כ"ס) לדוגמא הוא מצרפת אבל גם מוכרים כאלה מתוצרת סין או טוניסיה מקוריים.

אין בעיה לשים פילטר שמן ישן אבל לדעתי מדובר בפילטר בן חמש שנים לפחות במקרה הטוב הבעיה היא לא החלודה אלא לחלקי גומי שבתוך הפילטר,לדעתי מיותר לשים אותו אבל ניתן להשתמש אם אתה מעוניין לעשות פלאשינג למנוע הפילטר ראשוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה בטוח במקוריות הפילטר לא הייתי חושש מקצת חלודה שטחית בבסיס הפילטר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערך פילטר שמן למנועי פנדה כיום כבר לא מייצרים באיטליה מדובר בפילטר שמן שכבר בן כמה שנים טובות.

הפילטר שאני שם (מנוע 1.2 69 כ"ס) לדוגמא הוא מצרפת אבל גם מוכרים כאלה מתוצרת סין או טוניסיה מקוריים.

אין בעיה לשים פילטר שמן ישן אבל לדעתי מדובר בפילטר בן חמש שנים לפחות במקרה הטוב הבעיה היא לא החלודה אלא לחלקי גומי שבתוך הפילטר,לדעתי מיותר לשים אותו אבל ניתן להשתמש אם אתה מעוניין לעשות פלאשינג למנוע הפילטר ראשוני.

תודה רבה לכם !

רשום על הקופסא והפילטר עצמו שתאריך היצור הינו 17/2/2016. (על הקופסא רשום PKG 17/2/2016) בתקופה הזאת פיאט יצרו פילטרים גם באיטליה?

כמו כן, מישהו יודע מה זה החומר הזה בתוך הפילטר שניראה כמו דבק חם ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף בגלל החשש כי הגומיות קצת אבדו גמישות -

הייתי ממליץ למרוח טוב בשמן מנוע את גומיות הפילטר, לפני ההתקנה.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תרגעו עם ההיסטריה?

הפילטר כולה בן שנתיים, אני בטוח שברבות מהמכוניות מתקינים חלפים מבוגרים הרבה יותר.

חלודה שטחית תופיע על כל מתכת חשופה כבר לאחר מספר ימים.

גומי לא מתייבש אחרי שנתיים כאשר הוא מאוחסן בקופסה ונמצא במקום קריר ויבש.

אין שום סיבה שתהיה לחות בפילטר (?!).

התקן את הפילטר וסע לשלום.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תרגעו עם ההיסטריה?

הפילטר כולה בן שנתיים, אני בטוח שברבות מהמכוניות מתקינים חלפים מבוגרים הרבה יותר.

חלודה שטחית תופיע על כל מתכת חשופה כבר לאחר מספר ימים.

גומי לא מתייבש אחרי שנתיים כאשר הוא מאוחסן בקופסה ונמצא במקום קריר ויבש.

אין שום סיבה שתהיה לחות בפילטר (?!).

התקן את הפילטר וסע לשלום.

אני מהמר שאם היית מקבל פילטר שכזה בדלפק החלפים בחנות לא ממש היית מוכן לקחת אותו...אני טועה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שהחלודה השטחית פחות מדאיגה אותי. מדאיג אותי יותר הגוש הזה בתוך הפילטר שניראה כמו דבק חם. מה זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאור הייתי משתמש בו בלי שום חשש.

הנה, תראה איך נראה חלק שקיבלתי לפני יומיים במשלוח מקוראפס. בן כמה נראה החלק הזה?

IMG-20180314-WA0007.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה כחדש.

אבל עזוב אותו, גם המוט שפורק מהרכב אחרי 10 שנים ו 260,000 ק"מ ירד במצב תקין לחלוטין ובוקסות הגומי שלו שלמות, קשיחות ואינן סדוקות.

IMG_20180316_132156.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...