Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רמקולים לרכב אספנות

שימו לב! השרשור הזה בן 2196 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים, אשמח להמלצה לרמקולים או קומפוננטים 6.5 איכותיים שיופעלו על ידי רדיו טייפ.

חשוב לי לשמור על האותנטיות ולכן אני רוצה להישאר עם רדיו טייפ.

בנוסף אני מצרף תמונות של הרדיו טייפ ושל הנתונים שלו שעל גבי הקרטון

תודה לעוזרים.

23677833-F7A2-4EBA-870F-F31F31D8F6CC.jpg

04AF10D5-32EE-44D5-B304-DF3F612EBA32.jpg

בהעלותי::smilecolr:hihi:

Ford cortina mk5 1982 2100cc

Ford focus 2013 titanum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו מספר שרשורים לאחרונה לגבי רמקולים 6.5. חפש אותם.

השורה התחתונה - נתון נצילות/רגישות כמה שיותר גבוה.

כמו כן, ענין של תקציב וגם עומק התקנה אפשרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו כן, ענין של תקציב וגם עומק התקנה אפשרי.

אם תענה על הנ"ל, הסיכויים לקבל תשובות קונקרטיות יותר (אותן אני מניח אתה מקווה להשיג) עולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תם צודק - צריך לבדוק היכן אתה מתקין את הרמקולים כגון בדלת ואת העומק של הדלת ושל הרמקול.

שלא תהיה הפרעה לחלון לרדת, או התקנה לא יציבה ואטומה, כי אז הרמקול ירעד או בריחת אוויר.

בנוסף, מאחר וההגברה של הרדיו-טייפ די חלשה , כדאי למצוא רמקולים עם נצילות טובה - מעל 92DB.

הוספתי דיונים דומים עם הסברים על נצילות, ורשימת רמקולים טובים ומתאימים - מדוד עומק התקנה..

א - [h=1]רמקולים קומפוננט[/h]ב - [h=1]רמקוליים קדמיים 6.5 אימפרזה 13[/h]ג - [h=1]המלצה לתקציב מוגבל - קומפוננט 2 חלקים מחברה טובה או 3 חלקים מחברה סבירה ?[/h]ד - [h=1]שדרוג הסאונד - ללא מגבר וסאב[/h]

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי תודה על התשובות אני ינסה לענות על השאלות:

1) מיקום הרמקולים יהיה בדלתות הקדמיות. ישנה אופציה להוסיף רמקולים במגש האחורי אבל אני מתבאס לחתוך ולכער את הרכב.

2) יש מספיק מקום לרמקול 6.5 הוא לא נוגע בחלון.

הדלתות די גדולות (פורד קורטינה 82).

3) בעבר היה מותקן פיוניר דולפינים ועם רמקולים של סאונדסטרים שנשמעו בינוני מינוס וממש לא אהבתי אותם למרות שרשום עליהם 90 וואט rms.

בנוסף אני יעלה תמונות של הרמקולים אשמח אם מישהו מכיר את הדגם.

4) התקציב עד 450 ₪

8838A877-3F6C-44B3-9AD5-1C823DECFF57.jpgF46EC8AC-8BEF-44D2-918D-158953F58C53.jpg

בהעלותי::smilecolr:hihi:

Ford cortina mk5 1982 2100cc

Ford focus 2013 titanum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרמקולים של סאונד-סטרים די-טובים, לא נראה לי כי הרמקולים הם הבעיה -

הרדיו הנ"ל לא יתן לך איכות שמיעה.

בשמיעה נמוכה הוא סביר, בעוצמה מעל האמצע , יהיו עיוותים עקב מגבר פנימי חלש.

כדי להינות צריך רדיו טייפ / מערכת ראש, עם הגברה יותר טובה .

או להוסיף מגבר קטן לרדיו/ מערכת.

כנס לקישורים שרשמתי - לכולם יש את הבעיה הנ"ל.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה היתה הבעיה מבחינתך מבחינת השמע עם הרמקולים המדוברים?

אתה צריך להבין ש"כמות" הוואטים שמוצהרים על רמקול אינם מעידים על עוצמתם או איכותם.

מדובר בגדול בדירוג טרמי של הסליל. כמה הספק תוכל לספק להם באופן נומינלי (עבור נתון RMS) מבלי שהם ייצלו למוות.

הרמקולים עם רגישות מוצהרת של 90dB אבל לא ידוע איך נמדד. בקטלוג שלהם שמצאתי לא מצוין, אבל סאבים נמדדים ב-1W/1M, מה שמעלה אצלי את החשד שאולי מדובר ב-2.83V/1M. עוד סוג של בעיה עם הרמקולים הנ"ל היא העובדה שהם מוצהרים ב-3 אוהם.

מכשירי ר"ד למיניהם בדר"כ לא אוהבים במיוחד התנגדות נמוכה מ-4, ויתכן והגעת איתם לרוויה של המגבר הפנימי מוקדם יותר (נתוני עיוות באופן כללי ושאר נתוני "איכות" משתנים לרעה ככל שההתנגדות נמוכה יותר).

יש בפורום מגבר בטעם של פעם (סאונדסטרים D60), כמו הרכב, שיכול להתאים להגברה בסיסית של רמקולים באשר הם. אולי יש גם אחרים. לפי חוברת הוראות ברשת, ניתן לחבר אליו גם ר"ד ללא יציאות RCA.

שתי התגובות האחרות של אייל רלוונטיות לחלוטין.

אגב, עם השקעה מינימלית נוספת אולי ניתן לבודד קצת את הדלת, ואולי יעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע שאתה יכול גם להתקין רדיו "רטרו" שינגן לך USB ויתמוך בהזרמת BT - אתה לא חייב להתקע עם ערימה של דיסקים או קלטות ברכב.

תביט כאן.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא לציין טוויטר עם כיפה קשה (פלסטיק או גרוע יותר מתכת) - הסיכויים שהדבר הזה ללא איזונים יהיה צווחני במיוחד הם בערך 99 אחוז ורמת הפירוט אם נמוכה - לא ניתן לעשות בנידון דבר.

אבל זה צפוי ברמקול קואקסיאלי בטווח מחירים הזה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא מבין בזה יותר מדי, אבל לפני שאתה מזמין משהו תבדוק שזה בקוטר של הרמקול המקורי שלא תצטרך לחתוך בדיפון של הדלת או שהכיסוי המקורי לרמקולים בדלתות לא יסגר עליהם טוב.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2196 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...