Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לקניית רכב חדש (סופרמיני / משפחתית האצ'בק) עד 100K

TheWirepuller
שימו לב! השרשור הזה בן 2231 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

אני מחפש רכב חדש מקטגוריית הסופרמיני / משפחתית האצ'בק עד 100K פלוס מינוס, כשאחרי בדיקה קצרה עומדות לפני כמה אופציות.

נתחיל בדרישות -

הרכב ישמש רק אותי (בן 26) בעיקר לנסיעות בין-עירוניות לעבודה ולמיל' (כלומר, בערך 4 פעמים בשבוע נסיעות של 60 ק"מ ועוד פעם בשבועיים נסיעות של 260-300 ק"מ) ובנוסף אחת לחודש - חודשיים ירידה לאילת מהמרכז וחזרה. הוא כמעט לא ישמש לנסיעות עירוניות - אז בשורה התחתונה חשובים לי מאוד נוחות הנסיעה בבין עירוני, צריכת דלק בבין עירוני, בטיחות גבוהה ואמינות, אבל שלא תהיה ענקית בגודל. אבזור טוב זה בונוס נהדר, ואני אשמח שיהיה אבל זה לא יפיל אופציה טובה.

הסיפור הוא כזה - כיום אני הבעלים הגאה-למחצה של שברולט סוניק האצ'בק 1.6 2011 (המחירון סביב ה-35K באופטימיות זהירה אני אצליח למכור ב-28K).

האופציות שבחנתי כרגע זה סיאט איביזה FR, מאזדה 2 ולחכות לפולו החדשה.

בטרייד אין (בצ'מפיון) שוחטים ומוכנים לתת לי עליה 21K לכל היותר (מעבר לזה שרק על השירות שנתנו לי בסיאט הם יכולים להפסיק לקרוא לעצמם אנשי מכירות).

בשברולט, לעומת זאת, הציעו לי את הקרוז החדשה בהאצ'בק אחרי טרייד אין מחירון על הסוניק, מה שאומר שאני לוקח את הקרוז בבערך 90K.

ממה שיצא לי להבין, השוק של הסוניק לא הכי חזק בעולם...

הציעו לי גם כמה צרפתיות אבל המוניטין שלהן באמינות אצלי לא בשמיים (למרות שהוא לא הכי מעודכן כי הוא מבוסס על שנים עברו).

לפי המפרט - הסיאט מגיעה עם רמה מאוד גבוהה של אבזור, אבל לפי מה שיצא לי לקרוא עליה היא פחות מתאימה לנסיעות כמו אלו שאני מבצע, שם הקרוז נכנסת.

אני אשמח לעצתכם, גם לגבי ההתלבטות שלי וגם במידה ויש דגמים אחרים שלא הסתכלתי עליהם בכלל ושווה להעיף עליהם מבט ולבחון אותם.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אמליץ למכור את הסוניק לבד.

טרייד אין, גם במחיר מחירון, ניתן במקום הנחה שתקבל על הרכב החדש במקרה שלא תבצע טרייד אין.

לעניין הרכב הבא, רכבים כמו איביזה, c3, 208 יתאימו לצרכים.

אישית הייתי בוחר בסיטרואן.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2231 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...