Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

i10, מיקרה, פיקנטו או פיאסטה שנתון 2012+- גיר ידני, תקציב 22K.

dany
שימו לב! השרשור הזה בן 2108 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פלסטיקה בפנים הרכב בעיקר ותקלות נוספות מעצבנות.לפני כמה שנים היו מבצעים מקבילים על פייסטות וסיאט איביזה ובבסיס בצפון נרכשו יחידות רבות על ידי אנשי קבע ,בסופו של דבר היתה הצהרה ברורה שהסיאט הפשוטה עלתה על הפייסטה.

אתה זוכר מה בדיוק היו הבעיות בפלסטיק?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הייתי הולך על הפינקטו או על ה-i10. שני רכבים מעולים ששומרים טוב על הערך שלהם ונותנים תמורה טובה לכסף. קח בחשבון שפיקנטו 2012 תהיה עדיין באחריות יצרן (מגיעה עם 7 שנות אחריות בסה"כ)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלסטיקה בפנים הרכב בעיקר ותקלות נוספות מעצבנות.לפני כמה שנים היו מבצעים מקבילים על פייסטות וסיאט איביזה ובבסיס בצפון נרכשו יחידות רבות על ידי אנשי קבע ,בסופו של דבר היתה הצהרה ברורה שהסיאט הפשוטה עלתה על הפייסטה.

חבר, אם לא היית מגיב היית יכול להסתיר את החוסר בקיאות שלך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני מבין שפשוט לבחור את הרכב עם הנתונים הכי טובים שיש בלוח.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היכן ישנו באיזור המרכז מגרש רכבים גדול?

האישה רוצה לשבת בכל אחד מהרכבים האלה להתרשמות.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהפיקנטו מציגה את האמינות הטובה ביותר וקיה גם מספקים הרבה ציוד בטיחות מקורי, כך שלדעתי זו תהיה קניה טובה יותר מהאחרות. אה ויש לקיה שוט טוב יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיה אמינה יותר מיונדאי למרות שהמכלולים שלהן יוצאים מאותם המפעלים?

לפיאסטה יש יותר כריות אוויר מהפיקנטו וגם היא יותר גדולה ממנה וזכתה לציון טוב יותר ממנה במבחני הריסוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כרגע עם i10 (אוט') שכורה לכמה ימים.

זה לא רכב גרוע בצורה מיוחדת (פרט למושב הנהג שממש לא נח לי, גם בנסיעות קצרות), אבל הפיאסטה לא רואה אותו ממטר. באמת. היא בטוחה יותר, נוחה יותר משמעותית ושקטה יותר. שלא לדבר על ההיגוי ב-i10 שמעורפל יהיה הכי הוגן שאפשר להגיד עליו.

אני מכיר שני בעלים של פיאסטות ידניות, לא שמעתי על תקלות (לאחד היתה בעיה במולטימדיה שטופלה באחריות). אלא אם אתה לא מסוגל עקרונית לקנות רכב אירופאי, לדעתי זה no-brainer בכלל.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסענו על כזאת במשך שבוע ביוון,

מבחינת נוחות אכן הגב כאב אחרי אפילו 20 ק"מ, לעומת זאת המנוע זכור לי לטובה.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מקפיץ!

פעם אחרונה החלטנו לחכות עם הרכישה וכעת התקציב גדל ל-30K.

החלטתי לרדת מ-I10 ופיקנטו כי בתוספת כמה אלפים ניתן לקבל את הריו 1.25 או I20 או פיאסטה או אפילו פאביה.

לי הכי קורצת הריו שמקבלת תגובות מעולות (הכי פחות קורצת היא הפביה מבחינת אחזקה).

אשמח לשמוע דעות על האופציות שרשמתי או אופציות נוספות שלא ציינתי.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2108 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...