Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחאה מול סוכנות מרצדס הרצליה פיתוח

HyperViper
שימו לב! השרשור הזה בן 2224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחד הלקוחות של הסוכנות התבאס על האמינות והשירות של מרצדס והחליט לעשות מעשה.

הרכב עם מלא שילוט חונה בדיוק על הכניסה לסוכנות הראשית של היבואן בהרצליה פיתוח.

IMG_5878.jpg

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי דז'ה וו קל. אין מישהו כזה גם עם "ספינת הדגל" של אאודי?

לא מבין מה מנסים להשיג בזה, ואיך זה יותר יעיל מבית משפט, במידה וזוכים ברכב לימון מהיבואן.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלי שיש לי נתונים לפסוק מי צודק - היבואן או הלקוח - עולה אצלי תובנה אחת ברורה שניתן להסיק מהתצלום.

הלקוח המתוסכל מצרף צילום מוגדל של דו"ח בדיקת רכב במכון בדיקה מורשה. אמנם אי אפשר לראות פרטים מלאים אבל קל להבחין שכל השורות מצויינות כ "לא תקין".

האם נראה סביר שמרצדס חדשה תקולה בכל פרמטר ? אין אף פריט תקין?

כנראה שאפשר להזמין בדיקה מוזמנת במכוני הבדיקה. בדיוק כמו שלגרוטאה חבוטה מליסינג מציגים טופס בדיקה שכולו תקין.

זה אומר משהו הן על מכוני הבדיקה והן על הלקוח המזמין...

האיקסים מופיעים כי זה פרמטרים שלא נבדקו במכון, הנה התקריב:

Just_Gears.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי דז'ה וו קל. אין מישהו כזה גם עם "ספינת הדגל" של אאודי?

לא מבין מה מנסים להשיג בזה, ואיך זה יותר יעיל מבית משפט, במידה וזוכים ברכב לימון מהיבואן.

ככל הנראה הוא לא זכה במשפט והחליט לנקום בדרכו היחודית. משער שזה נותן תחושת סיפוק קלה אחרי שאתה מרגיש שנדפקת ע"י היבואן.

ד"א, אין לי מושג מי צודק פה, סתם נראה לי כמו תופעה מעניינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהוא בעיצומו של תהליך משפטי ומנסה ללחוץ על מרצדס שיסגרו את העניין לטובתו.

אני לא מכיר את הסיפור, אבל נראה הזוי שגיר ילך ברכב אוטומטי כלכך מהר והיבואן יתנער.

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אחד כזה תורן בbmw ובאודי . אלה אנשים ששילמו הרבה כסף ולא קיבלו את השירות שציפו לו. אין להם בעייה להשבית את הרכב שבועות מול האולם (פריבילגיה שלרוב הצרכנים אין ).

אני מופתע שאין פה מגש כיבודים ליד הדלת.

אין מה להיות מופתעים. לכל יצרן יש תקלות. השאלה איך היבואן מטפל בהן.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה לקוחות חושבים שאם קנו ג'יפ יקר, הם יכולים לרדת לשטח קשה.

אני לא אומר שזה המקרה. רק משער שהנזק נגרם מסוג כזה של נסיעה ולכן היבואן (או למעשה היצרן שהוא המממן של חלקים פגומים בתקופת האחריות) לא לוקח אחריות.

לא חושב שכלמוביל, שידועים כנותני שירות טוב ללקוח (במונחים של מדינת ישראל...), מתנערים ככה סתם מתקלה ברכב יקר שכזה.

שוב אדגיש שהיצרן בטוח מעודכן על המקרה והוא זה שקובע את התיקון.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ייודע מה הסיפור אבל מנסיון העבר ניתן לנחש.

מה שמפריע לי זה הצביעות שעולה מההודעות שכתובות מעלה:

ישנה ביקורת בפורום על הצרכן הישראלי שהוא טיפש ונותן שידפקו אותו פעם אחר פעם, ישנה גם ביקורת על כך שהמודעות על התקלות ברכבים ספציפיים אינן ידועות מספיק בקרב אנשים שאינם חובבי התחום.

אז הנה אדם שכנראה "דפקו" אותו והחליט לקום ולעשות מעשה כנגד היבואן שלכאורה "דפק" אותו - והנה חברי הפורום הנאורים באים ומוציאים את אותו מפגין כתמהוני.

חזק ואמץ לאותו אדם שלא מסתפק בדיבורים כמו רובנו ועושה מעשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא נסיון העבר מראה שבחלק לא מבוטל של מקרים דומים, מדובר בלקוחות שהיבואנים השונים ניסו להגיע להסכמה על הסדר אך הלקוחות הספציפיים הציבו דרישות לא הגיוניות. למיטב ידיעתי, כלמוביל הגישו תביעה נגד הלקוח הספציפי.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא נסיון העבר מראה שבחלק לא מבוטל של מקרים דומים, מדובר בלקוחות שהיבואנים השונים ניסו להגיע להסכמה על הסדר אך הלקוחות הספציפיים הציבו דרישות לא הגיוניות. למיטב ידיעתי, כלמוביל הגישו תביעה נגד הלקוח הספציפי.

יש תקדים מ "מאיר" היבואן של וולוו, מאיר תבעו לקוח שעשה דבר דומה עם ג'יפ של וולוו.

ספוילר: הלקוח זכה במשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם לא רכב ברמה כזו, אבל גם לי יש סיפור דומה שהיבואן לא לקח אחריות. לא רוצה לגנוב את השרשור אבל זו דוגמה טובה...

רכב וולבו S60T5 הראשונות שהגיעו לארץ ב- 2001 רכשנו 2. תושבות מנוע הוחלפו כמו גרביים העלות הייתה עלינו עם הנחה מהיבואן. בשלב מסויים הלך המאוורר של המנוע ולקח איתו את המנוע היבואן גם הפיל את העלות עלינו עם הנחה מצחיקה (בסוף קנינו מנוע מפירוק ברבע מחיר), בשלב מאוחר יותר כאשר הרומן שלנו עם היבואן ווולבו הסתיים למדנו שמה שקרה לנו זו הייתה מחלה של הרכב בשנים הראשונות שלו בייצור והיצרן עשה על זה ריקול ולקח אחריות, היבואן בארץ התנער.

עריכה אחרונה על ידי Aדי

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ייודע מה הסיפור אבל מנסיון העבר ניתן לנחש.

מה שמפריע לי זה הצביעות שעולה מההודעות שכתובות מעלה:

ישנה ביקורת בפורום על הצרכן הישראלי שהוא טיפש ונותן שידפקו אותו פעם אחר פעם, ישנה גם ביקורת על כך שהמודעות על התקלות ברכבים ספציפיים אינן ידועות מספיק בקרב אנשים שאינם חובבי התחום.

אז הנה אדם שכנראה "דפקו" אותו והחליט לקום ולעשות מעשה כנגד היבואן שלכאורה "דפק" אותו - והנה חברי הפורום הנאורים באים ומוציאים את אותו מפגין כתמהוני.

חזק ואמץ לאותו אדם שלא מסתפק בדיבורים כמו רובנו ועושה מעשים.

כבר מזמן אני טוען את זה. לא כלפי הפורום הזה. אלא בכללי כלפי המדינה שלנו.

אנחנו טובים רק בלרחם ולהגיד אוי ודברים כאלה. אבל בפועל כשרואים שהמסכן, עשה מעשה אנחנו משתנים.

פתאום אומרים תראה אותו, מי הוא חושב שהוא? חושב שאם קנה מרצדס אז מגיע לו הכל?

לאף אחד פה לא אכפת אחד מהשני. אני מחריג את הפורום, אני מדבר יותר על העולם בחוץ. העולם האמיתי.

במלחמות אנחנו יודעים להיות מאוחדים, וגם זה מסיבה אחת - בדרך כלל זה מצטלם, אז כולם רוצים להראות איזה טובים הם.

מארחים פה, נותנים שם, פותחים דוכן פה - כי אחר כך יש כתבה צילום מראיינים ועושה הרגשה טובה על הלב.

מזמן לאף אחד פה כבר לא אכפת מהשני.

נגיד אני רואה מקרה כזה.

דבר ראשון אני בטוח שהוא לא עשה את זה משיעמום. דבר שני, זה עלה לו כסף. שלישי, למה שישבית סתם אוטו יקר?

אז מה אני מסיק מזה? בתור לא אחד מאלה שכתבתי עליהם, שזה הרוב במדינה לדעתי. אלא אחד אחר

מבין שנעשה לו עוול, אבל גם יודע שהוא הולך ראש בראש עם כמוהו. מה הכוונה?

ישראלי יהודי, שהולכים ראש בראש זה תמיד ראש בקיר. האגו ענק.

לא סתם אנחנו תחמנים מניפולטורים בכמה רמות מעל האחרים.

זה מה שאוהבים לקרוא לו בצורה יפה "ה-חוצפה" הישראלית.

אני בכלל מתפלא איך כתבו פה שזה עומד שם 3 חודשים. בישראל? אחרי 3 דקות

זה היה מתפתח לאיזה אלימות או מעשה לרכב. אבל בטח החשש זה שהאזור מצולם.

כמעט בטוח שאם לא היה חשש כזה, כבר מזמן היו עושים משהו לרכב. מהצד של הסוכנות.

מה קשה להיות בצד של הקורבן?

הרי בסופו של דבר זה יתרום לכל אחד.

מה ישלמו לו פיצוי מכספי המיסים שלכם?

הרי אם מחר יהיה נזק שלא אמור להיות ברכב, שלא מכוסה באחריות

זה יהיה תקדים. יהיה אפשר להתבסס על זה. אבל לא, יש משהו באופי הישראלי

שלא אוהב לראות שלאחר טוב. יש גם כאלה שבאופי אוהבים להתחכם, להיות השונים. המיוחדים.

אני גם שם לב לזה בכמה נושאים פה.

שאומרים למישהו תתבע, מגיע לך כך וכך. ויש הרבה שמתחכמים לא אומרים אל תתבע, חבל על הזמן.

אלא ממש כאילו עושה להם רע לשמוע שהוא יתבע, מגיבים לו "פסיק לא תקבל, אגורה לא הייתי פוסק לך".

למה? מאיפה זה נובע? מה אכפת לכם?

אנשים פה בוגרים. כל אחד שאומרים לו תתבע, לא רץ לתבוע. יושב, חושב, קורא, מחליט. אף אחד לא במחשבה ש100% זוכים.

אבל מאיפה מגיע מקומות של "אם אני השופט? שקל לא הייתי פוסק לך".

או שככה אנשים מרשים לעצמם לפרוק. זה עושה טוב.

כמו שאומרים שיש הרבה שביום יום רגועים שקטים, אבל על הכביש פתאום יוצא צד אגרסיבי. כי רק שם הם יכולים להיות כאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...