Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחאה מול סוכנות מרצדס הרצליה פיתוח

HyperViper
שימו לב! השרשור הזה בן 2224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש תקדים מ "מאיר" היבואן של וולוו, מאיר תבעו לקוח שעשה דבר דומה עם ג'יפ של וולוו.

ספוילר: הלקוח זכה במשפט.

תבדוק את עצמך שוב ותקרא את השרשור המדובר שוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אדם הגיע למצב כזה שצריך לעמוד עם שלטים מול סוכנות אז יש משהו מאוד רציני .

לפי איך שאני מכיר את מצב התנהגות מוסכים או סוכנויות בארץ אני איפשהו מבין אותו ומזדהה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אחד כזה תורן בbmw ובאודי . אלה אנשים ששילמו הרבה כסף ולא קיבלו את השירות שציפו לו. אין להם בעייה להשבית את הרכב שבועות מול האולם (פריבילגיה שלרוב הצרכנים אין ).

אני מופתע שאין פה מגש כיבודים ליד הדלת.

אין מה להיות מופתעים. לכל יצרן יש תקלות. השאלה איך היבואן מטפל בהן.

לא תמיד מדובר באנשים שיכולים להרשות לעצמם להשבית את הרכב כמו שאולי הם משוכנעים שיוכלו להכניס גם את ההשבתה שלו ושכירת רכב במקומו לסכום התביעה. לא מבין אנשים כאלה. תתקן את הרכב, קנית אותו כדי לנסוע בו, אז תתקן, ואז תתבע על מה שאתה חושב שמגיע לך. סתם מוציא לעצמו שתי עיניים כדי למרוט בקושי שערה אחת מהגבה של חברה כל כך גדולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי הערות:

1. מוזר לי שהיבואן (והיצרן!) מאפשרים לדבר כזה לקרות. נשמע לי הגיוני שהיצרן היה אומר ליבואן לטפל בדרישות של האיש ולהעיף את הדבר הזה מהכניסה שלהם. הנזק שזה גורם לעסקים בטח לא שווה את זה.

2. מדהים איך במשך עשורים בדיקת הרכב לא התקדמה בשיט. יש רק שתי עמודות "תקין" ו"לא תקין", אז הגאונים שמים איקס ב"לא תקין" כשהם לא בדקו. במקום לא לשים איקס בכלל, או ליצור עמודה נוספת של "לא נבדק".

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי הערות:

2. מדהים איך במשך עשורים בדיקת הרכב לא התקדמה בשיט. יש רק שתי עמודות "תקין" ו"לא תקין", אז הגאונים שמים איקס ב"לא תקין" כשהם לא בדקו. במקום לא לשים איקס בכלל, או ליצור עמודה נוספת של "לא נבדק".

הנה יצא ממך המנהל מוצר :)

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. מוזר לי שהיבואן (והיצרן!) מאפשרים לדבר כזה לקרות. נשמע לי הגיוני שהיצרן היה אומר ליבואן לטפל בדרישות של האיש ולהעיף את הדבר הזה מהכניסה שלהם. הנזק שזה גורם לעסקים בטח לא שווה את זה.

כפי שציינתי, היבואן הגיש תביעה כנגד האיש. כמובן שניסו להגיע להבנות קודם, אך האיש דרש (לכאורה) דרישות לא סבירות.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...