Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מארגנים 3D בבית?

Octavia-TSI11
שימו לב! השרשור הזה בן 2232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב חברים,

עלה לי רעיון לפנק את הילדים בפסח ולמצוא להם כמה סרטי 3D.

יש בבית טלוויזיה בגודל 46 של סמסונג (סדרה F) שאמורה לתמוך ב3D היא גם נמכרה עם זוג משקפיים שלא ממש הבנתי איך הם עובדים. גם כך אני צריך לפחות 3 משקפיים או התקנים כלשהם שיאפשרו להינות מאפקט התחת מימד.

יש בבית מכשיר להכנת פופקורן ואפילו קניתי את הדליים הייעודיים. קולה או רעל אחר בדמות מיץ /משקה ממותק הילדים לא ממש אוהבים.

אילו משקפיים או התקנים אחרים צריך לרכוש על מנת לקבל את אותה החוויה?

האם צריך עוד משהו חוץ ממשקפיים מתאימים?

אפשר כמובן ללכת לקולנוע אבל התורים, הצורך במציאת חניה וההמון הרועש בייחוד בחגים גורמים לי לחפש חלופה.

תודה למגיבים

עריכה אחרונה על ידי Octavia-TSI11
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כייף לבצע הקרנה פרטית ב 3D - אצלנו היה מבוצע בשבת בבוקר בין 9-12 .

כפתור ה 3D בסמסונג נמצא באמצע השלט - לחיצה והמסך עובר ל 3D לחיצה נוספת מבוטל.

בד"כ אפשר לבדוק גם ללא סרט מותאם - לטלויזיה יש מעבד הבונה גם מסרט רגיל אפקט 3D.

בראיה ללא משקפיים, המסך יראה כפילות בצדדים וללא חדות.

לראות סרט רגיל עם המעבד של הטלויזיה, זה נחמד.

לראות סרט המותאם מראש ב 3D - זה כבר כייף גדול.

ואם יש גם רמקולים הקפיים, זה בכלל הרגשה של תנועה עומק, ואפקט של כניסה לתוך הסרט.

חובה משקפיים - בסמסונג בד"כ המשקפיים אקטיביים, עם סוללה על אחת הזרועות, או באמצע.

(יש גם אלחוטיות - לי אין ולא ראיתי בהן)

צריך להטעין את הסוללה - עם כבל USB קטן רק של סמסונג, כבלים אחרים לפעמים לא מתאימים.

(גם כבלי USB של סמרטפון סמסונג, אצלנו מתאימים)

מחיר כל משקפיים כ 180-250 ש"ח - צריך לבדוק התאמה לטלויזיה ולמשקפיים אשר כבר אצלכם.

מאחר והשימוש במשקפיים לא רב, אנו מעבירים בין 2 משפחות, כך יש לנו 6 זוגות משקפיים.

חובה להקפיד כי המשקפיים יהיו תחת בקרה כי הם נעלמים ..כמו כלי עבודה אשר שוכחים להחזיר.

נסה למצוא עוד בני משפחה או חברים, עם טלוויזיות דומות ומשקפיים.

כך גם אפשר להעביר בניכם, סרטים טובים ב 3D.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטלוויזיה נרכשה לפני כ3 שנים והגיעה עם 2 זוגות משקפיים(בעקרון חסר זוג אחד ).

בססמוך לרכישת הטלוויזיה ניסינו להבין איך עובד כל העניין של התלת מימד,כשלא הצלחנו המקפיים עברו למגירה ומאז לא הוצאו משם

השנה נעשה ניסיון נוסף.

יש גם רמקולים לקולנוע ביתי שלא נעשה בהם שימוש,אולי כדאי לחבר אותם ולשפר את איכות השמע.

בשנה שעברה בקרנו ביס פלאנט וראינו IMAX, לשחזר משהו דומה בבית קרוב לוודאי נמצא בגדר משימה בלתי אפשרית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלנו בטלוויזיה יש כפתור 3D בשלט וזהו. רק צריך סרט שתומך.

ניסינו פעם אחת, לא היה טוב כמו בקולנוע, אבל כן היה נחמד (חייב חושך אחרת ממש מעפן). מאז לא נגעו בזה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באיזור השרון, אם תרצה אתן לך משקף אחד

(אני כמובן מתכוון לזוג אבל אוהב לעצבן עיבריים)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק רוצה להדגיש, הסרט חייב להיות סרט 3D ואצלנו בטלוויזיה של סמסונג צריך להפעיל את האופציה. החושך נועד רק להעצים את האפקט.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...