Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על פורד גלקסי /ס מקס 2010-2015

yanivnn
שימו לב! השרשור הזה בן 2132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גיר שהולך ברכב עלות כ50K, אני הזהרתי.

עוד מעט יבואו להגן על האוטו, הוא אכן מוצלח אך שתיין בלתי נדלה של דלק כמובן,מחיר תקלת גיר (אם הרכב לא טופל כמו שעון הסיכוי לתקלה עולה משמעותית) יכול להביא להשבתת הרכב!

כל הסיפור ממקרה בשבוע האחרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי בשבילך. ותודה לך.

אתה מחזק את מה שאני חושב.

הרכב הזה הוא רולטה רוסית במקרה הטוב שטופל לפני הזמן.

חשבתי להתקדם אחרי הגרנדיס שהושבתה לא מזמן אבל אין תחליף ליפנית. וחבל שאין הונדה 7 מקומות דומה

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי yanivnn
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה לחפש אודיסי...

אתה יכול להוסיף למשוואת "הכמעט בלתי אפשרי למצוא" גם את הטויוטה סיינה.

בכל מקרה, שתיהן מחליפות ראויות לגמרי לגרנדיס.

(מקסימום תקנה קרניבל).

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם פורדים כאלה עם מנוע 2300 וגיר פלנטרי אחר שאמור להיות אמין יותר,לא כל הדגמים של הרכב הזה עם מנוע טורבו וגיר רובוטי,

מציע לך לבדוק את זה...

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

קצת סדר בנושא:

ה-smax והגלאקסי חולקים את אותו מנוע (בהספקים שונים, תלוי ברמת האבזור), אותה שלדה, רק שהגלאקסי יותר מרווח מבפנים.

עד 2011 לשניהם היה מנוע 2300 עם תיבה אוטומטית ו160 כ"ס.

מ-2011 ועד סוף השיווק שלהם בארץ הם היו עם מנוע אקובוסט 2 ליטר טורבו עם 203 כ"ס בגרסאות הרגילות, ו הדובדבן שבקצפת 240 כ"ס לגרסת הטיטניום בsmax בלבד.

כל זה עם תיבה רובוטית 6 הילוכים (רטובה) של גטראג.

בתור בעלים של smax טיטניום, אני יכול להגיד שהרכב ממוצב ברמה אחת לפחות מעל שאר הסגמנט ( מזדה 5, גראנדיס, ושות'), וזה למה?

בגרסות הבכירות מדובר על מע' שמע של סוני עם 10רמקולים ( כולל סאב מובנה מהחברה),בקרת שיוט, גג פנוראמי, מושבים משולבים עור, בקרת אקלים מפוצלת, ועוד.

לגבי אמינות הרכב (הכוונה לשתי הרכבים), לכל הדעות הרכב רגיש לטיפולים בזמן, ואילו להקדים אותם.

אין כאן את בעיות האמינות של הפוקוס (הגיר שונה בניהם), מצד שני זה לא רכב שאפשר למרוח ולזלזל בשיגרת הטיפולים.

לפי דעתי הרכב נותן ערך מוסף אדיר, בשילוב של מנוע+גיר+מחיר מכירה.

עם חשקה נפשך ברכב שיקח אותך מ-A ל-B,זה לא הרכב בשבילך, מעוניין בפלפל בין הדוושות?

זה הרכב.

נ.ב: 50K לתיבת הילוכים?????, נו באמת!

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נפשי לא חשקה בזה כלל...

להחליף מחזיר שמן כל מאה אלף בחמש אלף שקל וטורבו בחמש עשרה.

אם מחזיר שמן עלה חמש אלף (למרות הפירוק והרכבה... דחאילק זה לא מטוס) אז נראה לי הגיוני שיבקשו חמישים על גיר.

אז נכון שהרכב חמש סיגמנטים למעלה מבחינות מסוימות אבל בסופו של דבר אני אני יגיע לנקודת הסיום בכבוד.

הרכב הזה הוא מלכודת דבשIMG_20180320_103054.jpgIMG_20180320_103337.jpgIMG_20180320_103459.jpgIMG_20180320_103611.jpg

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

עלויות לא ראיתי, אבל המחזיר עצמו עולה כמה לירות, פירוק והרכבת גיר במורשה עולה באזור ה - 1700, 5K?, לא מובן.

קלאצ'ים ברכב זה זו הוצאה כואבת, טורבו לעומת זאת יכול לקרות בכל רכב בעל מגדש ולאו דווקא הפורדים,

ואין היסטוריית בעיות עם הגיר הנוכחי (450 DCT).

הרכב לא מושלם ובטח לא חף מבעיות, אבל להציג אותו כבור ללא תחתית, זה דיי רחוק.

אני כשלעצמי קניתי ח"ח מחו"ל, העלות בארץ היא שערורייתית, לגבי החלפות של שמנים+מסננים לגיר אני יעשה אי"ה במורשה

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלות גיר חדש 50K, זה לא טעות.

כשהרכב עובד - הוא נפלא ושתיין, כשיש תקלה בגיר זה מאוד מאוד כואב, גם תיקון מגיע ל5 ספרות ללא בעיה.

כשקונים כזה רכב יד שניה שלא מובטח שמירות טיפולים קפדנית לא היית ממליץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...