Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריתוך ממיר קטליטי בפג'ו 107

Alkash
שימו לב! השרשור הזה בן 2204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן אנשים,

הרכב של אימא שלי קיבל מכה, כנראה ממישהו עם וו גרירה והממיר הקטליטי נסדק.

גילינו את זה כשנכשלנו בטסט וזה כנראה מסביר את הריחות הלא נעימים ברכב.

נסענו למוסך אמין הממיר הוצא ויש עליו סדק מכובד.

המוסך המליץ כמובן להחליף אותו. אין לי ספק שזה הפתרון הנכון ואני סומך על המוסך הזה והוא מוכר פה בפורום לטובה. טרם קיבלנו הצעת מחיר לממיר חדש.

אבא שלי רתך במקצוע כבר כמה עשורים טובים, התקשר אלי והוא מתעקש לרתך את הממיר.

אני קראתי באינטרנט שבלחץ ובחום הריתוך הזה לא יחזיק יותר מידי זמן.

הממיר עשה 60,000 קילומטר בלבד. לתת לאבי הרתך לעשות מה שהוא רוצה בתקווה שלא יבעטו אותו מהמוסך או

להמשיך להתווכח איתו שחובה להתקין ממיר חדש? [ATTACH=CONFIG]501913[/ATTACH]:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן אנשים,

הרכב של אימא שלי קיבל מכה, כנראה ממישהו עם וו גרירה והממיר הקטליטי נסדק.

גילינו את זה כשנכשלנו בטסט וזה כנראה מסביר את הריחות הלא נעימים ברכב.

נסענו למוסך אמין הממיר הוצא ויש עליו סדק מכובד.

המוסך המליץ כמובן להחליף אותו. אין לי ספק שזה הפתרון הנכון ואני סומך על המוסך הזה והוא מוכר פה בפורום לטובה. טרם קיבלנו הצעת מחיר לממיר חדש.

אבא שלי רתך במקצוע כבר כמה עשורים טובים, התקשר אלי והוא מתעקש לרתך את הממיר.

אני קראתי באינטרנט שבלחץ ובחום הריתוך הזה לא יחזיק יותר מידי זמן.

הממיר עשה 60,000 קילומטר בלבד. לתת לאבי הרתך לעשות מה שהוא רוצה בתקווה שלא יבעטו אותו מהמוסך או

להמשיך להתווכח איתו שחובה להתקין ממיר חדש? [ATTACH=CONFIG]501913[/ATTACH]:roll:

אני הייתי מנסה לרתך, בפרט כשמדובר בבעל מקצוע היודע היטב את מלאכתו, לדעתי יש סיכוי טוב שהריתוך יחזיק מעמד, גם ממירים חליפיים מותקנים באמצעות ריתוך.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מנסה לרתך, בפרט כשמדובר בבעל מקצוע היודע היטב את מלאכתו, לדעתי יש סיכוי טוב שהריתוך יחזיק מעמד, גם ממירים חליפיים מותקנים באמצעות ריתוך.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

ב108 אין ריתוך. זה מגיע כיחידה קומפלט שיושבת על ברגים.

אני פשוט חושש שבעוד חודש כל הריתוך ילך לפח עקב הטמפרטורה הגבוה ואימא שלי תמצא שוב את עצמה במוסך אחרי שכבר שילמנו על פירוק והרכבה פעם אחת.[ATTACH=CONFIG]501915[/ATTACH]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שאתם מבינים. לא מחליפים את הממיר, משאירים את הממיר הזה פשוט מרתחים את הסדק עליו ומחזירים אותו בחזרה לרכב במקום להחליף בחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אין בעיה אם מרתכים כמו שצריך ברמה טובה. מניסיון עם כמה ממירים ברכב כזה. גישה מעצבנת לאחד הברגים עם צורך בפירוק פגוש לגישה נוחה יותר.

בממיר עצמו יש ריתוכים מקוריים מן הסתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר, יש בעל מקצוע ברחובות, אדם מדהים! בפוקוס שלי היה לי גם שבר בממיר והוא ריתך את החור והכל היה פיקס, עבר טסט יום למחרת התיקון.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי, אין כל כך קשר בין התקלה שלך,לגרר, סתם לידע כללי.

באופן יותר פרטני אני יכול לומר לך שזה קורה לא מעט, ובאמת מומלץ לרתך ולא להחליף,כל עוד הממיר יפה ולא שבור.

ובאופן כללי אם אין תקלות של תושבות מנוע, זה אמור להחזיק לא רע.

"במקרה"השבוע יצא לי לתעד תקלה מרכב כמו שלך בדיוק וצילמתי ללקוח גם שיראה מאיפה זה הגיע, במקרה הזה הוא ממש נשבר. בבקשה

IMG_20180309_093652.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי, אין כל כך קשר בין התקלה שלך,לגרר, סתם לידע כללי.

באופן יותר פרטני אני יכול לומר לך שזה קורה לא מעט, ובאמת מומלץ לרתך ולא להחליף,כל עוד הממיר יפה ולא שבור.

ובאופן כללי אם אין תקלות של תושבות מנוע, זה אמור להחזיק לא רע.

"במקרה"השבוע יצא לי לתעד תקלה מרכב כמו שלך בדיוק וצילמתי ללקוח גם שיראה מאיפה זה הגיע, במקרה הזה הוא ממש נשבר. בבקשה

[ATTACH=CONFIG]501924[/ATTACH]

אחלה תודה רבה על המידע. הממיר עבר ריתוף גם בחריץ וגם חיזוקים בכל הריתוך המקוריים.

למשהו הייתי בטוח שמדובר בחלק יצוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...