Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בשחזור הברק לאגזוז

שימו לב! השרשור הזה בן 2198 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

יש לי טרקטורון שעליו מורכבת מערכת פליטה של HMF, עברה לה שנה מאז שרכשתי את האגזוז ועם הזמן האגזוז שינה את צבעו גם בגלל החום שבו עובד וגם כי כמו כל כלי שטח אחר הוא רואה הרבה מים\חול\בוץ\אבק וכל מה שרק אפשר לחשוב עליו.

ניסיתי לעבוד עם כמה מדריכים שמצאתי ברשת שברובם עובדים עם חומרים ביתיים אך לצערי התוצאות לא כל כך גדולות וזה נראה כאילו יקח לי ימים של עבודה וגם אז לא אקבל את התוצאה שאני מצפה לקבל.

עשיתי עוד קצת שיעורי בית ומצאתי שמה שהכי אמור להתאם לניקיון של האגזוז [עשוי מ 304 stainless steel ] הוא החומר הבא:

3M™ Stainless Steel Cleaner & Polish

את החומר הזמנתי, מה שאני צריך זה מישהו עם מכונת פוליש עם פד מתאים [לא מבין בזה כלום] שיוכל לעזור לי כי עבודה ידנית לא נראה לי שתהיה כל כך קלה והחומר הזה מתאים לעבודה עם מכונה.

אשמח אם יש מישהו שיוכל לעזור להחזיר עטרה ליושנה, אני מחדרה\רעננה ונייד כמובן, יכול להגיע עם האגזוז לאן שצריך.

הנה תמונות של הסעפת:

unnamed (1).jpgunnamed (2).jpg

הדוד עצמו במצב הרבה יותר טוב, אני מאמין שהחומר שהזמנתי יבריק אותו גם עם עבודה ידנית.

אם יש למישהו עצות או רעיונות לניקיון עם חומרים ביתיים אני אשמח לשמוע :)

בינתיים ניסיתי לשפשף עם חומץ, אקונומיקה ומסיר שומנים.

התוצאות לא מרהיבות, חלק מהלכלוך כן ירד אבל אני חושב שזה בגלל השפשוף ולא בגלל החומרים.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז בסוף מצאתי חומר של WURTH בשם Metal Polish ועבדתי איתו גם ידנית וגם עם פד על דיסק וזאת התוצאה:

unnamed (3).jpg

אני חושב שיכלתי להגיע לתוצאות טובות יותר אבל כרגע זה מה יש, אולי בהמשך אקנה חומר קצת יותר אגרסיבי כדי להגיע לתוצאה יותר טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון עם צנרת מהסוג הזה, היא תחזור להיות כמו שהייתה תוך כמה נסיעות.

בטרקטורון שהיה לי צבעתי בצבע שחור עמיד לחום ויצא ממש יפה.

אתה יכול להשתמש גם ברצועת בידוד חום לאגזוז שעוטפים סביב הצנרת, גם נראית מגניב, וגם מורידה חום מהרגל :)

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שזה אחרי שימוש ברצועת בידוד מהרגע שהוא נקנה...אני מאמין שרוב ה"נזק" הוא בגלל הרצועה הזאת ואם לא הייתי משתמש בה לא הייתי מגיע למצב הזה.

צביעה לא באה בחשבון מבחינתי, אחרי רכיבה או שניים אם אני אראה שהטמפרטורה בלתי נסבלת אני אחזיר את הרצועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטמפרטורה תהיה נסבלת גם ללא הרצועה, בעיקר עם מגפיים. במידה ואין לך אני ממליץ לרכוש

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

למה לא צביעה?

בסקרמבלר שלי צבעתי עם ספריי שחור עמיד בחום, בנסיעה הראשונה הוא מן הסתם טיפה התבהר אבל נשאר אחיד ובעל מראה סביר פלוס.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי מדובר על אגזוז אפטרמרקט שבשביל לצבוע אותו אני אצטרך לשפשף לו את הצורה על מנת שהצבע יתפוס ואני אוהב את איך שהוא נראה, אם הייתי רוצה לצבוע בשחור לא הייתי משקיע בסט FULL SYSTEM וצובע את המקורי וקונה רק את הדוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2198 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...