Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה רכב מיני עדיף לאדם אחד, תקציב 50-60 + שאלה לגבי אתר דילים של מכוניות

MissT
שימו לב! השרשור הזה בן 2227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, אני מתלבטת בין כמה סוגי מיני ואשמח אם תכתבו לי איזו לדעתכם עדיפה מבחינת בטיחות ונוחות לבנאדם אחד, גיר אוטומטי, תקציב בסביבות 50-60.

ניסן מייקרה

פיאט 500

סיטרואן C3

סוזוקי סוויפט

(ראיתי באתר שנקרא "קליק קאר" שהם מציעים מייקרה או פיאט חדשות ב-65. מישהו מכיר את האתר הזה?)

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתקרבי ל(ט)פיאט 500 הרובוטית (אלא אם את רוצה ידנית, הרבה יותר אמינה).

הרובוט לא אמין ומתקלקל כל 3-5 שנים בממוצע, עלותו להחלפה היא באיזור ה 10000 ש"ח (אלא אם זה קרה במסגרת אחריות רכב חדש, ועדיין לא כיף). לא חושב ששיפרו את האמינות שלו, והדשבורד נוטה להתנפח אחרי שנתיים בממוצע באיזור הכרית קדמית של צד הנוסע והורס את המראה החמוד של הרכב.

לגבי אמינות לדעתי הסוויפט תהיה הכי טובה ויפה, אבל יקרה יותר (מהחדשות). גם הישנות ויד 2 מפגינות אמינות טובה, מצטער שלא רכשתי כזו יד 2 במקום ה 500 שהיתה לי בזמנו

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המייקרה ב65 כנראה באפס ק"מ, הייתי הולך לבדוק קודם בחברה, מדובר ברכב מיושן שנמכר במבצעים לאורך הרבה זמן ולכן רישום של יד ראשונה כנראה לא רחוק בהרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתקרבי ל(ט)פיאט 500 הרובוטית (אלא אם את רוצה ידנית, הרבה יותר אמינה).

הרובוט לא אמין ומתקלקל כל 3-5 שנים בממוצע, עלותו להחלפה היא באיזור ה 10000 ש"ח (אלא אם זה קרה במסגרת אחריות רכב חדש, ועדיין לא כיף). לא חושב ששיפרו את האמינות שלו, והדשבורד נוטה להתנפח אחרי שנתיים בממוצע באיזור הכרית קדמית של צד הנוסע והורס את המראה החמוד של הרכב.

לגבי אמינות לדעתי הסוויפט תהיה הכי טובה ויפה, אבל יקרה יותר (מהחדשות). גם הישנות ויד 2 מפגינות אמינות טובה, מצטער שלא רכשתי כזו יד 2 במקום ה 500 שהיתה לי בזמנו

הגיוני. היא יפה מכדי להיות אמינה...

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...