Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

true caller לIphone

CX25GTI
שימו לב! השרשור הזה בן 2230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אירתע מזלי ועברתי לאייפון לאחר שנים רבות עם אנדרואיד.

התקנתי את ה TRUE CALLER אך באיפון האפלקציה אינה עובדת...

האם יש אפלקציה דומה אשר עובדת באיפון ?

תודה !!

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רצה הגורל שבדיוק אתמול העפתי את ה Truecaller מהאייפון שלי. הגיעה שיחת ספאם והוא לא עשה כלום (הוא לא עושה כלום בשום מצב באייפון) אז פשוט העפתי אותה.

נראה שהאפליקציה הזאת עובדת יותר טוב באנדרואיד.

הטלפון הבא שלי כמעט בוודאות לא יהיה אייפון.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הME זה פח אשפה מלא פרסומות.

תוודא שהנוטיפיקציות מאושרות עבור Truecaller ותוודא שהוא מאופשר כמו פה:

[ATTACH]501884[/ATTACH]

זה לא משנה אם אלו יהיו ההגדרות, אין זיהוי אונליין של שיחה נכנסת באייפון.

לא משנה מה עשיתי, טרו-קולר לא עובד כמו באנדרואיד.

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MR. Number מניסיוני עובד יפה מאוד (לפחות בארה״ב - שיש ים! שיחות זבל)

לשים לב להוראות איך להפעיל אותו - Phone -> Call blocking ולסמן אותו.

הוא מתעדכן לבד ברקע בערך פעם ביום או משהו כזה.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב להגיב לך על זה.

אני משתמש של אפל שנים, אני לא יכול להגדיר את עצמי כFAN BOY אבל הייתי מאוד שבע רצון מהמוצרים שלהם בעבר והיום אני פחות. רק כדי להמחיש: היה לי את ה- iPhone, iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6S

יש לי 2 מקבוק אייר בבית (אחד לי ואחד לאשתי) ויש לנו אפל טי וי בבית.

ככל שהשנים עוברות ובהן ג'ובס מבלה מתחת לאדמה המוצרים שלהם יותר ויותר נעשים פחות אפויים.

יש הרבה דברים שאני מאוד אוהב באייפון אבל יש גם לא מעט שמרגיזים אותי. אבל יש אחד שמוציא אותי מדעתי: כמהגר בארה"ב שמגלה את פלורידה וסביבתה לאט לאט אני משתמש הרבה בניווט. במוסטנג 2017 (השנה להמחשה כדי להראות לך שלא מדובר ברכב עם מערכת מולטימדיה ישנה) יש Car Play ו Android Auto. כשאני מחבר את הטלפון שלי למערכת המולטימדיה של האוטו אפל מאפשרים לי אך ורק להשתמש במערכת הניווט שלהם. לא בWaze ולא ב google Maps. למה ? ככה!

כאמור עניין חצי האפיה של מוצרי אפל, ה-Maps שלהם על הפנים. עדכוני התנועה לא משהו, אין אפשרות לדווח על שוטרים בכביש ויש מקרים שהמפות לא מספיק מעודכנות. בנוסף חיפוש נקודות עניין ספציפיות לדוגמא: "חפש לי וולמרט ליד איפה שאני נמצא" - יכול לפעמים להציג לי וולמרט שנמצא במרחק 300 קילומטר מהבית שלי כתוצאת החיפוש הראשונה ואם לאט לאט אדפדף למטה בתוצאות אמצא את הקרוב ביותר אלי בתוצאה החמישית או השישית אם בכלל.

תוסיף לזה שסירי, שאפל היתה החלוצה בתחום היא על הפנים ואני פשוט חושב שהגיע הזמן לפתוח את הראש לאלטרנטיבות.

בוא כולם נשלול פלאפון כי אפליקציה מסויימת לא עבדה בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי CarPlay וההגבלות תצוגה - אכן בדיחה עצובה. ב מ י ו ח ד עם עניין המפות.

אוסף התירוצים שלהם לגבי בטיחות ואכיפה הוא פשוט לא לעניין ולא מחזיק מים.

אני מקווה שהם יעדכנו את זה ועד אז - אני לא משתמש בחרא הזה.

במיוחד שיוניטים עם אנדרואיד יכולים לעשות גם דברים מגניבים משמעותית עם OBD2 וקריאת נתונים מהרכב ישירות.

לגבי הלא אפויים ? נו חלק יותר וחלק פחות - אבל הרשה לי לחלוק עליך עם מספר דוגמאות:

* אייפד הראשון הגיע בלי מספיק זיכרון והיה קורס על ימין ועל שמאל עם אפליקציות שהשתמשו בתמונות שניצלו את כל הרזולוציה שלו.

* הדור השלישי של האייפד - שהיה רטינה - הגיע עם כח עיבוד חלש מדי יחסית למסך שלו שעשה קפיצת מדרגה רצינית - ביצועים על הפנים מבערך היום הראשון

* אייפון 4 והניתוקים שלו - כשסטיב ג׳ובס עלה והסביר לאנשים איך להחזיק את הטלפון ואחרי חודש חודשיים חילקו במפר קייסים בחינם

בקיצר - היה לפני גם.

ומצד שני יש מוצרים כמו הAirpods שפשוט 10 רמות מעל השוק בחווית משתמש , סוללה למשקל , מעבר נח בין מכשירים וכו.

כבר שנים (לפני ואחרי מותו של ג׳ובס) הפרו ואחריו הפרו רטינה הם דיי הדפקטו סטנדרט למחשב 15״ שהוא תחנת עבודה (מתחרים ברמתו עולים אותו הדבר ומעתיקים כולם את העיצוב וכו)

ויודע מה ? גם הX גורם לאנדרואיד להוציא מכשירים עם Notch ולזרוק את כל ה Touch ID under the screen - ברמה שגוגל היו צריכים להוסיף את התמיכה בשני אלו כפיצ׳ר לאנדרואיד.

כמו לכל דבר - יש פלוסים ומינוסים. בשבילי - הפלוסים עולים על המינוסים - מה שאומר שהגלקסי שלי נשאר בתיק בתור מכשיר לבדיקות וניסויים והאייפון בכיס. (יאפ , יש לי גם וגם כמעט מאז שכל אחד מהם יצא)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא כולם נשלול פלאפון כי אפליקציה מסויימת לא עבדה בו.

האממ זה מה שאני עשיתי. הפסקתי להשתמש באייפון כי הטרוקולר לא עבד בו כמו שהוא עובד באנדראויד(אין זיהוי בזמן אמת, לכן האפליקציה פשוט חסרת תועלת)

ומצד שני יש מוצרים כמו הAirpods שפשוט 10 רמות מעל השוק בחווית משתמש , סוללה למשקל , מעבר נח בין מכשירים וכו.

בתור מישהו שמשתמש באוזניות אלחוטיות, אשמח לדעת מה היחודיות של האיירפודס? מהרושם שלי(ללא נסיון ממשי) מדובר על אוזניות עם איכות סאונד בינונית במחיר מופקע, ללא שום תרומה ממשית בזמן הסוללה, ושיכולות ללכת לאיבוד בקלות רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובאוזניות רגילות, מוציאים ,לוחצים על כפתור והאוזניות מחוברות(לא מכבה בלוטות' בפלאפון)

ומה קורה אם אתה נתקע ללא הקופסא? איך אתה מטעין? ומה קורה אם אחד מהאוזניות נאבד במקרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובאוזניות רגילות, מוציאים ,לוחצים על כפתור והאוזניות מחוברות(לא מכבה בלוטות' בפלאפון)

ומה קורה אם אתה נתקע ללא הקופסא? איך אתה מטעין? ומה קורה אם אחד מהאוזניות נאבד במקרה?

הקופסא היא המטען של האוזניות. שם אותם בפנים והם נטענות. מוציא - זה כבר מחובר לפלאפון. הקופסא בגודל ממש קטן ככה שזה ממש נוח.

עכשיו שעניתי על שתי השאלות שלך, לשאלה השלישית - אם אתה מאבד, זה נאבד. כמו באוזניות רגילות.

אני מרגיש כאילו אתה קצת מנסה לתקוף אותי על זה שאני איכשהו מגן על אפל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנתי וקיבלתי שיחת זבל גם אתמול ולא עשה כלום. אולי לא נמצב במסד נתונים שלהם.

תגיד, האם זה בודק בזמן אמת שהשיחה היא שיחת ספאם או שאחרי שעניתי או לא עניתי לשיחה אני יכול לבדוק את המספר ?

MR. Number מניסיוני עובד יפה מאוד (לפחות בארה״ב - שיש ים! שיחות זבל)

לשים לב להוראות איך להפעיל אותו - Phone -> Call blocking ולסמן אותו.

הוא מתעדכן לבד ברקע בערך פעם ביום או משהו כזה.

ליביו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...