Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש סופרמיני עד 90k

ChikChak
שימו לב! השרשור הזה בן 2223 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תקציב 90k

גיר רק אוטומטי

בינתיים ההתלבטות היא בין קאיה ריו האצבק (5 דלתות) שמציעים לי ב84k שקל, למאזדה 2 דינאמיק שעולה 90k ב carbay (גם 0 קמ), לאיביזה 1.2 טורבו אוטומטית (גם באיזור ה90k)

העדיפות היא קודם צריכת דלק, אחרי זה גודל תא מטען, ואז נוחות כיסא נהג

נסיעות של פעמיים בשבוע עם 3 נוסעים. האוטו כנראה ישאר לפחות 5 שנים, אם לא יותר. ואני מוגבל רק לרכב חדש (חברה או 0קמ לא כל כך משנה).

תודה לכל העונים ושבוע טוב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הריו אמינה מאוד,מאחור מרווחת אבל לא זריזה, אין מערכות בטיחות אקטיבות וגם המנוע לא זריז.

המזדה זריזה יותר,אמינה, מאחור לא הכי מרווחת ולי מושב הנהג לא היה נוח.

האיביזה הכי זריזה ואם הרכב ברמת איבזור סטייל גם האיבזור טוב עם בקרת שיוט אדפטיבית ובלימה אוטונומית, וגם מאחור המרווח טוב עם מושב נוח,יש לה גם את התא מטען הגדול ביותר,מנגד אם אתה נוסע בפקקים זה לא יאריך את חיי המצמדים, אלא אם רוב הנסיעות בבין עירוני.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת דלק -איביזה.

מרווח פנימי - איביזה וריו, ה2 צפופה יותר.

נוחות - הריו הכי עדיפה, לפחות המושב שלה יותר נוח מזה של האיביזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תא המטען של המאזדה מהקטנים בסגמנט. גם המושב האחורי קצת צפוף. חוץ מזה, אחלה רכב. ומגיעה מאובזרת.

אם האיביזה נוחה מספיק, ורמת האבזור מספקת אותך, נראה שזאת הבחירה הכי טובה. אבל לא מכיר אותה טוב.

לגבי צריכת דלק - כמה הנסועה שלך? בהרבה מקרים ההבדלים בצריכה די קטנים, בעוד שההבדל במחיר הרכב יכול להיות די גדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תא המטען של המאזדה מהקטנים בסגמנט. גם המושב האחורי קצת צפוף. חוץ מזה, אחלה רכב. ומגיעה מאובזרת.

אם האיביזה נוחה מספיק, ורמת האבזור מספקת אותך, נראה שזאת הבחירה הכי טובה. אבל לא מכיר אותה טוב.

לגבי צריכת דלק - כמה הנסועה שלך? בהרבה מקרים ההבדלים בצריכה די קטנים, בעוד שההבדל במחיר הרכב יכול להיות די גדול.

האמת שאני לא נוסע הרבה. בערך 100 קמ בחודש. פשוט כנראה שאני יסע הרבה יותר עוד שנה שנתיים, וגם ההבדלים במחירים זה 5K פלוס מינוס.

יש מחר מבצעים בסוכנות של סוזוקי ואני הולך לראות אז הייתי רוצה לשמוע מה אתם אומרים על

suzuki swift

suzuki ignis

בצריכת הדלק, אבזור בטיחות ונוחות

ממש תודה על העזרה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל 100 ק"מ בחודש אתה קונה רכב חדש? ושם את צריכת הדלק בתור הדבר הכי חשוב?!? סריוסלי?????

יצא לך הרבה יותר זול לקחת מונית. באמת.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה הולך לנסוע 100 ק"מ בחודש עדיף שתקנה רכב יד שניה ב20-30 אלף ועוד שנתיים תחליף לרכב חדש יותר.

ירידת ערך של רכב חדש תהיה גבוהה מאוד ולנסועה שלך היא תהווה את ההוצאה הגדולה ביותר. כרגע השוק מראה על ירידה של 40 אחוז +- תוך שנתיים-שלוש שזה פחות או יותר 1400 שקל כול חודש.

בכול מקרה מה הנסועה העיקרית שלך? הריו מצויינת בנוחות בעיר אך מחוץ לעיר היא מיטלטלת ולא נעימה לעומת זאת האיביזה נוחה יותר מחוץ לעיר ובעיר היא דיי קשה המאזדה לא מצטיינת בנוחות לא מחוץ לעיר ולא בתוך.

גם כן אם אתה מתכנן לשמור את הרכב 5 שנים האיביזה לא מומלצת ידוע שזה רכב לא אמין עם בעיות יקרות לתיקון בעיקר בגיר ככה שבמסגרת אחריות יצרן (למיטב ידיעתי שנתיים) זה רכב מעולה אך ברגע שהאחריות נגמרת עדיף רכב אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די מסכים עם עצת המוניות... ותחזור עוד שנה-שנתיים לקנות רכב חדש עם אחריות שישמש אותך לשנתיים יותר down the road. לא שווה שלך לספוג את ירידת השווי כשאתה נוסע כ"כ מעט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי עדיף לך ללכת על רכב 0 ק"מ באחת החברות הגדולות מהסיבה הפשוטה שתוכל לחסוך אלפי שקלים טובים, נכון שאתה תהפוך להיות יד 2 אבל אמרת שאתה מחפש לטווח של 5 שנים אז הערך יתקזז במשך הזמן ויעמוד פחות או יותר אותו דבר. מבחינת הרכב ההתלבטות שלך היא בין ביצועים וכוח כמו של המאזדה והאיביזה לבין יותר דגש על בטיחות בקיה, תעשה עליהם נסיעת מבחן ואז תהיה יותר חכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך דגש על יותר בטיחות בקיה כשאין לה אף מערכת בטיחות אקטיבית? איך?

שלא לדבר על ציון הגנה טוב יותר למבוגרים.

עדיף לבדוק לפני שרושמים שטויות.

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיביזה בטיחותית יותר מהקיה ריו.

לריו אין שום מערכת בטיחות אקטיבית לעומת האיביזה ובמבחן ריסוק עצמו האיביזה קיבלה יותר ניקוד.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיביזה בטיחותית יותר מהקיה ריו.

לריו אין שום מערכת בטיחות אקטיבית לעומת האיביזה ובמבחן ריסוק עצמו האיביזה קיבלה יותר ניקוד.

נכון.

אם אתה לא מתכנן להעיף אותה תוך שנתיים כדאי לבדוק גם על קניה במסגרת עסקת 0 ק"מ. אם אני זוכר ממה שראיתי באלבר, פערי המחיר דיי גדולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2223 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...