Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות לגבי רכב ידני בתקציב של בערך 30k

Ranfi
שימו לב! השרשור הזה בן 2218 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם אני מחפש רכב בתקציב של עד 30 אלף ואם זו מציאה אפשר גם 35 אלף.

בגדול הנסיעות שלי יהיו לרוב:

1. נסיעות קצרות במהלך השבוע חלקן בעיר חלקן בבין עירוני

2. נסיעה פעמיים בשבוע בכביש מהיר ממרכז הארץ לאריאל (לטובת לימודי ערב לשנים הקרובות)

3. לרוב נסיעות לבד או שני אנשים

3. סה"כ נסיעה של בערך 2,000 קילומטר בחודש 70/30 בין עירוני

ושיסחוב לי נסיעה לסופ"ש בצפון מדי פעם

הפרמטרים שהכי חשובים לי לפי סדר:

1. גיר ידני

2. אמינות

3. חיסכון בדלק

4. נוחות+ בטיחות

5. מראה וצבע

החלטתי לא להגיד איזה רכבים עניינו אותי עד עכשיו כדי לשמוע דעה אובייקטיבית ככל האפשר!

אז מה לדעתכם הרכב שיתן מענה בצורה הכי טובה לדרישות שלי?

תודה!

(מציין שהאתר שממנו אני לוקח את הנתונים לגבי אמינות הרכבים הוא https://www.used-car-report.com/en/

זהו אתר שמרכז נתנונים לגבי רכבים מכל המוסכים המורשים בגרמניה ויצר דירוג לכל רכב עם פירוט מלא של התקלות שתועדו. דעתכם?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מחפש פיגו 208, נוחה וחיסכונית, נסה לחפש את רמת אביזור אקטיב.

בנוסף רנו קליאו עם מנוע 0.9 טורבו שאשר מגיעה עםמאיבזור טוב.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתעלק קצת על השרשור הזה במקום לפתוח אחד נוסף.

המצב שלי דומה.

מחפש רכב גם בתקציב של 30-35 אלף.

- גר בנשר, ככה שהנסיעות העירוניות ובפרט לעבודה מצריכות לעבור עליות וירידות "מאתגרות".

- חוץ מזה אני נוסע למרכז בערך כל שבוע.

אשמח גם לקבל הצעות לרכבים כאשר סדר העדיפויות שלי הם:

1. התנהגות כביש טובה.

2. בטיחות.

3. צריכת דלק.

4. רכב 5 דלתות (האצ')/סופר מיני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי ש ה 208 בעייתי מבחינה מכנית (לפי האתר שציינתי)

מה דעתכם בנוגע ל i10?

חשבתי עליו בגלל שאפשר לרכוש אותו במחיר נמוך יחסית- ידנית 2014 בפחות מ30k והוא מרגיש רכב אמיתי ונוח.

האם הוא מתאים גם לנסיעה בין עירונית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למעט הממיר הקליטה בהתחלה דווקא הרכב בסדר גמור, לחבר יש את הגירסה האוטומטית מודל 2014 ללא שום תקלות.

היונדאי אמינה אבל חלשה יותר וצפופה יותר ונוחה פחות, אבל כן, אין בעיה לנסוע בין עירוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סבור שאם האלטרנטיבה היא I10 ידנית, הפיאט פנדה עדיפה כמעט בכל פרמטר.

אשר לאמינות, לפנדה הידנית מוניטין טוב מאד.

מבחינת תפעול גיר ידני, מצמד ומערכת לסיוע בזינוק בעליה, אין לפנדה שום מתחרה גם לא בשתי קטגוריות מעל, נהגתי על הרבה רכבים ידניים, כדי להתעלות על הפנדה צריך לקפוץ לליגה של ב.מ.וו/BRZ/ מיאטה...

אני בעלים של פנדה 2014, גר בחיפה ומאד מרוצה מהרכב (כרכב מיני ידני וזול)

עריכה אחרונה על ידי spidrman

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זינוק בעליה זה נחמד, אבל מעבר לזה הפנדה לא מהווה שום תחרות לסופר מיני מודרנית ידנית כמו הקליאו או האיביזה הידנית.

דווקא הקליאו שלי יותר סלחנית מבחינת שילוב המצמד מאשר הפנדה שהייתה רגישה יותר.

מה שאני מאוד אוהב בפנדה זה המיקום של הידית, מאוד נוח.

עריכה אחרונה על ידי yulianx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת תפעול גיר ידני, מצמד ומערכת לסיוע בזינוק בעליה, אין לפנדה שום מתחרה גם לא בשתי קטגוריות מעל, נהגתי על הרבה רכבים ידניים, כדי להתעלות על הפנדה צריך לקפוץ לליגה של ב.מ.וו/BRZ/ מיאטה...

די, לא באמת אמרת את זה כרגע, נכון?

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני שיפשפתי את העיניים.

לי יש נסיון מעולה עם גיר ידני של פולו \ פאביה.

בכל מקרה נשמע שלצרכים של פות"ש מתאים רכב מיני כמו i10 \ פנדה.

אם ה i10 -עדיף הדגם החדש, שיצא ב 2015 אם אני זוכר נכון. יש הבדל עצום בין הדגם הישן לחדש של i10.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סתם ציינתי שהפנדה עדיפה על ה-I10.. אינני משווה לקליאו דור אחרון או לאיביזה שהן מקטגוריה אחרת.

ברור שלא נהגתי על כל רכב ידני בעולם..... אבל למשל ביחס לפג'ו 208, אסטרה, פלואנס דיזל, יונדאי I30, דצ'יה לודגי ולוגאן, מגאו דור קודם, טויוטה ורסו דיזל (מנוע נפלא שנדמה לי שלא מצוי בהיצע בישראל) ועוד התפעול הידני בפנדה עדיף... לפחות לטעמי אבל אין הנחתום מעיד על עיסתו...

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לאחר שקראתי הרבה חוות דעת יתכן שה 208 אכן המתאימה ביותר לצרכי.

האם יש לכם המלצות לשנתון ספציפי?

למה כדאי לשים לב כשבודקים את הרכב?

בכל מקרה כמו שציינתי אני רוצה אך ורק גיר ידני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לאחר שקראתי הרבה חוות דעת יתכן שה 208 אכן המתאימה ביותר לצרכי.

האם יש לכם המלצות לשנתון ספציפי?

למה כדאי לשים לב כשבודקים את הרכב?

בכל מקרה כמו שציינתי אני רוצה אך ורק גיר ידני

בחירה מצויינתלדעתי הכי הרבה רכב לשקל שיש בתקציב הזה.

מבחינת שנתון אין לך הרבה אופציות זה 14-13 בלבד.

הייתה מחלה עם ממיר קטליטי ברכב הזה זה הכול. ברכבים עם 80 אלף ק"מ + אם לא הוחלף למיטב ידיעתי אין בעיה אם אתה קונה רכב עם פחות מ50 אלף תבדוק שהוחלף במידה ולא הוחלף קח בחשבון שיכול להיות שתצוץ לך הבעיה הזאת שזאת הוצאה של +-2500 שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לשמוע מבעלי 208 על נוחות תפעול הגיר הידני. בהרבה מבחני רכב טוענים שהגיר פחות נוח מרכבים דומים בקטגוריה בגלל הקלאצ' שמפריד גבוה ומהלך הידית שהוא ארוך מהרגיל. עד כמה זה מורגש?

בנוסף ישנם תלונות על מסך המולטימדיה בדגם הACTIVE שהוא נהרס מהר ושהוא אינו נוח לתפעול (מסך מגע שלא מגיב כמו שצריך).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לשמוע מבעלי 208 על נוחות תפעול הגיר הידני. בהרבה מבחני רכב טוענים שהגיר פחות נוח מרכבים דומים בקטגוריה בגלל הקלאצ' שמפריד גבוה ומהלך הידית שהוא ארוך מהרגיל. עד כמה זה מורגש?

בנוסף ישנם תלונות על מסך המולטימדיה בדגם הACTIVE שהוא נהרס מהר ושהוא אינו נוח לתפעול (מסך מגע שלא מגיב כמו שצריך).

הקלאטצ קשה ואכן ההבדל מורגש אך זה לא משהו שמציק לי ביום יום (אני בן 25 ודיי בכושר יכול להיות למישהו חלש מאוד מאוד או מבוגר מאוד זה יציק).

לגבי גבוהה אז הקלאטצ ברכב הזה מתכוונן בעצמו וקלאטצ גבוהה זה סימן לכך שהקלאטצ לקראת סוף חייו.

מהלך הידית מפריע רק בהכנסה להילוך חמישי כאשר יוצאים לבין עירוני בגלל שהמרחק של הידית מצריך להרים את הכתף.

המסך המגע מגיב מצויין יכול להיות שמדברים על גרסאות ישנות עם תוכנה לא בשלה אצלי עדכנתי גרסה בגלל באגים בבלוטוס יש פח בפורום גם מדריך בכתבתי על איך לעדכן גרסה למערכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפג'ו 208, אסטרה, פלואנס דיזל, יונדאי I30, דצ'יה לודגי ולוגאן, מגאו דור קודם, טויוטה ורסו דיזל

אם אלה הבסיסים להשוואה שלך אז מובן למה אתה חושב שלפנדה יש את הגיר הטוב בעולם, אשכרה קיבצת פה את המכוניות עם הגירים הידניים הכי גרועים בהיסטוריה של המכוניות :lol:

לפיקטנו יש גיר מעולה, כנ"ל לכל הואגיות, זה מה שקופץ לי לראש אבל אני בטוח שיש עוד מבלי ללכת למחוזות של ב.מ.וו או BRZ.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2218 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...